yarin sabah 10 da ameliyat oluyorum kizlar! lutfen dua edin benim icin!

tamam =) bende olucam 12 kasımda artık 30 kasımda fln resimleri yükleyebilrmm inş.. o zaman net karar verirsin =)

ben daha önce yüklerim :)) 25 ekimde oluyorum..1 hafta sonra yüklerim tabi şiş şiş.veli bey gerçekten çok iyi bir doktor.randevu defteri dolmuş.bayram önü kesinlikle olmaz diye belirtiyolar ameliyat için ne güldüm yaa :))

:)) hehehe bende yine duygu sömürüsü ve ısrarla aldım 12 kasımı ay siz olunda hayırlısıyla bizimde meraklarımız gitsinnnnn :ecrin_bebek:

Şimdiye çoktan çıkmıştır ameliyattan, inşallah başarılı geçmiştir ve sağa salim döner. Allah yardımcısı olsun.

inşallah başarılı bir ameliyat geçirmişsindir canım. seni ancak biz anlayabiliriz:) kasımın ilk haftası da o heyecanı ben yaşayacam.çok çok geçmiş olsun.

merhaba kizlar,

dun yazamadim ameliyattan cikinca hic birsey cunku gozlerimi acamiyordum, bugunde yarim yamalak foruyorum su anda.

cildim cok hassas oldugunan yuzum cok sismis..

ama nasil sismek. fotograf ekliyorum simdi dun ve bugunden halini..

vallahi nasil diyim kizlar bu kadar agrim sizim olacagini bilsem yapmazdim sanki.. insallah cabucak gecer..

bu alcimsi seyin altindan burnum kasiniyo bazen.. dislerim agriyo biraz, gozlerim zaten az goruyo :)

hepinize cok tesekkurler iyi dilekleriniz icin.

ilk foto birinci gun 2. si ikinci gun.

yarin yeniden foto eklicem!

hepiize sevgiler!

Eklentiler

• $Photo on 2010-10-19 at 21.40.jpg
    $Photo on 2010-10-19 at 21.40.jpg
    100,8 KB · Görüntüleme: 68
  • $Photo on 2010-10-20 at 16.21.jpg
    $Photo on 2010-10-20 at 16.21.jpg
    70,2 KB · Görüntüleme: 47
merhaba kizlar,

dun yazamadim ameliyattan cikinca hic birsey cunku gozlerimi acamiyordum, bugunde yarim yamalak foruyorum su anda.

cildim cok hassas oldugunan yuzum cok sismis..

ama nasil sismek. fotograf ekliyorum simdi dun ve bugunden halini..

vallahi nasil diyim kizlar bu kadar agrim sizim olacagini bilsem yapmazdim sanki.. insallah cabucak gecer..

bu alcimsi seyin altindan burnum kasiniyo bazen.. dislerim agriyo biraz, gozlerim zaten az goruyo :)

hepinize cok tesekkurler iyi dilekleriniz icin

kizlar gene durumum iyi, daha aciklayici bir mesaj yazik, bir de fotolarimi ekledim dunden ve bugunden, ancak moderator onayindan sonra yayinlanacakmis, sanirim icinde resim oldugundan.

hepinize tesekkurler

çok geçmiş olsun canım sanırım bende böyle olucam :KK43: buz koyuyorlar mı canım ??

geçmiş olsun canım agrıları kafaya takma önemli olan burnunun nasıl olacagı.Umarım istedigin gibi olur.Sende güzel buruncuklar kervanına katılırsın.

çok geçmiş olsun canım sanırım bende böyle olucam :KK43: buz koyuyorlar mı canım ??

tesekkurler canim, umarim olmazsin bu kadar..

canim buz koydular basta, ama sistikten sonra artik buz koymanin bi anlami yokmus. sismis seye hic birsey fayda etmezmis

bugun biraz daha azaldi gozleirmin cevresindeki morluklar, sadece etrafinda bi kan oturmasi var.

umarim kimse bu hale gelmez kizlar ya, valla cok kotu, ne uyuyabiliyorum ne yemek yiyobiliyorum, nefes zaten alamiyorum.

mizmizlanmaya basladim iyice :KK70:

annemin sabrini zorluyorum zaten :KK70:

tesekkurler canim, umarim olmazsin bu kadar..

canim buz koydular basta, ama sistikten sonra artik buz koymanin bi anlami yokmus. sismis seye hic birsey fayda etmezmis

bugun biraz daha azaldi gozleirmin cevresindeki morluklar, sadece etrafinda bi kan oturmasi var.

umarim kimse bu hale gelmez kizlar ya, valla cok kotu, ne uyuyabiliyorum ne yemek yiyobiliyorum, nefes zaten alamiyorum.

mizmizlanmaya basladim iyice :KK70:

annemin sabrini zorluyorum zaten :KK70:

Çokkkk geçmiş olsun canım, düşünme morlukları şişlikleri, hepsi geçecek, nefes problemine gelince tamponlar alındığı andan itibaren rahatlayacaksın, ciğerlerin bayram edecek, zor olan iki gece bugünü de atlat gerisi kolaylaşacak, bu seferde beklemek ne zormuş diyeceksin, bence asıl zor olan kısmı sağlıkla atlattın gerisi masal gibi gelip geçecek opuyorumnanaktan

ya kızlar şu burun topiclerinin altını üstüne getirdim ben de olmayı düşünüyorum maddi durumum elverdiği an. neyse asıl söylemek istediğim aşırı tatlısınız, ben hiçbir yerde rastlamadım böyle dayanışmaya, birbirinizi tanımasanız bile öyle güzel bir bağ var ki aranızda insanın başka bir şeye ihtiyacı kalmıyor :1hug:
irise tatlım sana da geçmiş olsun ayrıca ; ama bence başlı başına annenin yanında olmasına şükretmelisin, onların desteği çok önemli. ben mesela annemin haberi olmadan olmayı planlıyorum, bu konudaki fikrini çok iyi biliyorum çünkü :çok üzgünüm:
tatlı mı tatlı bir burnun olur çektiğin bütün sıkıntılara değer umarım tatlım opuyorumnanaktan

Çokkkk geçmiş olsun canım, düşünme morlukları şişlikleri, hepsi geçecek, nefes problemine gelince tamponlar alındığı andan itibaren rahatlayacaksın, ciğerlerin bayram edecek, zor olan iki gece bugünü de atlat gerisi kolaylaşacak, bu seferde beklemek ne zormuş diyeceksin, bence asıl zor olan kısmı sağlıkla atlattın gerisi masal gibi gelip geçecek opuyorumnanaktan

ay canim insallah ya.. o kadar zorlaniyorum ki anlatamam.. yemek yiyemiyorum damagimi kipirdattikca burnum sizliyor. surekli corba iciyorum :KK70:

artik bu sayede azcikda zayiflamis olurum :KK70:

bugun 3.gunum, yarin degil ertesi gun alacaklarmis tamponlari, sabirla bekliyorum artik yapacak birsey yok..

cok tesekkur ederim canim benim iyi dileklerin icinŞeniz

ya kızlar şu burun topiclerinin altını üstüne getirdim ben de olmayı düşünüyorum maddi durumum elverdiği an. neyse asıl söylemek istediğim aşırı tatlısınız, ben hiçbir yerde rastlamadım böyle dayanışmaya, birbirinizi tanımasanız bile öyle güzel bir bağ var ki aranızda insanın başka bir şeye ihtiyacı kalmıyor :1hug:
irise tatlım sana da geçmiş olsun ayrıca ; ama bence başlı başına annenin yanında olmasına şükretmelisin, onların desteği çok önemli. ben mesela annemin haberi olmadan olmayı planlıyorum, bu konudaki fikrini çok iyi biliyorum çünkü :çok üzgünüm:
tatlı mı tatlı bir burnun olur çektiğin bütün sıkıntılara değer umarım tatlım opuyorumnanaktan

evet canim ya burdaki dayanisma cok guze, bende bu forumu okuduktan sonra cesaretlendimde karar verdim ameliyat olmaya..

nolursun yaninda biri olmadan ameliyata girme canim cunku ben 3. gunumdeyim hala ayaga kalkip azcik dolaninca evde burnum sizlamaya basliyo, yani birinin yaninda olup yemek falan yapmasi, ilk gece su icirmesi, iste burnundaki sizintiyi onleyen bezlerin degismesine yardim edecek birisi lazim..

anneni ikna etmeye calis derim..

benim annemde cok karsiydi boyle resmen olay cikartidrdi konusu acildiginda, hem maddi olarak elestirirdi hem de ne gerek falan der, anlamazdi ne hiseettigimi bundan 2 sene oncesine kadar..

sonra evlenipte artik kendi isimin gucumun sahibi olunca artik karisamiyorum tabiki. yani kayir dese bile ben artik ondan izin istemedigim icin bir onemi kalniyor hayir demesinin.

bu durumdan oturu, tek yapabildigi sey yanimda olup bana destek olmak.. tabi sukurler olsun valla baskasi olsa 3 undur yaptigim mizmizligi kimse cekmezdi valla :KK70:

umarim madddi konuda da bir destek ya da bir kaynak bulabilir istedigin ameliyati olursun canim.

simdiden bol sanslar sana

ay canim insallah ya.. o kadar zorlaniyorum ki anlatamam.. yemek yiyemiyorum damagimi kipirdattikca burnum sizliyor. surekli corba iciyorum :KK70:

artik bu sayede azcikda zayiflamis olurum :KK70:

bugun 3.gunum, yarin degil ertesi gun alacaklarmis tamponlari, sabirla bekliyorum artik yapacak birsey yok..

cok tesekkur ederim canim benim iyi dileklerin icinŞeniz

Her yiğidin yoğurt yiyişi farklı işte canım, benim doktorum ikinci günde tamponları aldı, beşinci günde dikişleri, dokuzuncu günde de atelimi aldı burnuma daha sonra alçı bant falan yapıştırmamıştı, sen yine çorba içebiliyormuşsun ben yutkunamıyordum bile, ilaçlarımı yutamadığım için acile gittim ilaçlarımın aynılarınını iğnelerini yazdırdım, pipetle su ve çorba içmeye çalıştım :))) ama şimdi hepsi masal gibi geliyor ve ben bugün 22. günümdeyim, yarın sende aynısını yapacaksın sana da hikaye gibi gelecek canım, zoru başardın gerisi beklemek :içelim:

ayyy rüyaa yaaa pipetlemi içmek :) desene ben aç kaldımmmmm :) ama zayıflarım en azından 4 kilo fazlam var :)

irise canım sen yine iyisin bence en azından kusma yaşamamışsın hem bir kaç gün daha zorlanırsın sonraa ohhhh gelsin güzel günler valla ben aralıkta güzel olacağını düşündüğüm burnumun hayaliyle kendimi mutlu etmeye çalışıyorum :) 12 kasımada az kaldı zatennn bence mutlu ol bayrama sen iyileşirsin gezmeye gidersn :) ben evde yatıcam hehehe :) ama dikkat et hayatım kendine

frances canım napalım birbirimizi destekçisi olduk ve ben buradaki herkesi seviyorum en azından kötü birşey düşünmediklerine inanıyorum ve sende bizim aramıza katılabilirsin her zamanda yanındayız :) ayrıca arkadaşın dediği gibi yalnız iyi olacağını düşünmüyorum pek yattığın gece ve ondan sonraki 3-4 gün yalnız olmamalısın zor olucak çünkü senin için benimde annem istemiyordu ama allaha şükür kabul ettirdim...birde boğaz içiden daha uygun fiyata güvenebilceğim bi yer bulamadım ben sende düşün derim canım :KK66:

X