Yaşadiklarimin Acisi Şimdi Çikiyor... Sürtünme yolu ile hamile kalınır mı diyen kızlar gelin ve ibret alin!!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Merhabalar bende pkoluyum malesef bir kaç ay oluyor öğreneli ve bebeğim olmuyor benim 7 kg kadar bir fazlam kaldı diyet yapıyorum sizin kadar kötü şeyler çok şükür ki yaşamadım ancak yinede sizi kalben anlıyorum kendinizi suçlamanızı da anlıyorum anneliği haketmiyorum fikrinizi de anlıyorum ama eşiniz baba olmayı haketmiyor mu? Bir de bu açıdan bakın bence bir an evvel Kilo vermeye başlayın evet zor ama imkansız değil

Evet ben de buldum. Konuya yorumum :
images (14).jpeg

abla hep böyle bişey olamaz diyordun bak varmış meğer:KK43:
Onlar suriyeli her şekilde hamile kalırlar hamileyken bile hamile kalırlar buraya üremeye geldikleri için normal sen kendine bak git bi sağlık ocağına test yaptır rahat et bize inanmıyorsan kesin çözüm bu

Ondan sonra 10 gunluk hayatimin en guzel ve en korkunc zamani basladi.. Bebeği aldırmaktan başka şansım yoktu. 21 yaşindayim, bebegin babasi sevgili olamamis baba mi olacak, ailem duysa bana bisey yapmazlar ama kesin hastalanirlar onlara bu kotulugu yapamam dedim ve kürtaj olabileceğim özel bir klinik aradim. Buldum kliniği işinin ehli bir profesör ile çalisiyorlardi , adam kontrol etti evet gercekten bakiresin bu cok az rastlanir bisey dedi, 5 haftalik hamileydim ve benden 8 sene once 600 tl para istedi. Bakireligine hic bir zarar gelmeyecek ama ola ki bozuldu dikeriz sen de 200 tl daha verirsin dedi. Keske tek derdim bakireligim olsaydi bebek aldiriyorum bakirelik mi kaldi artik allah askina :KK43: neyse ben 10 gun sonrasina randevu aldim. Biraz daha onunla kalmak istedim hem istemiyordum onu hem de o kadar cok seviyordum ki.. Ben cocuklugumdan beri tek hayal kurardim anne olmayi.... şuan asik oldugum adamın bebegini tasiyordum ama en korkunc sekilde.. En zoru anneme babama çaktirmamaya calismakti. Ama her gece yatağimda akittigim gozyaslarimi o korkumu o utancimi ve caresizligimi bir ben bir allah biliyor!! Eski sevgilim mi ?? Onunla bu esnada 3 kez bulustuk o da saskindi , bir yandan ödü kopuyordu ya dogurmak istersem diye.. Biz yaz tatilindeydik ozaman ve bana kürtaja 3-4 gun kala dedi ki ben memlekete gidiyorum biletimi onceden almistim. Gitmem lazim dedi ve beni yapayalniz birakarak gitti.. Ha hakkini yemeyeyim gitmeden once cok uzuluyosun sacmalama daha onemli seyler var bak suriyeye dedi ne suriyesi dedim? Suriye meselesini bilmiyor musun insanlar savasta sen buna mi uzuluyorsun kendine gel dedi :))) o gun bugun suriyelilerden nefret ederim...
Ay tam ağlayacaktım sonda bir gülme geldi. Tövbe estağfurullah 😅😅

5 kez adet oldun ha o zaman bekle 4 ayin kalmış

Hey Allahım bi şey yazicam Neyse susayim :KK20:
abla ben ne yapayım delirdim valla her ay bu ay adet olursam rahatlıycam diyorum geçmiyor ilk 3 ay duphastonla oldum pcos olduğu için son 2 ay da kendiliginden oldum sence yoktur ihtimal dimi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X