yardımlarınıza ihtiyacım var....

canım bende okucam bitane senin için allah nasip eder inş bebeğiini geçmiş olsun
15 hazirana kaadr dı dimi ben cuma okuycamda

cnm bi tanede ben okurum allah kabul eder inşallah saglıkla gelir bebeğin arkadaşlarımada sölesem olurmu kaç olduk bide onu söylersen

canım bir tanede ben okurum allahın izniyle.yarın okurum tamammı canım...

ALLAH razı olsun canım kabul etsin,hayırlısıyla bebeğini kucağına sağlıklısıyla almanı nasip etsin inş...

Amin canim sagolasin..
Yuce rabbim tum isteyenlere bu duyguyu yasatsin insallah.. :Saruboceq:
Ben biraz once yasin okudum bagisladim Allah kabul etsin..:Saruboceq:

halisnacım canım bir yasinden de kardeşimden ben arapça bilmiyorum o okuyacak allah gönlüne göre versin canım

tatlım bir tane de ben okurum rabbim kabul etsin inşallah ve bebeğine kavuştursun

canım bende yarın okurum 1 tane rabbim niyetini kabul etsin inşallah....

bacım eşiazospermi olanlar burada dertleşelim topigimizde duyurunu gördüm 1 tanede ben okurum Allahım inşallah nasip eder hayırlı haberlerinide ilet bizlere

canım rabbim inş en yakın zamanda anne olmanı nasip eder bende okurum senin için canım okundu sayabilirsin şuan regl olduğum için okuyamıyorum

allah yardimcin olsun...
umut tup bebek ins sanada ugur getir..
ben tam umut tup bebege basladigimda kendiligimden hamile kalmistimm
allah isteyen herkese yasatsin annelik duygusunu...

Beni yalnız bırakmayıp destek olan arkadaşlarım..

1.senayda............................ 21.naagihan...................................36.vildangel
.................................53-54.mercanayse..................67.cancu..........................80.eeylem2007
2-4.biriciğim.........................22.NazLı.........................................37.zelal81.....................................55.dil_nur...............................68.gulican........................81.cig_damlasi
5.sermest.............................23-24.adra.......................................38.k.a.y.r.a...................................56.osmaniye80.......................69.pinarnaz......................82.sever
6.Desibel..............................25-26.Angelinaozlem......................39-41.yemyeshill..........................57.sibel..................................70.bhk..............................83.sidelya01
7.Burcums............................27.karamsar...................................42.iltercakir..................................58.raebzeh.............................71.adrenal.......................84.gaydin58
8.yemyeshill.........................28.myhope.....................................43.hilal1975..................................59.kadus................................72.Balsurat.......................85-94.ecem84
9-10.yarenb..........................29.montesori..................................44.ESCALES.................................60.gulcangulcan....................73.EliFatihEFU..................95.KızılDeniz
11-15.ozlempau...................30.ismiye........................................
45.boncuhh...................................61.RANA.ABLE......................74.sivaslı58.......................96.abisis
16.etkin................................31.LAJOCONDE..............................
46-47.GULYUZUM...........................62.tuliny................................75.nefican........................97.rebeca
17.yabangülüm....................32.lotus_........................................48.sulezehra..................................63.Talya................................76.bahair.........................98.beyazmelek
18.yaren_h...........................33.GökyüzündeDans......................
49-50.huzeyfe................................64.shekercim.........................77.yazici..........................99-100.gypsyesra
19.cnnsnyrt..........................34.ekinsu........................................51.ebrar42.....................................65.nurefsann.........................78.
Kartanesi.....................101.incili_kaftan83
20.es_se..............................35.rufeyde serra..............................52.bebis02....................................66.ZuZuu................................79.nevrosky......................102.maviumutolsun

103.serenalar......................116.wannababy............................126.Gülüm_se.................................136.karde
104-106.caneylom...............117.seckin38.................................127.burser.......................................137.Pili
107.beyazgelincikk.............118.ecetuba84..............................128.kayra42.....................................138.burcu_87
108.ibolya...........................119.{k] {n} [k]................................129.mevzey.....................................139.Ceylin_naz
109-110.vildangel...............120.Fadik......................................130.gulayyusuf................................140.
111.nicole78.......................121.aysequl..................................131.zelis82.......................................141.
112.karatay........................122.selvinur..................................132.zaman.......................................142.
113.cucu-pete....................123.bumuyani...............................133.leptap........................................143.
114.Renniem.....................124.Nur_yine_Nur_........................134._DaRKıNLıFe_...........................144.
115.sinem26......................125.evros......................................135. decemBer.................................145.

RABBıM hepinizin gönlünüze göre versin inş..

sitedeki diğer duyarlı arkadaşlarım yardımlarınıza hala ihtiyacım var

Son düzenleme:
bacım kaç tane lazım ben de okuyayım demiştim ama kayboldum herhalde.. bi 3 tane de ben okurum 1 hafta içinde sana. uyar mı?

hepinize çok teşekkür ederim yüreğinize sağlık.. RABBıM razı olsun tüm yasin okuyanlardan okutanlardan dua edenlerden...
500 rakamının nedeni soruluyor.. bildiğim birşey yok sayı diye birşey de yok belki ama bu böyle biliniyor 'halk arasında' deyimiyle..
500kişinin duasını almak benim düşündüğüm şuan sadece o...

bacım kaç tane lazım ben de okuyayım demiştim ama kayboldum herhalde.. bi 3 tane de ben okurum 1 hafta içinde sana. uyar mı?

canım kişi başına 1tane düşüyor çok teşekkür ederim fazla fazla okumak istemişsin ALLAH razı olsun... 1tane okuman beni yeterince mutlu edecek.. süre olarak ben tedavi sürecim boyunca demiştim yani muhtemelen haziran 15.. şuan adet olmayı bekliyorum bugün yarın olurum heralde..
bir arkadaş umut tüp bebek demiş ki o da başlamadan hamile kalmış çok şükür.. ben umut tüp bebekte değilim Brüksel tüp bebek merkezinde başlıyorum..

sayı da sorulmuş çevreme dağıttıklarımla burada okunanlar toplam 247tane oldu.. yarıladık şükür..

benimde 7yıldır olmuyor inşallah hakkında hayırlısı olur bende okuyacam 1yasin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…