Yaşadiklarimin Acisi Şimdi Çikiyor... Sürtünme yolu ile hamile kalınır mı diyen kızlar gelin ve ibret alin!!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
işte 5 kez adet oldum 3 tanesi duphastonla 2 tanesi normal kendiliginden sürtünme ile zevk suyu ihtimalinden şüphelendim bakireyim o bölgeye boşalmadı
Doğumuna şunun şurasında ne kalmış zaten bekle, doğurmadığını görmezsen belki ikna olur psikolojik destek alırsın

abla ben ne yapayım delirdim valla her ay bu ay adet olursam rahatlıycam diyorum geçmiyor ilk 3 ay duphastonla oldum pcos olduğu için son 2 ay da kendiliginden oldum sence yoktur ihtimal dimi
Gece gece biraz eğleneyim dedinse ki son yorumlardan öyle anlaşılıyor
Bence vazgeç siteden atarlar seni

Yok ciddiysen ki öyle diyecen ben inanmiyacam burda herkese cevap yetiştirmek yerine nasıl hamile kalınır bunu öğren : google ye yaz boşa yazıp durma burda google sana anlatır hamilelik nasıl olur diye hatta youtube den video izle iyice anla

Gece gece biraz eğleneyim dedinse ki son yorumlardan öyle anlaşılıyor
Bence vazgeç siteden atarlar seni

Yok ciddiysen ki öyle diyecen ben inanmiyacam burda herkese cevap yetiştirmek yerine nasıl hamile kalınır bunu öğren : google ye yaz boşa yazıp durma burda google sana anlatır hamilelik nasıl olur diye hatta youtube den video izle iyice anla g
eski konularıma girip bakarsanız dalga geçmediğimi görürdünüz zaten kimseye laf yetiştirmedim kendi bu konuda psikolojimin bozuldugunun farkındayım sizlerin böyle bişeyin olamayacagını söylemeniz beni anlık da olsa rahatlatıyor o sebeple yazmıştım başka bir niyetim yok

eski konularıma girip bakarsanız dalga geçmediğimi görürdünüz zaten kimseye laf yetiştirmedim kendi bu konuda psikolojimin bozuldugunun farkındayım sizlerin böyle bişeyin olamayacagını söylemeniz beni anlık da olsa rahatlatıyor o sebeple yazmıştım başka bir niyetim yok
5 aydır adet oluyorum hamileriyim dersen bende sana yazarım 5 aydır bu psikolojiyle yasiyacagina hiç mi ni araştırma yapmadın hamile nasıl olunur netten incelemedin yani biz yazınca ne oluyor saçma

ama bazı insanlarda oluyormuş bu benim 22 hafta oldu tam karnım birazcık şiş ama sanki normalde de böyleydi bu olaydan önceki vücudumu hatırlamıyorum normal mi şiş mi farkına varsmıyorum
Olamaz, o kanamalar rahim içi kanamadır. Regl olmaz çünkü yumurtlama olmuyor. Yumurtlama olsa gebeyken üstüne gebe kalınırdı, duydunuz mu hiç böyle bir şey? İmkansız değil mi, sizin söylediğiniz de o kadar imkansız.

5 aydır adet oluyorum hamileriyim dersen bende sana yazarım 5 aydır bu psikolojiyle yasiyacagina hiç mi ni araştırma yapmadın hamile nasıl olunur netten incelemedin yani biz yazınca ne oluyor saçma
hayır inceledim tabiki kusura bakmayın sizi sıkıyorum sanki ama gerçekten 1 kez test yapabildim sadece cesaret edip , sonradan öğrendim test bozukmuş ben psikolojimin bozuldugunu biliyorum dediğim gibi her gün aynada karnıma bakıyorum inceliyorum ama aşamıyorum bunu gerçekten tam 9 ay olunca mı aşacagım acaba bu durumu..

ama bazı insanlarda oluyormuş bu benim 22 hafta oldu tam karnım birazcık şiş ama sanki normalde de böyleydi bu olaydan önceki vücudumu hatırlamıyorum normal mi şiş mi farkına varsmıyorum
22 haftalık bebeğin bütün organları oluşmuş oluyor, içeride tekme atıyor ortalama 16. Haftadan itibaren. Karnınız da yaklaşık basketbol topu büyüklüğünde oluyor.

Olamaz, o kanamalar rahim içi kanamadır. Regl olmaz çünkü yumurtlama olmuyor. Yumurtlama olsa gebeyken üstüne gebe kalınırdı, duydunuz mu hiç böyle bir şey? İmkansız değil mi, sizin söylediğiniz de o kadar imkansız.
anlıyorum birde ben 3 ay duphastonla oldum o bebek varsa adet söktürmüyormuş diye biliyorum yani onunla adet oldugum için daha da imkansız dimi kusura bakmayın cidden darlıyorsam

22 haftalık bebeğin bütün organları oluşmuş oluyor, içeride tekme atıyor ortalama 16. Haftadan itibaren. Karnınız da yaklaşık basketbol topu büyüklüğünde oluyor.
ben bazen karnımda hareketlilik hissediyorum ama karnım azıcık şiş basketbol topu kadar degil 6. adetimi görmeme de 10 gün falan kaldı

Diğer kız çıkış yapmış, ikna oldu demek ki 😌
Çok umutsuzum baksana 9 ay adet olup bebek doğuruyorlarmış

Cahillik diz boyu bu bebek nerde yaşıyor acaba ya
Bazen ne diyeceğini bilemez ya aslında bir sürü şey varken

Cahillik bu ya sevişmeyi bilip gebelikten bi haberler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X