yardımlarınızı bekliyorum kızlar :)

sevgilimveben

Üye
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2013
25
0
34
selam kızlar, bir kac ay sonra evleniyorum ve son ayımda sıkıntı olmasın diye yapacagım herseyi defterime not alıyorum simdi sıra balayında öncellikle balayı için yer bakıyorum kızlar aklınızda bulunsun ve simdi konuya geleyim ben tesettürlü bir bayanım ve balay için yanıma neler almalıyım sık elbiselermi yoksa spor kıyafetlermi cok ayakkabı ve canta almalımıyım vs vs lütfen bana yardımcı olun kızlar simdiden hazırlamam lazım benim için güzel bi liste yaparsanız sevinirim :) cok tskkür ederim simdiden opuyorum sizleri ayrıca yorumlarınızı bekliyorum :)

Merhaba canım
Bende tesettürlüyüm ve bize uygun olsun diye Şahh-in oteli seçtik balayı için. Erken rezervasyon ile çok uyguna geldi. Hiç kötü bir yorum duymadım yakınımda da giden çok var herkes çok memnun.
Yanına alacakların için genelde tatile giderken ne alıyorsan yine onları al balayına özel olarak gecelikler ve iç çamaşırları tabiki
Bide ben normlade etek ve elbise hiçç giyinmem ama kendime yeni bir-iki tane elbise almayı düşünüyorum şöyle rahat günlük uçuş uçuş elbiseler çok rahat olur gibime geliyor.

yarın ilk işim netten otele bakmak olucak canım ,bende elbise alamyı düsünüyorum pantolan felan da alırım uzun bi tunikle , gecelikte tamamdır aa nasıl giyicez bakalım off off tsk ederim canım yardımların için fakat aklına gelebilecek ufak tefek seyleride yazarsan cok iyi olur asıl untuklarımız onlar oluyo :) zor iş bunlar daha varken vazgecsemmi acaba :) :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…