Yasaklar 17 Mayıs'ta kalkar mı?

Valla ben düğünden kaçmak için fırsat bu zamanlar diye evlenecek adam bakıyorum, şart mı düğün? Boşver in.. Para da cebinize kalsın.
Sade nikah yapacaz onu da aileler ısrar ediyor birilerini davet etmeye. Yoksa onu da sessiz sedasız yapardım ben

Gün içinde yüzlerce insan ölüyor. İngiltere hindistan bangladeşle eş tuttu kırmızı listeye attı. Siz şu ortamda düğün diyorsunuz. Gerçekten pes.

En baştan düzgün yazın o zaman. Nikahta olsa şu ortamda kalabalık nikah yine aynı derecede saçma. Akrabalar maske indirip şap şup öpüşecek.
Bende istemiyorum sessiz sedasız olsun istedim ama maalesef aileler razı olmuyor. Bir kere olacak bir şey sen dul musun bilmem ne konuşup duruyorlar.

Zaten bütün oteller boş. Iptal olsada rahat yer bulursunuz. Illada ayıricam derseniz 24 saat öncesinde ücretsiz iptal seçeneği olan otelleri tercih edin.
Aa öyle bir şey mi varmış bakayım o zaman teşekkür ederim

Bende istemiyorum sessiz sedasız olsun istedim ama maalesef aileler razı olmuyor. Bir kere olacak bir şey sen dul musun bilmem ne konuşup duruyorlar.

Ya şu sıkıştımı dul kadın muhabbetleri varya bazılarının. Ne diyim dul kadın kadar b..k yağsın tepelerine. Siz icinizden geleni yapın

Vaka sayisi 60 000 idi kapanma baslamadan once. Tam kapanmanin 4. gunu vaka sayisi 25 000 e indi ya da indirildi, bilmiyorum. Şu sayiya inmezse kapanma suresini uzatiriz diyorlardi. Ama ekonominin donmesi, turizmin acilmasi icin rakamlarin indirildigi yonunde yorumlar da var. 19 mayisa kadar kapanmayi uzatabilirler ama ondan sonra muhtemelen yasaklar kaldirilacak.

Bu hızla düşerse zaten 10 güne 5 bin vakaya düşebilir

19mayıs’ı da alırlar bence o haftada kapanma olacakmıs gıbı planınızı yapın keşke hazıran olaral başta planladaydınız gecen yıl 1hazıran’da bırden normallesmıstık(!) hatırlarsınız ozaman kesin nikah düğün vs olur derdım ama bence hazıran’a kadar yavas yavas normalestırırler bu sefer gıbı kademeli olarak nikah merasımıne de bellı sayıyla ızın verırler gıbı ılk basamakta

sinirlerim tepeme çıktı. dul olsan ne olacakmış ya? yeraltına tünel kazıp orada mı yapacaklardı nikahı gizli gizli. hey allahım. bir de ailelere çok söz hakkı vermeyin bence, siz evleniyorsunuz.

Kapatamazlar inanmayin o haberlere bence her yerde insanlarin sinirlerini bozmak icin yok bir hafta daha yok iki hafta daha yaziyorlar.gecen seneki cumhurbaskaninin konusmalarini yayinliyorlar.bir hafta daha kapatma gundemimizde yok diye aciklama yaptilar.mayisin ortasindayiz hava isindi turizm zamani kapatabilirler mi sanmam.ayrica esnaf bunaldi ne yiyecek o insanlar diye kapamazlar.

Zaten bütün oteller boş. Iptal olsada rahat yer bulursunuz. Illada ayıricam derseniz 24 saat öncesinde ücretsiz iptal seçeneği olan otelleri tercih edin.
Doğru söylüyor. Ben otel çalışanıyım. Tam kapatma öncesi %80-%90 doluluğumuz vardı. Şu an %20’ye kadar geriledi. Ücretsiz iptal seçeneği olan bir otele rezervasyon yaptırın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…