Yardımmmmmmmm

Benimde regl ilk defa üç gün sürdü atın dördünde oldum dün de vardı bugün hiç yok bitti yani ama ben kendimi çok tuhaf hissediyorum ya sanki hamile gibiyim ya psikolojikmen çok mu etkilendim ignemi bana ağır geldi bilmiyorum ya sağ kasıkta batma mide yanması devam sık idrar göğüs dolgunlaşmasi damar belirginligi falan devam yada bana mı öyle geliyor o gün muane oldum bir şey olsa doktor derdi dimi hamilelik var yada üstüne görme falan kendimi tuhaf hissediyorum adet olmama rağmen. Adet günü test yapmıştım negatif çıktı bilmiyorum ya psikolojik men iğnenin etkisi cok ağır geldi ya

bende klomet sitrat kullandım 5 gün ve bitirdim sonrasında 1 kere ilişki oldu aradan 2 gün geçti kahverengi leke gelmiş adetime daha 12 gün var internetten biraz baktım yumurtlama kanaması olabilir yazıyor. 7 aydır bebek için uğraşıyoruz ilk defa hiç ilişki yaşamadan lekelenme oldu acaba bu yumurtlama kanamasının akşamı ilişki yaşadım tutunma olabilir mi? yumurta çatladığı için mi leke oldu kafam çok karıştı. Bir de yumurtlama dönemini ben uygulamadan takip ediyorum yumurtlama dönemimde benim hiç göğüslerimde acı olmadı hiçbir hassasiyet oluşmuyor sizde de böyle oluyor mu?

X