yarın doğuma gidiyorum...

esther

let the game begin...
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2008
4.778
37
sonunda buyuk gun geldı arkadaşlar. yarın sezeryanla doğum yapıcam. inşallah hayırlısıyla kucağıma alırım kuzumu. :ecrin_bebek: bakalım nasıl olacak. artık deneyimlerimi sizlerle paylaşırım dönüşte hihoyyyt heyecanlıyım, biraz korkuyorum. doktor genel anestezi tavsiye etti diğeri baş ağrısı yapıyo dedi. ayrıca ameliyata girmeden sonda takıcaklar, lavman yapıcaklar. delikafadulden bakalım nasıl olucak. bana şans dileyin. herkese hayırlı doğumlar, güzel bir hamilelik dilerim..a.s.a.s.a.s.hihoyyyt

ah canım benim hayırlı doğumlar inşallah sağlıcakla bebişini kucağına alırsın gelince mutlaka anlat neler yaşadığını...alahım kolaylık versinn...

a.s. çok çok teşekkür ederim canım güzel dileklerin için...

ayy cnm ya ınsalah haayırlısıyla ya neden bılmem böle haberle alınca cok duygulanıyorummmsenağlama

a.s. cok tesekkurler caanım. sana da once hayırlı bır kısmet, sonra da hayırlı evlatlar dilerim.

ayy kısmetı bulduk nısanlıyım ama bı turlu ewlenemedık yaa bende ıstıyorum bebekkkk

ya ne kadar güzel.. allah kolaylık versin. uzun bekleyişin sonuna gelmişsin ben 26 hafta daha beklemek zorundayım .. gelince kendini iyi hissettiğin zaman tecrübelerini bizimle paylaş lütfen

ya ne kadar güzel.. allah kolaylık versin. uzun bekleyişin sonuna gelmişsin ben 26 hafta daha beklemek zorundayım .. gelince kendini iyi hissettiğin zaman tecrübelerini bizimle paylaş lütfen

hamileliğin güzel geçiyorsa tadını çıkar canım. benim hamilelik cok zor gectı ama cok sükür doğuma geldi sıra. darısı başına.

10 ve 11. haftamda bulantılar yüzünden hastanede yattım. ama geçti çok şükür. şimdi hiçbişeyim kalmadı. tadını çıkarıyorum. şuan bende senin gibi yarın doğum yapmak için neler vermezdim

ay ne çok sevindim sanki kendim doğurup kurtulacakmışım gibi sevindim :)))
ama ben nisan sonu doğuracağım erken doğurmazsam tabi...
döndüğünde anlat doğumunu bizde dinleyelim senden daha bi cesaret alalım :) hadi canım benim allaha emanet ol ...

canım bu gece uyku yok sana heyecandan yarın miskokulun kucağında olacak allahın izniyle lavmandan falan korkma bişi yok onda bende sondadan korkuyodum ama ondada bişi yok kendini sıkma rahat ol hayırlı doğumlar inşa.s.:1hug:

ben 6 ay çok şiddetli olmak üzere, 9 ay çektim o bulantıları. hatta bugün bile kusuyordum sabah kafamçokkarıştı doğumdan sonra devam edicek diye korkuyorum :çok üzgünüm: sen de bir bakmışsın herşey geride kalmış doğum gelmiş çatmış. işallah sabret :CüvCüv:

:lepi: çok teşekkurler kardeş. senin de az kalmış. sağlıcakla kavuşuruz işallah yavrularımıza.

canım benim ya çok sağol. bana ümit verdin. ben de senin gibi kucağıma alırım işalla oğlumu. sana da kocan ve kızınla mutluluklar dilerim. a.s.:dance:

canım hayırlısıyla kucağına almayıda nasip etsin allahım hayırlı doğumlar negüzel çok cesaretlisin maşallh benim ikinci hamileliğim ama yinede korkuyorum

canım hayırlısıyla kucağına almayıda nasip etsin allahım hayırlı doğumlar negüzel çok cesaretlisin maşallh benim ikinci hamileliğim ama yinede korkuyorum

amin canım sağol ama niye korkuyosunki? ilk dogumun zor mu gectı?

Allah sağlıkla bebeğini kucağına almayı nasip etsin inşallah canım hepimizi inşallahhh haberlerini bekliyoruz :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…