Kekler - Pastalar Yaş Pastalar !

En başarılı bulduğunuz pasta tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    878
  • Anket Kapalı .
Son düzenleme:
Oylama başladı arkadaşlar:KK200:Hepinize bol şans diliyorum:KK200:

Saricik3 Saricik3
LezzetliCipetpet LezzetliCipetpet
Emira SY Emira SY
arzum77 arzum77
@Lunya
Makyajkolik13 Makyajkolik13
nuryolu nuryolu
s i d e l y a s i d e l y a
@OotaNi
tevafuk55 tevafuk55
@Hazal
@asliii1
zms rainbow zms rainbow
@emoslandd
Daughter of your father Daughter of your father

OYLAMA İÇİN LİNK DAĞITMAK,OY İSTEMEK KESİNLİKLE YASAKTIR..
:KK200:1 oy hakkınız bulunmaktadır..:KK200:

DETAYLI TARİFLER İÇİN RESİMLERİN ÜZERİNDEKİ LİNKLERİ TIKLAYIN!
Hayırlı olsun  :KK73:

Çok güzel tariflerle dolu bir ay oldu, inşallah oylaması da çok heyecanlı ve güzel geçer. Herkese başarılar dilerim :KK71:

Vuhuuuu yine garanti ilk 15 teyim :halay::halay:
Benim gönlümün birincisisin kuzum :KK37:

Hayırlı olsun arkadaslarr hepiniz icin :KK36::KK36:ben de hemen oyumu kullanayim bari gelmisken:KK45::KK45:
2 tarif arasinda kaldim cikolatali karamelli surpriz pasta ve cikolatalu yas pasta ikisine de tek kelimeyle bayildim tam diyet bozduracak türden:KK72::KK72:bütün pastalar gercekten coook leziz görünüyor secim yapmakta cok zorlanacak herkes harikasiniz tekrar ellerinize saglik kizlar:KK36:ama ben ilkk gördüğüm anda vurulduğum,hatta ruyama bile girdi pasta o derece beni benden aldi cok canim cekmisti:cry:ama malum diyet var:cry: Saricik3 Saricik3 ün cikolatali yas pastasina veriyorum oyumu.ellerine sağlık canim:KK15:enfes görünüyor.hepinizi seviyorum kizlarrr kolay gelsin size basarilar:KK15::KK15:neyse cok uzattim farkindayim gidiyom:KK53:

Oylama açılmış sanırım ilk oy veren de ben oldum.
Hepsi harika inanılmaz güzel ben de katılmak istedim hatta tarifim de yarışmada yokmuş ama fırınım sıkıntılı neyse fırın olursa deneyecegim çok güzel tarifler var.Herkez çok emek vermiş hepinizin eline sağlık.Son ana kadar karasızdım ama son gelen tarif beni benden aldı oyumu arzum77 arzum77 yanardağ pasta'dan yana kullandım. Elinize sağlık. Başarılar diliyorum

Hayırlı olsun arkadaslarr hepiniz icin :KK36::KK36:ben de hemen oyumu kullanayim bari gelmisken:KK45::KK45:
2 tarif arasinda kaldim cikolatali karamelli surpriz pasta ve cikolatalu yas pasta ikisine de tek kelimeyle bayildim tam diyet bozduracak türden:KK72::KK72:bütün pastalar gercekten coook leziz görünüyor secim yapmakta cok zorlanacak herkes harikasiniz tekrar ellerinize saglik kizlar:KK36:ama ben ilkk gördüğüm anda vurulduğum,hatta ruyama bile girdi pasta o derece beni benden aldi cok canim cekmisti:cry:ama malum diyet var:cry: Saricik3 Saricik3 ün cikolatali yas pastasina veriyorum oyumu.ellerine sağlık canim:KK15:enfes görünüyor.hepinizi seviyorum kizlarrr kolay gelsin size basarilar:KK15::KK15:neyse cok uzattim farkindayim gidiyom:KK53:
Canim cok tesekkur ediyorum oyun icin siftahi yaptin :KK200: ruyana girmesine seviniyim mi uzuluyum mu o_O begenmene cok sevindim ama ruyana girip caninin cekmesine neden olmasina ve yiyemedigin icin cok uzuldum :KK43: ne kadar isterdim sana ikram edebilmeyi. Diyetini basariyla ve istedigin kiloyla tamamlani diliyorum tekrar cok tesekkur ederim :KK60::KK60:

Canim cok tesekkur ediyorum oyun icin siftahi yaptin :KK200: ruyana girmesine seviniyim mi uzuluyum mu o_O begenmene cok sevindim ama ruyana girip caninin cekmesine neden olmasina ve yiyemedigin icin cok uzuldum :KK43: ne kadar isterdim sana ikram edebilmeyi. Diyetini basariyla ve istedigin kiloyla tamamlani diliyorum tekrar cok tesekkur ederim :KK60::KK60:
Cok sagol canim benim,bakma sen bana canim neler neler istiyorda yiyemiyorum malum aç geziyorum :KK43: mecbur hedef kiloma ulasayimda :KK60:tekrar ellerine sağlık canim yemiş kadar oldum:KK74:

Cok sagol canim benim,bakma sen bana canim neler neler istiyorda yiyemiyorum malum aç geziyorum :KK43: mecbur hedef kiloma ulasayimda :KK60:tekrar ellerine sağlık canim yemiş kadar oldum:KK74:
Hedefe ulasinca acisini cikartirsin insallah canim benim guzelliklere ulasmak icin boyle kisa sureli zorluklar yasaniyor ama sonunda o zorluklar hic hatirlanmiyor :KK19:

X