yarin sabah 10 da ameliyat oluyorum kizlar! lutfen dua edin benim icin!

gercekten mi canim ya, gecer mi bu sizinti dersin?

yani inan yuzum mor ya da sis ucaga binmisim hic onemli degil insanlar falan bakmis.. umursamiyorum o kismi..
tek derdim iste burdan istanbuldan ayrilirken "artik tamam iyilestim" diyebilmek.. hani "bundan sonrasi zaman sadece" diyebilmek..

ah ruyacim.. olumlu dusunmeye calisiyorum aslinda, hic boyle mizmiz degilimdir normalde ama artik en kotusunde baska birsey gelmiyor aklima valla...:teselli:

Canım tabiki bu kadar kısa sürede iyileşmen mümkün değil ama büyük ölçüde rahatlarsın, aha benim 23.günüm bitti bugün 24 e girdim halen tam iyileştim diyemem az yorayım kendimi şişiyor burnum, kolay değil narkozun etkisi bile 6 ayda çıkıyor, doktorun uçağa binmene izin versin gerisi kolay canım sıkma canını, gittiğin yerde bir doktor bulup devamında kontrollerini ona yaptırırsın.

geçmiş olsun , hiiiiç sıkıntı yapma , biranda küt diye bitiverdiğini görüyorsun bu işkencenin.. burnun şişliği hemen inmiyor ama yüzünün şişliği ve morluklar daha hızlı geçiyor.. üzülme göreceksin 28 inde baaaambaşka bir halde olacaksın
yüksek motivasyon şart ! başka türlü zor bebeğim yaa
ağlayarak falan kötü enerji topluyorsun etrafına , normal gitmesi gereken işler de bozuk olur o zaman, rast gitmez..
hadi silkelenn , gülümse , omzunu felan öp ...bende çok işe yarıyo :) uğraşacak bişeyler bul kendine.. alışveriş yapmak bana ilaç olmuştu mesela..3. gün itibariyle hep çarşıdaydık.. sen de buna benzer rahatlayabileceğin bişeyler bul
bu halde çıkamam deyip felan kasma sakın kendini
bazen dünyadaki en muhteşem kelime '' tınn'' bence.. arada kullan bu kelimeyi
çok öptüm

Termessos cok dogru soyluyor ona tamamen katiliyorum, moralini yuksek tutmalisin cnm yoksa butun kotulukleri cekersin. Bende carsamba 19/05 ameliyat oldum ve carsamba 26/05 ucaga binip evime gelmistim bende yurtdisinda kaliyorum ama benim ameliyatim kapali teknikti yani tampon ve alci felan yoktu sadece kucuk bir atel vardi onuda 25/05 de almisti doktorum. Tampon ve alci isin icine girince benimde tahminim bir 12 gun felan kalman gerekiyor istanbulda, ama sende oyle ayarlamisin zaten kendini hic endiselenme doktoruna guven o kanamanda gun gectikce gecer cnm. Guzel haberlerini bekliyoruz cnm

kizlar!!

simdi doktordan geldim, tamponlarimi aldi!! hemde cok az kanama oldu bugun.
bi krem verdi morluklarimi gecirsin diye! ve cok iyi hissediyorum su anda!

allahim ne guzel sey burundan nefes alabilmek..

biraz garip boyle sanki metollu birsey kokluyormusum gibi yaniyor burnumun ici nefes aldikca, normal midir dersiniz?

dün senin durumunu okuyunca cok üzülmüstüm bugun merak ettim gelip bakayim bugun doktora gidecekti bir haber varmi acaba diye ve simdi yazini okudum cok sevindim senin adina .. bak dün kendini bostan yere üzdün .. ne güzel hersey daha güzel olacak hadi gözün aydin canim

dün senin durumunu okuyunca cok üzülmüstüm bugun merak ettim gelip bakayim bugun doktora gidecekti bir haber varmi acaba diye ve simdi yazini okudum cok sevindim senin adina .. bak dün kendini bostan yere üzdün .. ne güzel hersey daha güzel olacak hadi gözün aydin canim

cok tesekkur ederim arkadasim.. dun gercekten cok uzgundum bende..

simdi cok iyi hissediyorum.. carsamba geceside burnumdaki bu plastik sargi gibi seyi cikaricakmis Veli bey..

artik ondan sonrasi tek sey sisiklerin inmesini beklemek ve bi komplilkasyon olusmamasi icin dua etmek :)

su an ki halim boyle foto ekliyim dedim morluklarim bi tek goz kapaklarimda kaldi :teytey:

gozlerimin içi hala kan tabi zombi gibi :KK70: eskiden mor olan goz altlarimda yesil yesil.. yuzum 10 kaplan gucunde genisledi sisik oldugu icin :KK70:

Eklentiler

• $Photo on 2010-10-23 at 18.13.jpg
    $Photo on 2010-10-23 at 18.13.jpg
    72,7 KB · Görüntüleme: 74
yüzün gülmüs burda belli :))
carsamba dikislerindemi alinacak ?

canim dikisleri almicaklar galiba, sanirim kendiliginden eriyen dikislerden.

yani tam oalrakta bilmiyorum, hic sormak aklima gelmedi valla :KK70:

kizlar!!

simdi doktordan geldim, tamponlarimi aldi!! hemde cok az kanama oldu bugun.
bi krem verdi morluklarimi gecirsin diye! ve cok iyi hissediyorum su anda!

allahim ne guzel sey burundan nefes alabilmek..

biraz garip boyle sanki metollu birsey kokluyormusum gibi yaniyor burnumun ici nefes aldikca, normal midir dersiniz?

Hadi gözün aydın canım, çok sevindim senin adına. Gördün mü bak boşu boşuna üzdüğün yanına kar kaldı, demiştim ben sana. Tamponlar çıktıktan sonraki hassasiyet, yanma hissi (mentollü bişey kokluyormuş gibi :) ) normal, yarına alışırsın, sonra hissetmezsin o hissi bir daha. Çarşamba günü atelini alacağına göre seni o arada da çağırmadığına göre dikişin kendisi eriyenlerden sanırım. Atel alındıktan sonra olacakları sana söyleyeyim, aynaya bakınca acayip moralin bozulacak, kendini avatar filiminden kaçmış gibi hissedeceksin, yine keşke ameliyat olmasaydım diyeceksin ama aradan üç gün geçtikten sonra elinde fotoğraf makinası fotoğraflarını çektirecek birilerini arayacaksın :))))) bayanssulusmile opuyorumnanaktan

Hadi gözün aydın canım, çok sevindim senin adına. Gördün mü bak boşu boşuna üzdüğün yanına kar kaldı, demiştim ben sana. Tamponlar çıktıktan sonraki hassasiyet, yanma hissi (mentollü bişey kokluyormuş gibi :) ) normal, yarına alışırsın, sonra hissetmezsin o hissi bir daha. Çarşamba günü atelini alacağına göre seni o arada da çağırmadığına göre dikişin kendisi eriyenlerden sanırım. Atel alındıktan sonra olacakları sana söyleyeyim, aynaya bakınca acayip moralin bozulacak, kendini avatar filiminden kaçmış gibi hissedeceksin, yine keşke ameliyat olmasaydım diyeceksin ama aradan üç gün geçtikten sonra elinde fotoğraf makinası fotoğraflarını çektirecek birilerini arayacaksın :))))) bayanssulusmile opuyorumnanaktan

cok sagol canim verdigin bilgiler icin :)

ay avatar filmi kismina cok guldum :KK70:

bu kendisi eriyen dikisler ne kadar zamanda erir ki? uzun surer mi acaba ? :KK70: kesin onda da birseyim cikar benim bi terslik olur kaydirigubbakcemile2

biraz sizintim var hala burnumda elimde mendille geziyorum, bu da normaldir di mi bi kac gun olur sanirim ?

cok sagol canim verdigin bilgiler icin :)

ay avatar filmi kismina cok guldum :KK70:

bu kendisi eriyen dikisler ne kadar zamanda erir ki? uzun surer mi acaba ? :KK70: kesin onda da birseyim cikar benim bi terslik olur kaydirigubbakcemile2

biraz sizintim var hala burnumda elimde mendille geziyorum, bu da normaldir di mi bi kac gun olur sanirim ?

Canım benim atel alındıktan bile sızıntı şeklinde oldu kaç gün daha, normal yani, zaten kıpkırmızı olmuyor, burun sıvılarıyla karışık pembe kırmızı arası oluyor. Şimdi gül yarın görünce ıyyy dersin :))) inşallah benim gibi şişmezsin de ıyyy demezsin, ama şişersen de aklına ben geleyim valla doktorum atelimi zor çıkardı neredeyse bütünleşecekmiş benimle :))) Ama resimlerime bak her geçen gün nasıl azaldı. Şimdi sağ tarafım çoğunlukla indi, solumda daha belirgin, sabrettim, azmettim bekliyom, sen de sabret sonuç güzel olacak, olumsuz düşünmeki olumsuzluklar seni bulmasın. opuyorumnanaktan

ya ben niye kaçırdım bu kadar topiciii

çok geçmiş olsun canım kanama durumu daha önceki ameliyatımda banada olmuştu felaket bişi o ya 1 ay sonra görüşelim keşke olmasaydım pişmanım falan dicen mi

canim cok gecmis olsun simdi 2 aylik burnunu fotograflarini gordum cok cok guzel olmus.
ama ben simdi cok korktum benimde 23 aralikta ameliyatim var ins senin kadar cok sismem.

canim cok gecmis olsun simdi 2 aylik burnunu fotograflarini gordum cok cok guzel olmus.
ama ben simdi cok korktum benimde 23 aralikta ameliyatim var ins senin kadar cok sismem.

ins canim :)

korkma lutfen icini ferah tut! pozitif dusun hep :)

eger oldu da benim gibi olursa yuzun, benim fotolarima bak 2 ay icinde ne kadar guzel bi burnun olcagini hatirla :KK70:

simdiden cok gecmis olsun :)

Merhaba hanımlar :) bende mart ayı gibi amleiyat olmak istiyorum Veli beye 2 senedir araştırıyorum bu sene çalışıp para biriktirdim sözlüm askerden gelince inş giricem anneme söyledim üsten üsten aaa estetik mi olucaksın ama senin burnun güzel ki kızım dedi bende hıh dedım oda ayagından oldu cunku kemık yuzunden anlayacaktır benı mutlaka ole umuyorum bende şişerim kesin çünkü bende çok hassasım ama kanım çok çabuk pıhtılaşıyor Allah tan yani öle gözüküyor çalışıyorum ya hani patronada söyleyeceğim artık ne kadar süre içinde işe dönerim ???:26:Buarad burnuşun çok güzel olmuş canım gördüm maşallah bende istiyorum küççük burun :)

ins canim :)

korkma lutfen icini ferah tut! pozitif dusun hep :)

eger oldu da benim gibi olursa yuzun, benim fotolarima bak 2 ay icinde ne kadar guzel bi burnun olcagini hatirla :KK70:

simdiden cok gecmis olsun :)

canim cok tesekkur ederim destegin icin,valla senin burnun o kadar guzel olmus ki insana moral veriyor.

X