Yasaklar 17 Mayıs'ta kalkar mı?

Buradakiler nereden bilebilir

Umarım öyle olur ya. Bana da kapatamazlar gibi geliyor

Bence durumunuz çok sıkışır birden düğünler nikahlar açılmaz çünkü İlk hedef 1000 vakanın altına düşünce okulları açmak bence planınızı ona göre yapın yani açılmayacak gibi

Rakamlar düşük olsada malesef hastaneler doluymuş henüz yer bulunamıyomuş ve rahatlatabilmek adına biraz daha uzatılacağı hastane çalışanları tarafından konuşuluyormuş. Hepsi bir tahmin ama 19 mayısı kesin birleştirirler

Nikahlar serbest olur bence kapanma biter bitmez. 1 saatlik 50 kişi şeklinde yine.

Düğünler haziranı bulabilir. Düğün de kocaman bir sektör, bir sürü ekmek yiyen var. İlla ki açılır o yüzden.

Bugün Kocaelinin bir ilçesindeki hastanesinde covid servisinde üç kişi öldü. Sabah 9 akşam 17 arası benim şahit olduğum ölümler sadece. Sorduğunuz sorunun cevabını Fahrettin koca da bilmiyor bu arada. 15 mayıs gibi gidişat belli olur. Ama İngiltere de bize seyahat yasağı koymuş. Turizm için hazirana kadar kapanma devam edip hazirandan sonra ülkelerin güvenleri kısmen sağlanıp fora yapılabilir.

Ben olsam aileme kapanmayi bahane olarak kullanip sade nikah yapardım ve param cebimde kalırdı.

Sağ gosterip sol vurmayı pek sevdikleri için ben tamamen açılacağına pek ihtimal vermiyorum .Bence Mayıs ayını çıkartın Haziran için planlama yapın derim .

Riske girmeyin, ne gereği var?
Yaz döneminde turizmin devam etmesi istenecektir, o nedenle biraz açılma olacaktır.

Yalnız bu yaza kadarki dönem banka kasasından beter kapalı olacak demek. Mayıs ayına acımazlar.

Zaten oteller de bomboş, nikahınızı yapın, yaz döneminde bungalow tarzı bir yerde tatil yapın, kalabalığa girmeyin.

Devam edecekmiş gibi plan yapın, hafifler ama bazı kuralların Haziran ayına kadar devam edeceğini düşünüyorum

Benimde nişanım var güya nişan dediğimde kimse gelmeyecek sadece karşı tarafın ailesi ve benim ailem il dışındayız yasaklar yüzünden bilet alıyoruz 760 liraya hoop yasak geliyor tekrar değişiyoruz 220 lirası değişim cezasına gidiyor tekrar 17 sine alıyoruz hop 17 si de kapanabilir gerçekten bıktım artık. Allah’a çok şükür sağlıklıyız evden de çıkmıyoruz uyuyoruz ama ne heves kaldı ne birşey.

yasaklar olmasaydı bugün nikahım olacaktı. kısıtlamalar gelince günümüzü haziran başına erteledik. bakalım kısmet yine yasak olursa artık mecburi oda nikahı olacak. ertele ertele nereye kadar bari sınırlı sayıda kişiye izin verseler.

aynen öyle, belirsizlikler uzadıkça insanın psikolojisi de bozuluyor.

aynen öyle, belirsizliklerle uzadıkça insanın psikolojisi de bozuluyor.
Evet ve aslında ocakta teklif almama rağmen sırf Pandemi var vakalar azalsın bekleyelim diye Mayıs gibi yapalım demiştik daha da beter oldu. Süs yaptırdım tarih yazamadım Ya yine çok şükür sağlığımız iyi zaten hep evdeyiz ama bir yerden sonra insan gerçekten bıkıyor. Konu sahibini çok iyi anlıyoruz bizde...

bizim davetiyeler bile basılmıştı. şimdi tekrar basılıyor. aynı sinir bozucu durumları dejavu gibi yaşayıp duruyoruz. ev yerleştirilecek kaldı, gelinlik terzide bekliyor. vakalar azalsa bari de şu çektiklerimize değse. gerçi sanmıyorum, sokaklar kapanma öncesi gibi kalabalık. olan bize oluyor.

nikah tarihi otomatik olarak mı ertelendi yoksa siz isteyerek mi ertelediniz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…