yarin sabah 10 da ameliyat oluyorum kizlar! lutfen dua edin benim icin!

yaa o upuzun bezler tamponmu oluyormuşşş :S onlar banada koyulcak o zmnnn ouf onu istemiyorum ben ya :S

alacart menü yok hayatım orda :)) ne yemek varsa onu yicen..
onu istemiyom bunu almiim yok :)

geçmiş olsun canım umarım istediğin burna kavuşursun.

selam kizlar.. simdi geldim doktorda.. ne yazikki tamponlarimi alamadi, cunku o tamponlarin etrafindaki yagli bezleri ciakrinca burnum deli gibi kanamaya basladi..

doktorda kanimin cok sulu oldugunu pihtilasmadigini soyledi.

yarin yeniden cagirdi 4,5 gibi gel dedi.. simdi de baya sizinti var bakalim. uzaniyorum insallah cabuk gecer umarim..

aglamaya basladim zaten neden boyle oluyo diye, neden benimki de herkesinki gibi oyle az morarmali olmuyo.. sansa bak ya kanim cok suluymus..

cok pisman oldum kizlar ben.. keske olmasaydim diyorum..

Son düzenleme:
aaa öle deme canım bak gör 10 güne kadar pek bişeyin kalmıcak.iyiki olmuşum diceksin.ben şimdi yoldayım veli beye ameliyata geliyorum :)) böle deme korkarım amaaa

aaa öle deme canım bak gör 10 güne kadar pek bişeyin kalmıcak.iyiki olmuşum diceksin.ben şimdi yoldayım veli beye ameliyata geliyorum :)) böle deme korkarım amaaa

canim korkma nolur, kimseyi korkutmak icin soylemiyorum. ama yani bunlarda olabilir diye aklinda olsun canim, kendini herseye hazirla.

umarim senin ameliyatin daha iyi gecer canim benim, ben de umarim cabucak iyilesirim

selam kizlar.. simdi geldim doktorda.. ne yazikki tamponlarimi alamadi, cunku o tamponlarin etrafindaki yagli bezleri ciakrinca burnum deli gibi kanamaya basladi..

yarin yeniden cagirdi 4,5 gibi gel dedi.. simdi de baya sizinti var bakalim. uzaniyorum insallah cabuk gecer umarim..

aglamaya basladim zaten neden boyle oluyo diye, neden benimki de herkesinki gibi oyle az morarmali olmuyo.. sansa bak ya kanim cok suluymus..

canım öncelikle çok büyük geçmiş olsun, ameliyattan önce tahlillerin yapılmışmıydı? ve yapıldıysa o tahlillerde plt yani trombosit değerin kaç çıkmıştı? buna bi dikkat et istersen çünkü aynı sorun bende de var kanım çok sulu, trombosit düşüklüğü (trombositopeni) var, bu nedenle önce kortizon kullanıp sonra ameliyata girecekmişim. bilgin olsun diye paylaşmak istedim.

arkadaşım geçmiş olsun umarım burnun istediğin gibi olur, bende 22 gün önce ameliyat oldum, sanırım bu tampon olayı doktordan doktora değişiyor, çünkü bende herhangi bir zorluk olmadı silikon tampon taktılar beşinci günde dikişlerin bir kısmı, alçı ve tampon alındı birde yemek yiyememe gibi bir sorunum olmadı, ağrı sızıda pek yoktu. Sana çok sabır diliyorum, geçmiş olsun.

canim korkma nolur, kimseyi korkutmak icin soylemiyorum. ama yani bunlarda olabilir diye aklinda olsun canim, kendini herseye hazirla.

umarim senin ameliyatin daha iyi gecer canim benim, ben de umarim cabucak iyilesirim

inşallah canım benim, benim başımda teyzem kkalacak istanbulda yaşadığı için ama korku bastı ya.büyük ihtimalle ben yarın ameliyat olurum.kan değerlerim falan normaldi yani :)) offf offf

arkadaşım geçmiş olsun umarım burnun istediğin gibi olur, bende 22 gün önce ameliyat oldum, sanırım bu tampon olayı doktordan doktora değişiyor, çünkü bende herhangi bir zorluk olmadı silikon tampon taktılar beşinci günde dikişlerin bir kısmı, alçı ve tampon alındı birde yemek yiyememe gibi bir sorunum olmadı, ağrı sızıda pek yoktu. Sana çok sabır diliyorum, geçmiş olsun.

cok tesekkur ederim canim, umarim yarin bu kadar kanamam olmazda alirlar su tamponlari..

cok agladim bugun neden bunlar benim basima geliyor diye..

umarim bundan sonrasi bu kadar zor olmaz

canım öncelikle çok büyük geçmiş olsun, ameliyattan önce tahlillerin yapılmışmıydı? ve yapıldıysa o tahlillerde plt yani trombosit değerin kaç çıkmıştı? buna bi dikkat et istersen çünkü aynı sorun bende de var kanım çok sulu, trombosit düşüklüğü (trombositopeni) var, bu nedenle önce kortizon kullanıp sonra ameliyata girecekmişim. bilgin olsun diye paylaşmak istedim.

canim hic bilmiyroum ya ameliyattan onceki gun tahliller yapildi ama bana herhangi birsey soylemediler..

eger kanim bu kadar suluysa dedigin gibi tahlillerde cikmis olmasi lazim.

eger bu hastanenin ya da doktorun dikkatsizligiyse yarin vallahi olay cikaricam gittigimde...

sorucam mutlaka canim, cok tesekkur ederim bilgi icin.

:KK43: cnm cok geçmş olsun takip edyrm yazılarını umarım sonucu güzel olur üzülme hemen ...

Canım çok geçmiş olsun inşallah Allah'ın izniyle hiçbişeycik olmaz, herkesin bünyesi bir olmuyor, onun için bence ağlayıp kendini daha fazla üzme, pişman oldum demişsin emin ol o pişmanlıkları yeni ameliyat olan hemen hemen herkes yaşıyor, ben de yaşadım ama şimdi iyiki olmuşum diyorum, gör bak iki hafta sonra sen de iyiki olmuşum diyeceksin, güzel güzel başlıklar açıp mutluluğunu paylaşmak isteyeceksin, sil gözlerini ve üzmen kendini, ağlarsan daha çok şişersin, tıkanırsın, bol bol dinlen, moralini yüksek tut. opuyorumnanaktan

Cok gecmis olsun cnm, hic uzulme daha cok yeni normaldir. Bunyeden bunyeye degisiyor o sislikler ve morluklar o yuzden endiselenme bence. Simdi rahatsizlik duydugun icin o pismanlik duygusunu yasiyorsun ama emin ol ki sende burda ilerde iyki olmusum diceksin bizler gibi. Ilk 2 hafta zaten cok zor bir surec ondan sonrasida kendini daha iyi hisedersin hic uzulme ve yorma kendini cnm

cok gecmis olsun canim .. su an moralini en yüksek tutman gereken zamanlardan canim.. her iste aksilikler olabilir .. o yüzden kendini iyice bunaltma , birgün gec olur olacak sey .. üzülüp iyice hasta olursun dikkat etmen gerekiyor..

kizlar cok tesekkur ederim desteginiz icin inanin o kadar rahatlatiyo ki beni sizin birseyler demeniz ameliyat gecirmis birileri olarak.

benim en buyuk sorunum ayin 28 i sabahinda ucagim var ve yasadigim ulkeye geri donuyorum. sonra ancak 3 ay sonra yeniden geebilirim istanbula.

28 ine sunun surasinda 5 gun, bu 5 gunde benim hangi sisim inecek hangi tampon alinacak hangi ateli cikaricaklar.. oysa 1 hafta istanbulda kalmaniz yeter demislerdi..

bende ne olur ne olmaz diye 12 gunlugune gelmistim..

ama iste aksililer.. umarim su 5 gunde mucizeler olurda, ucakla gidebilecek kadar sagligima kavusabilirim

cunku ne biletimi erteletmem soz konusu ne de 3 aydan once kontrole gelebilmem..

allahim ne islere kalkistim ben..

dediginiz gibi aglamamaya calisiyorum ama boyle dusundukce gozlerim doluyor iste..

kizlar cok tesekkur ederim desteginiz icin inanin o kadar rahatlatiyo ki beni sizin birseyler demeniz ameliyat gecirmis birileri olarak.

benim en buyuk sorunum ayin 28 i sabahinda ucagim var ve yasadigim ulkeye geri donuyorum. sonra ancak 3 ay sonra yeniden geebilirim istanbula.

28 ine sunun surasinda 5 gun, bu 5 gunde benim hangi sisim inecek hangi tampon alinacak hangi ateli cikaricaklar.. oysa 1 hafta istanbulda kalmaniz yeter demislerdi..

bende ne olur ne olmaz diye 12 gunlugune gelmistim..

ama iste aksililer.. umarim su 5 gunde mucizeler olurda, ucakla gidebilecek kadar sagligima kavusabilirim

cunku ne biletimi erteletmem soz konusu ne de 3 aydan once kontrole gelebilmem..

allahim ne islere kalkistim ben..

dediginiz gibi aglamamaya calisiyorum ama boyle dusundukce gozlerim doluyor iste..

Dur bir sakin ol, 5 günü beğenmiyor musun, bu ameliyatta günler bile önemli, her gün geçen güne göre daha hızlı iyileşirsin moralini yüksek tut, sonradan dersin boşuna kendimi üzüp harapetmişim diye, benim kanamamda 1 hafta boyunca sürdü, tamam şırıl şırıl olmadı ama sızıntı şeklindeydi ve her geçen gün biraz daha azaldı, sonra birgün bir baktım kesilmiş bile, belli bir süreden sonra iyileşmenin hızına yetişemeyeceksin bile gör bak.

Dur bir sakin ol, 5 günü beğenmiyor musun, bu ameliyatta günler bile önemli, her gün geçen güne göre daha hızlı iyileşirsin moralini yüksek tut, sonradan dersin boşuna kendimi üzüp harapetmişim diye, benim kanamamda 1 hafta boyunca sürdü, tamam şırıl şırıl olmadı ama sızıntı şeklindeydi ve her geçen gün biraz daha azaldı, sonra birgün bir baktım kesilmiş bile, belli bir süreden sonra iyileşmenin hızına yetişemeyeceksin bile gör bak.

gercekten mi canim ya, gecer mi bu sizinti dersin?

yani inan yuzum mor ya da sis ucaga binmisim hic onemli degil insanlar falan bakmis.. umursamiyorum o kismi..
tek derdim iste burdan istanbuldan ayrilirken "artik tamam iyilestim" diyebilmek.. hani "bundan sonrasi zaman sadece" diyebilmek..

ah ruyacim.. olumlu dusunmeye calisiyorum aslinda, hic boyle mizmiz degilimdir normalde ama artik en kotusunde baska birsey gelmiyor aklima valla...:teselli:

bende sadece 8 gün kalacagim canim yani sali ameliyat olum birdahaki carsambaya dönecegim hem sen 19unda ameliyat oldun cok olmadi yani relax ol birazcik bencede .. bende yurt disindayim dönmem gerekecek

X