🌿🌿🌿YASİN'İ ŞERİF HATMİ 🌿🌿🌿

R rana20 cnm bu sefer dahil olamayacağım. Misafirlerim olcak. Telaştan aklımdan çıkabilir. Bir dahakine katılırım inşaal.

Dua Kardeşlerim
Üç aylarımızı dolu dolu geçirmek için tekrar yeni bir liste başlatacağım yine aynı düzende günlük 1 Yasin'i Şerif okuyacağız kişinin kendi niyetiyle üzerini kendisi tamamlayacak. Listemiz kalabalık olursa direk 41 Yasin'i Şerif Hatmi yapmış oluruz onu katılım sayısı belirleyecek
Listemiz;

SoLeiL12

mutlulukbenihicbirakma
agustos72
Meybuz
Saliha40
R rana20
R rana20 Annesi
Aktiflora
kavs-i kuzah
Z zeynepmuratselo
SUHAN
gulrecelim

Tazeanneeee

Kızlar sizde katılmak ister misiniz?

mavikelebek34
Madammor
Kahve __Kokusu
i p e k
goah
nursevdi
V Vavin
begonvil1985
RedGirl
Sehrazat6
Nefes0858
Umut_2019
Eymen-in Clnar-in Annesi

Ben katilamayacagim her gün kur-anim var okuduğum bir de tesbihlerim var. Geri kalan zamanda da anca temizlik, yemek, bebeklerle oynamak oluyor. Onlar büyüsün bende aranıza katılmayı çok isterim, inşallah

Beni ekle canım inşallah

Arkadaşlar hamıle oldugumu ogrenmıstım gecen haftalarda fakat daha bebek olusmadıgı için söyleyememiştim bugun kalp atısını dunduk cok sukur inanın ılk aklıma sızler geldınız dualarınız Allah razı olsun Rabbım sızlerede nasıp etsın inşallah dua grubunu olustıran katılan arkadaslarım hepınızden allah razı olsun dualarınız hayırlısı ıle kabul etsin rabbim inşallah cok tesekkurler

Hayırlısıyla kucağınıza alın inşallah.

Ç
Çok güzel bir haber,Allah tamamına erdirsin canım

Yeterli sayi kaç kişi olmalı?
41 yasin hatim ise 41 kişi mi olmalı dua okumak için?
Sayı tamamlanırsa bende katılmak isterim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…