YAŞADIĞINIZ EN ERKEN HAMİLELİK BELİRTİSİ NEYDİ?

Benim ilk belirtim koku hassasiyeti tiksinme yururken bacagima agri girmesi uyku hali bunlar hamile oldugumu bilmeden yasadiklarim adetten kac gun once bilmiyirim ilkinde oyie takip falan yoktu günümü rasgele ogrendim

Benim ilk belirtim koku hassasiyeti tiksinme yururken bacagima agri girmesi uyku hali bunlar hamile oldugumu bilmeden yasadiklarim adetten kac gun once bilmiyirim ilkinde oyie takip falan yoktu günümü rasgele ogrendim
Siz böyle dedikçe sanırım psikolojik olarak aâ evet bendede bu vardı diyorum

Evet ben aynen böyle yaşıyorum şuan bide karnım ağrıyor sizlere böyle bir belirti varmı
Ay iki gündürde sol kasık batması var felaket ve gaz diyorum kesin gaz çıkardığımdan veya tuttuğumdan batıyordur ama böyle okuyunca da acaba diyelim.
Bele yel girmesi eğlince fena oluyor dedim üşüttüm herhalde
Pco olduğum için reglde olmuyorum be zaman test yapacağım onu da bilmiyorum

benim 7 gün var reglime düşük sperm durumuna rağmen yinede değerlendirdik psikolojik mi bilmiyorum ama aşırı uykum var doyamıyorum meme uçlarımda tatlı kaşıntı ve 2 gündür beyaz kokusuz kaşıntısız akıntı var süt beyaz bilemiyorum… sizce?

3gunluk kaşık ağzımda bi ara hastane gitmeyi bile düşündüm test için çok zor ama acele etme ben bugün erken test yaptım moralim bozuldu

İnsallah bebis bizimledir :)

Kızlar en erken belirtilerinizi çok merak ediyorum lütfen yazar mısınız kaç gün kala ne yaşadınız?
Kaşık vs ağrısı regli ile aynı bir akşam belime giren agri idi kitledi beni resmen ertesi gunude kan testinde ogrendim göğüs ucu hasasiyetim vardı birde duş alieken bile sızması

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…