Kekler - Pastalar Yaş Pastalar !

En başarılı bulduğunuz pasta tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    878
  • Anket Kapalı .
Bugün kızımın arkadaşları geldi. Hemen mutfağa girdim yoğurtlu patates salatası,pogça ve cocostar pasta yaptım. İnan fırına pastayı atınca aklıma geldi,keşke resimleseydim pastayı, katılsaydım yarışmaya Nevreste Nevreste :eek:
Nasip değilmiş,yinede görüntüsünü paylaşayım bari :KK51:
Eki Görüntüle 2065020
Wuuuuuuuuuuuu şahane olmuş :kk77:

Bugün kızımın arkadaşları geldi. Hemen mutfağa girdim yoğurtlu patates salatası,pogça ve cocostar pasta yaptım. İnan fırına pastayı atınca aklıma geldi,keşke resimleseydim pastayı, katılsaydım yarışmaya Nevreste Nevreste :eek:
Eki Görüntüle 2065020
İyiki katılmamışsın aynı tarifle (pişirmeden) ben katılmayı düşünüyordum:KK53:

İyiki katılmamışsın aynı tarifle (pişirmeden) ben katılmayı düşünüyordum:KK53:
Yaaa :))) Demekki sana nasip olacakmış :KK66: Olsun,aklımda birkaç tarif var zaten. Artık hangisi nasip olursa onu yaparım inşallah,biraz hastayım iyi olayım :KK66:
Pandispanyayı hazırmı kullanacaksın? Pandispanya dışında birşeyi pişirmedim ben çünkü.

Yaaa :))) Demekki sana nasip olacakmış :KK66: Olsun,aklımda birkaç tarif var zaten. Artık hangisi nasip olursa onu yaparım inşallah,biraz hastayım iyi olayım :KK66:
Pandispanyayı hazırmı kullanacaksın? Pandispanya dışında birşeyi pişirmedim ben çünkü.
Pandispanya kullanmayacağım :KK39:

Eki Görüntüle 2065020
Pastanız süper görünüyor,pasta işinde uzmansınız galiba ,inşallah katılırsınız yarışmaya.
Bu arada kzınızın arkadaşlarının midesi bayram etmiş,kızınız çok şanslı sizin gibi becerikli,anlayışlı bir anneye sahip.
Benim annem de arkadaşlarım gelince hazırlardı:anne:

Pastanız süper görünüyor,pasta işinde uzmansınız galiba ,inşallah katılırsınız yarışmaya.
Bu arada kzınızın arkadaşlarının midesi bayram etmiş,kızınız çok şanslı sizin gibi becerikli,anlayışlı bir anneye sahip.
Benim annem de arkadaşlarım gelince hazırlardı:anne:
Teşekkür ederim,mutfagı çok seviyorum. Yemeklerimi zevkle yaptıgım için lezzetlidir :KK66:
Pasta işinde uzman değilim,yani bir kursa falan gitmedim,püf nokta zevkle aşkla yapmak :KK66:
Evet,çok lezzetli buldular pastayıda diger menüleride.
Becerikli annelerin kızlarıda,tüm aile üyeleride Şanslıdır :KK25:

Eki Görüntüle 2065020
Vuuuu bittim :oha::super:

X