Yasaklar 17 Mayıs'ta kalkar mı?

Nasıl sabır varmış helal olsun. Benimki bi hafta ertelemeye bile yanaşmıyor
gel bide bize sor, bi kere hayatın eşyaların yapıcakların herşey yarımyamalak yani evinden ailenden ayrılmanın hüznünü bile yaşamıyosun,tam yaşıcam diyosun düğün erteleniyo his falan heycan meycan heves bişey kalmadı artık

gel bide bize sor, bi kere hayatın eşyaların yapıcakların herşey yarımyamalak yani evinden ailenden ayrılmanın hüznünü bile yaşamıyosun,tam yaşıcam diyosun düğün erteleniyo his falan heycan meycan heves bişey kalmadı artık
Of çok kötü ya. İnşaallah daha ertelenmez

inşallah canım, turizm sektörüyle bir tutamıyorum artık çünkü her yer kapalıyken yine devam edildi yani :KK43: napcağımızı şaşırdık
Bana özelden dönüş yapanlara göre sadece pazar günü yasak olacak. Açık havadaki düğün nikaha izin verilecek ama bir saat sürecek

Yani sıkışık iş yapmaktansa 1ay ya da 2 3 hafta erteleseniz her şeyi rahat rahat yaparsınız.
Simdi baya karambole uğraşıyorsunuz.
Madem o kadar zaman beklediniz 1 ay daha bekleyin ne olacak en azından içinize siner.
Yoksa bir sıkıntı çıkarsa içinizde kalır yapamadıklarınız

Arkadaşlar 28 Mayıs'ta az katılımlı nikahim var. Ama yasaklar kalkar mı uzatirlar mi bilemiyoruz. Davetiye şimdi basmalı mıyım? Yoksa 17 mayısı mi bekleyeyim? O zamanda sipariş vermek basmak kargo dağıtım derken yetişmez diye korkuyorum. 29 Mayıs'ta da otel rezervasyonu var. En geç 13 Mayıs'a kadar ödeme yapmazsam rezervasyon iptal olacak. Ama yasak kalkmazsa da o para da yanacak. Ne yapmalıyım sizce?
Ne yapmaya karar verdiniz acaba?

X