YAŞADIĞINIZ EN ERKEN HAMİLELİK BELİRTİSİ NEYDİ?

ya reglime 4 gün var az önce şiddetli bir beyaz akıntı geldi kokusuz kaşıntısız ağzımda metal bi tat var hafifte baş dönmesi tatildeyim test falanda yapamıyorum ne acaba ya
Ay umarım vardır ya ilk defa duyuyorum bu arada metal tadı limonlu bi test var internette görmüştüm ama net sonuç verir mi hiç bilmiyorum

Kızlar benimde 3 gün gecikmem var erken gebelik testi negatif çıktı dün, iki gündür peçeteye gelen kahve akıntı var çok az miktarda, test pozitif e döner mi ne dersiniz (gaz problemi, göğüs hassasiyeti ve uyku yaşıyorum)

Bi doktora gitseniz idrar testi verseniz çok daha doğru bir bilgi olur çoğu semptom uyuyor ama işte bazen havadan da kaynaklandığı oluyor

Diğer belirtiler çıkmıyor kızlar hemen ,adet gectıkten sonra cıkıyor.o yuzden beklemekten baska care yok,yumurtlamadan 10-11 gun sonra varsa bebek testte cıkıyor ama.ovulasyon testı tavsıye ederım o yuzden

Merhaba kızlar konudan bağımsız bir sorum olacak bende de pcos var bu ay adetim kendiliğimden 1 hafta önce oldu. Bundan 1 ay önce aşılama yapmıştık ama tutmadı. Bu ay da adetin 2. Günü doktora gittim 16 mm yumurtam olduğunu söyledi kendiliğinden değerlendir dedi. Normal de 5 gün sürerdi ancak 3. Günde hafif akıntı şeklinde bitti adetim hiç öyle olmazdı. Değerlendirdik üzerinden 9 gün geçti. Bu süreçte yumurtam çatlamış olabilir mi yoksa adetin 14. Günü mü çatlama olur acaba

Aslında ovülasyon testi en garantisi olur eczanelerde satılıyor herkesin adet döngüsü çok farklı olduğu için şimdi evet desek yalan olacak hayır desek yalan olacak ama adetten bir kaç gün sonra hamile kalma günleri başlar bi 10gün sürer ben birçok uygulama indirdim bulmak için eğer şu uygulama doğru desem oda yalan olacak ama kullandığın regl takviminde yumurtlama günün tahmini olarak yazabilir ben yaklaşık 6 7 uygulama indirdim yaklaşık olarak aynı günler verdi bide ben bi doktora sordum sağ veya sol kaşığında bir ağrı varsa muhtemel yumurtlama günün o gün veya iki gün önce iki gün sonra bu günleri değerlendirirsen inşallah olur bebişin

Diğer belirtiler çıkmıyor kızlar hemen ,adet gectıkten sonra cıkıyor.o yuzden beklemekten baska care yok,yumurtlamadan 10-11 gun sonra varsa bebek testte cıkıyor ama.ovulasyon testı tavsıye ederım o yuzden
Tam çıkmıyor ya ben bu konuda çok muzdaribim bence en iyisi dişi sıkıp adet gecikmesiyle test yapmak

Memelerim ağırlaşmıştı ama böyle adet öncesi dolgunluğu gibi değil bildiğin ağır gelmişti

Teşekkür ederim

reglime 3 gün var siz şu çizgiyi görebiliyor musunuz kızlar ben hayal mi görüyorum acaba iki gün önce beyaz kokusuz bir akıntı geldi sonrada ağzımda metalik tat oluştu

Eklentiler

• IMG_9648.jpeg
    58,6 KB · Görüntüleme: 140
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…