Kekler - Pastalar Yaş Pastalar !

En başarılı bulduğunuz pasta tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    878
  • Anket Kapalı .
nevommmm

tüm pastalara baktım kalp atışım hızlandı yeminle oyumu verip sağ salim ayrılırsam helal bana.. hepsi harikalar tariflerin
Sana katılıyorum canım neler neler varmış.Birden canlandımAma birini gözüme fena kestirdim.Şimdi olsa hepsiniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii yemem tabi ki

Sana katılıyorum canım neler neler varmış.Birden canlandımAma birini gözüme fena kestirdim.Şimdi olsa hepsiniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii yemem tabi ki
Nevreste Canım,gece 12 ye kadar vakit var değilmi?? Aklımda bir pasta vardı,yapacaktım ama biraz rahatsızım. Geçen seferde katılmak istemiştim ama vakit bulamamıştım. Başka bir tarif ile katılmak istiyorumda :))) Mutfaktayım valla,inşallah güzel bir sunum olurda katılırım

Canım benim resim dilimli olanı koyabilmemiz mü acaba bisküvi pastası olduğu belli olsun diye sence hangisi olsun güzel görünüyor ama

Tabi canım 12 ye kadar beklerizEkleyince bana haber ver

Allahııımmmm onlar ne guzel pastalar tatlı hatunlar siziiiiii hepinizinnn tek tek ellerine sağlık gercekten büyük emek hepsine de tek kelimeyle bayıldım harikasiniziçlerinden 2 tanesine hele öldüm bittim ama hepside birbirinden guzelll bol sans diliyorum arkadaslar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…