Kekler - Pastalar Yaş Pastalar !

En başarılı bulduğunuz pasta tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    878
  • Anket Kapalı .
Hedefe ulasinca acisini cikartirsin insallah canim benim guzelliklere ulasmak icin boyle kisa sureli zorluklar yasaniyor ama sonunda o zorluklar hic hatirlanmiyor
Oyyy balım benim insallahh

CocoChanelmademoiselle canım iki pasta arasında kaldım demişsin, çok teşekkür ederim benim pastamı da beğendiğin için inşallah hedef kilona düşer ve sonrasında da bebeğine kavuşursun
Caniiimmmmmm fistigim benimmm gercekten harika bi pasta olmus ellerine sağlık tekrar.insallah kuzum amiinn agzindan bal damliyor vallahi.Allah razi olsun

Çok teşekkür ederim,oy veren eller dert görmesin Evet,emek çok hepsinde. Emek vermeden yemek olmaz :) Keşke tüm yapılanlar bir araya gelse ve tadılabilse degilmi
Son tarif beni benden aldı oyum yanardağ pastaya gitti
Herkese başarılar
Çok teşekkür ederim Oy veren eller dert görmesin İnsan böyle güzel yorumları okuyunca çok mutlu oluyor . Her ne kadar tadamasanız bile görüntüyü begenmeniz bile mutlu ediyor tabi

Ayy gerçekten miii canım benim çok teşekkür ederim, oy veren ellerin dert görmesin ama bu sefer oylama çok zor olacak galiba, tüm tarifler harika herkes birinci olabilir bence
Evet canım yaa her pasta birinciliğe aday İpucu veriyim mi 2 oyun var en yüksek oy 3 te :) oylamanın ilk günleri böyle oluyor zaten

Öncelikle herkese başarılar diliyorum. Vaktim olmadığı için bu kategoriye katılamadım. Eğer katılsaydım oyları siler süpürürdüm hadi yine iyisiniz.
Muazzam krema sıvamasıyla nuryolu arkadaşımın pastasını çok beğendim ancak oyumu başka bi tarife @Sidelya95 arkadaşıma verdim.
Yeni kategoriyi avuçlarımı ovuşturarak bekliyorum.

Evet canım yaa her pasta birinciliğe aday İpucu veriyim mi 2 oyun var en yüksek oy 3 te :) oylamanın ilk günleri böyle oluyor zaten
Canımsın ya 
Bildirim gittiğinde en büyük heyecan yaşanıyor zaten değil mi Makarnalarda ikimiz başabaş gittik hep, bu sefer herkes başabaş olacak sanki, tüm pastalar harika olsa da yesek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…