🌿🌿🌿YASİN'İ ŞERİF HATMİ 🌿🌿🌿

R rana20 cnm bu sefer dahil olamayacağım. Misafirlerim olcak. Telaştan aklımdan çıkabilir. Bir dahakine katılırım inşaal. 😇

🌿🌿🌿Dua Kardeşlerim
Üç aylarımızı dolu dolu geçirmek için tekrar yeni bir liste başlatacağım yine aynı düzende günlük 1 Yasin'i Şerif okuyacağız kişinin kendi niyetiyle üzerini kendisi tamamlayacak. Listemiz kalabalık olursa direk 41 Yasin'i Şerif Hatmi yapmış oluruz onu katılım sayısı belirleyecek 🤗
✨Listemiz;

SoLeiL12 SoLeiL12

mutlulukbenihicbirakma mutlulukbenihicbirakma
agustos72 agustos72
Meybuz Meybuz
Saliha40 Saliha40
R rana20
R rana20 Annesi
Aktiflora Aktiflora
kavs-i kuzah kavs-i kuzah
Z zeynepmuratselo
SUHAN SUHAN
gulrecelim gulrecelim

Tazeanneeee Tazeanneeee

✨✨✨Kızlar sizde katılmak ister misiniz? 🤗

mavikelebek34 mavikelebek34
Madammor Madammor
Kahve __Kokusu Kahve __Kokusu
i p e k i p e k
goah goah
nursevdi nursevdi
V Vavin
begonvil1985 begonvil1985
RedGirl RedGirl
Sehrazat6 Sehrazat6
Nefes0858 Nefes0858
Umut_2019 Umut_2019
Eymen-in Clnar-in Annesi Eymen-in Clnar-in Annesi

Ben katilamayacagim her gün kur-anim var okuduğum bir de tesbihlerim var. Geri kalan zamanda da anca temizlik, yemek, bebeklerle oynamak oluyor. Onlar büyüsün bende aranıza katılmayı çok isterim, inşallah

🌿🌿🌿Dua Kardeşlerim
Üç aylarımızı dolu dolu geçirmek için tekrar yeni bir liste başlatacağım yine aynı düzende günlük 1 Yasin'i Şerif okuyacağız kişinin kendi niyetiyle üzerini kendisi tamamlayacak. Listemiz kalabalık olursa direk 41 Yasin'i Şerif Hatmi yapmış oluruz onu katılım sayısı belirleyecek 🤗
✨Listemiz;

SoLeiL12 SoLeiL12

mutlulukbenihicbirakma mutlulukbenihicbirakma
agustos72 agustos72
Meybuz Meybuz
Saliha40 Saliha40
R rana20
R rana20 Annesi
Aktiflora Aktiflora
kavs-i kuzah kavs-i kuzah
Z zeynepmuratselo
SUHAN SUHAN
gulrecelim gulrecelim

Tazeanneeee Tazeanneeee

✨✨✨Kızlar sizde katılmak ister misiniz? 🤗

mavikelebek34 mavikelebek34
Madammor Madammor
Kahve __Kokusu Kahve __Kokusu
i p e k i p e k
goah goah
nursevdi nursevdi
V Vavin
begonvil1985 begonvil1985
RedGirl RedGirl
Sehrazat6 Sehrazat6
Nefes0858 Nefes0858
Umut_2019 Umut_2019
Eymen-in Clnar-in Annesi Eymen-in Clnar-in Annesi
Beni ekle canım inşallah 🤗🤲🏻

Arkadaşlar hamıle oldugumu ogrenmıstım gecen haftalarda fakat daha bebek olusmadıgı için söyleyememiştim bugun kalp atısını dunduk cok sukur inanın ılk aklıma sızler geldınız dualarınız Allah razı olsun Rabbım sızlerede nasıp etsın inşallah dua grubunu olustıran katılan arkadaslarım hepınızden allah razı olsun dualarınız hayırlısı ıle kabul etsin rabbim inşallah cok tesekkurler

Arkadaşlar hamıle oldugumu ogrenmıstım gecen haftalarda fakat daha bebek olusmadıgı için söyleyememiştim bugun kalp atısını dunduk cok sukur inanın ılk aklıma sızler geldınız dualarınız Allah razı olsun Rabbım sızlerede nasıp etsın inşallah dua grubunu olustıran katılan arkadaslarım hepınızden allah razı olsun dualarınız hayırlısı ıle kabul etsin rabbim inşallah cok tesekkurler
Hayırlısıyla kucağınıza alın inşallah.

Ç
Çok güzel bir haber,Allah tamamına erdirsin canım

Yeterli sayi kaç kişi olmalı?
41 yasin hatim ise 41 kişi mi olmalı dua okumak için?
Sayı tamamlanırsa bende katılmak isterim.

X