Yaşadiklarimin Acisi Şimdi Çikiyor... Sürtünme yolu ile hamile kalınır mı diyen kızlar gelin ve ibret alin!!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ona keşke sende ordaki bir suriyeli olsaydın da seni hiç tanımasaydım deseydin. Yani bilmiyorum başına gelen olay gerçekten çok tuhaf, burda kaç kişi yazar hergün bunla ilgili konu ama hiç ciddiye almayız seninki acaba girdiğini hissetmemiş olabilir misin diye düşündürdü bana ama doktor da bakiresin demiş... Bebeğe de üzüldüm ama ne yapılır ki böyle durumda, 21 yaş çocuk sayılır hadi diyicem karşındaki aklı selim biri olsa sonuna kadar gider seninle o da yok. Çaresiz kalmışsın. Belki de aşık olduğun adamın gerçek yüzünün bu şekilde ortaya çıkması gerekiyormuş. Günahı da ona herşeyi de ona. Seni kullanmaya çalıştığı için kendini suçlama. Allah sana yine bebek verir. Belki o bunun hasretini yaşar bilemeyiz. Kendini üzme. Tek bakabilecek durumda olsan zaten doğururdun. Doğurup atmak gibi daha vicdansız şeyler yapmaktansa bu yolu seçtiğin için utanma. Dualarına koyarsın o minik canı. O da hep dua eden bi annesi olduğunu bilir bu şekilde ferahlık verebilirsin belki içine ❤

İlk defa duyuyorum.. bilemiyorum...
Konu doğruysa Allah içinize ferahlık versin, hakkınızda hayırlısı ne ise o olsun..

Yaşadığınız durum gerçekten travmatik. Ama kendinizi suçladığınızda ve anne olmayı hak etmediğinizi düşündüğünüzde lütfen kendinize çok zor durumda olduğunuzu, manipüle edildiğinizi, başka şansınız olmadığını yineleyin. Bastırılmaya çalışılan duygular uzun vadede daha büyüyorlar. En azından bir de şu süreçte hissettiğiniz duygulardan kaçıp kurtulmaya çalışmayın, onları izleyin. Onlara yer açın. Ama o iç sesiniz size hatalı olduğunuzu, anne olmayı hak etmediğinizi söylediğinde mantıklı düşünün ve ona doğru cevapları verin. Sizi manipüle etmeye çalışan kötü bir arkadaş gibi konuşur durur bazen o yargılayıcı iç ses. Ona cevabını verin. Ve dediğim gibi duygularınızdan kaçmayın, onlara yer açın. Böylesi daha sağlıklı. Biraz kendinize şefkat gösterin. Ayrıca farklı nedenlerle kürtaj olan ve daha sonra bebek sahibi olan bir sürü kadın var. Kürtaj oldunuz diye cezalandırıldığınızı düşünmeyin. Bir de Zeynep Selvili Çarmıklı'nın Pembe Fili Düşünme adlı kitabını öneririm.

Bence kilonu ver ve yenidrn bebek sahibi olmak icin cabala bu kez dogru adamla eskinin adını bile anma o zaten yasattigi kötülüğün cezasını verir Allah.elinde olan birsey yok o bebek dogsaydi simdi o adamla muhatap olmak zorunda olacaktin ve daha neler yapacakti sana kimbilir ileriye bak bence

Kullanici adi da, ad soyad şeklinde.
cok tesekur ederim cok sagolun

Cok sagol yazdiklarin icin , ondan sonra tek duam bi dahakine dogru zamanda dogru kisiden hamile kalmak oldu. ama bi turlu olamiyor daha dogrusu ben hic bisey yapamiyorum ama artik degisim zamani geldi sanirim

Tesekur ederim guzel telkinleriniz icin ilac gibi geldi kitabi hemen siparis edicem!..

Ben de vajinismus iken adetim 11 gün gecikmişti gebelik testlerim silik pozitifti sonra ağrılı bir şekilde adet oldum ciğer gibi parçalar düşürdüm sanırım benimki de kimyasal gebelikti imkansız diye bir şey yok oluyor

Yok artık...
Doktor sizi kürtaj etti ama kızlığınız bozulmadan...
Nasıl oluyor bu?
Işınla mı kürtaj oldunuz, öyle bi yöntem çıktı da biz mi duymadık?
Benim bilgim dahilinde gebelıgın ilk haftarında normal adet gibi sadece kanama ile durdurabiliyorlar gebeliği. Belki böyle birşeydir.

Bu hayatta hic birsey sebepsiz degildir bunu ysamamiz gerekiyordu demek belki bi dersti, belki bir ceza her ne ise.. çogu zaman unutuyosun ancak bi soz ,bi sarki ,bi resim , bi ruya sana hatirlatabiliyor ozaman anliyosun ki icinde yara o hep icinde bi yara ve hep senle olacak.. umarim bir daha ki guzel olur allah dogru zamanda dogru kisi ile nasip ederde tum acilar unutulur

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…