Yaşadiklarimin Acisi Şimdi Çikiyor... Sürtünme yolu ile hamile kalınır mı diyen kızlar gelin ve ibret alin!!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Merhabalar bende pkoluyum malesef bir kaç ay oluyor öğreneli ve bebeğim olmuyor benim 7 kg kadar bir fazlam kaldı diyet yapıyorum sizin kadar kötü şeyler çok şükür ki yaşamadım ancak yinede sizi kalben anlıyorum kendinizi suçlamanızı da anlıyorum anneliği haketmiyorum fikrinizi de anlıyorum ama eşiniz baba olmayı haketmiyor mu? Bir de bu açıdan bakın bence bir an evvel Kilo vermeye başlayın evet zor ama imkansız değil

abla hep böyle bişey olamaz diyordun bak varmış meğer
Onlar suriyeli her şekilde hamile kalırlar hamileyken bile hamile kalırlar buraya üremeye geldikleri için normal sen kendine bak git bi sağlık ocağına test yaptır rahat et bize inanmıyorsan kesin çözüm bu

Ay tam ağlayacaktım sonda bir gülme geldi. Tövbe estağfurullah

5 kez adet oldun ha o zaman bekle 4 ayin kalmış

Hey Allahım bi şey yazicam Neyse susayim
abla ben ne yapayım delirdim valla her ay bu ay adet olursam rahatlıycam diyorum geçmiyor ilk 3 ay duphastonla oldum pcos olduğu için son 2 ay da kendiliginden oldum sence yoktur ihtimal dimi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…