yardımlarınıza ihtiyacım var....

hallisnacım 1 tanede yasin benden rabbim inşallah bizleri biran önce yavrularımıza kavuştursun amin...

Beni yalnız bırakmayıp destek olan arkadaşlarım..

1.senayda............................ 21.naagihan...................................36.vildangel
.................................53-54.mercanayse..................67.cancu..........................80.eeylem2007
2-4.biriciğim.........................22.NazLı.........................................37.zelal81.....................................55.dil_nur...............................68.gulican........................81.cig_damlasi
5.sermest.............................23-24.adra.......................................38.k.a.y.r.a...................................56.osmaniye80.......................69.pinarnaz......................82.sever
6.Desibel..............................25-26.Angelinaozlem......................39-41.yemyeshill..........................57.sibel..................................70.bhk..............................83.sidelya01
7.Burcums............................27.karamsar...................................42.iltercakir..................................58.raebzeh.............................71.adrenal.......................84.gaydin58
8.yemyeshill.........................28.myhope.....................................43.hilal1975..................................59.kadus................................72.Balsurat.......................85-94.ecem84
9-10.yarenb..........................29.montesori..................................44.ESCALES.................................60.gulcangulcan....................73.EliFatihEFU..................95.KızılDeniz
11-15.ozlempau...................30.ismiye........................................
45.boncuhh...................................61.RANA.ABLE......................74.sivaslı58.......................96.abisis
16.etkin................................31.LAJOCONDE..............................
46-47.GULYUZUM...........................62.tuliny................................75.nefican........................97.rebeca
17.yabangülüm....................32.lotus_........................................48.sulezehra..................................63.Talya................................76.bahair.........................98.beyazmelek
18.yaren_h...........................33.GökyüzündeDans......................
49-50.huzeyfe................................64.shekercim.........................77.yazici..........................99-100.gypsyesra
19.cnnsnyrt..........................34.ekinsu........................................51.ebrar42.....................................65.nurefsann.........................78.
Kartanesi.....................101.incili_kaftan83
20.es_se..............................35.rufeyde serra..............................52.bebis02....................................66.ZuZuu................................79.nevrosky......................102.maviumutolsun

103.serenalar......................116.wannababy............................126.Gülüm_se.................................136.karde..............................
104-106.caneylom...............117.seckin38.................................127.burser.......................................137.Pili.................................
107.beyazgelincikk.............118.ecetuba84..............................128.kayra42.....................................138.burcu_87........................
108.ibolya...........................119.{k] {n} [k]................................129.mevzey.....................................139.Ceylin_naz....................
109-110.vildangel...............120.Fadik......................................130.gulayyusuf................................140.kelebekafyon1...............
111.nicole78.......................121.aysequl..................................131.zelis82.......................................141.todisch..........................
112.karatay........................122.selvinur..................................132.zaman.......................................142.mehtap gülü..................
113.cucu-pete....................123.bumuyani...............................133.leptap........................................143.ebru şahin
114.Renniem.....................124.Nur_yine_Nur_........................134._DaRKıNLıFe_...........................144.kuzuzuzubambino
115.sinem26......................125.evros......................................135. decemBer.................................145.HAMSTER

RABBıM hepinizin gönlünüze göre versin inş..

SAYIYI TAMAMLADIM ŞÜKÜRLER OLSUN HEPıNıZE TEŞEKKÜRLER...

Son düzenleme:
Rabbim sizi ve nice anne olmak isteyenleri evlat sahibi yapsın inşaAllah.. Allah yar ve yardımcın olsun.. Beni de yazabilirsin...

canım RABBıM gönlüne göre,hayırlısını tez vakitte versin inşallah.bir yasinde benden YÜCE MEVLAM kabul etsin inşallah.

canım inan cok duygulandım rabbim dualarını karsılıksız bırakmasın umudunu yitirme benimde dualarım seninle ve bebeğine kavusmak istiyen bütün arkadaşlarım için inşallah sağlıklı bir şekilde bebeğine kavusursun tatlım ben 3 tane okurum a.s.

Son düzenleme:
öncelikle geçmiş olsun rabbim bebeğini tez zamanda kucağına almak nasip etsin bende yasin okurum peki ne zamana kadar okuyacaz zamanı varmı

arkadaşlarım çevremde okuyanlarda vardı ve şükürler olsun tamamlandı hatta fazla fazla oldu...
Tüm okuyanlardan,okutanlardan, dua edenlerden, rabbim binlerce kez razı olsun çok ama çok teşekkür ederim...
Hepinizin yüreğine sağlık... Kk dostları yine en zor anımda yanımda oldu :enbuyukkk:
HEPİNİZE EN İÇTEN SAMİMİYETİMLE SEVGİLERİMİ YOLLUYORUM....

(AYRICA BUGÜN ADET OLDUM YARIN İNŞ. İĞNELERE BAŞLIYORUM)

Beni yalnız bırakmayıp destek olan arkadaşlarım..

1.senayda............................ 21.naagihan...................................36.vildangel
.................................53-54.mercanayse..................67.cancu..........................80.eeylem2007
2-4.biriciğim.........................22.NazLı.........................................37.zelal81.....................................55.dil_nur...............................68.gulican........................81.cig_damlasi
5.sermest.............................23-24.adra.......................................38.k.a.y.r.a...................................56.osmaniye80.......................69.pinarnaz......................82.sever
6.Desibel..............................25-26.Angelinaozlem......................39-41.yemyeshill..........................57.sibel..................................70.bhk..............................83.sidelya01
7.Burcums............................27.karamsar...................................42.iltercakir..................................58.raebzeh.............................71.adrenal.......................84.gaydin58
8.yemyeshill.........................28.myhope.....................................43.hilal1975..................................59.kadus................................72.Balsurat.......................85-94.ecem84
9-10.yarenb..........................29.montesori..................................44.ESCALES.................................60.gulcangulcan....................73.EliFatihEFU..................95.KızılDeniz
11-15.ozlempau...................30.ismiye........................................
45.boncuhh...................................61.RANA.ABLE......................74.sivaslı58.......................96.abisis
16.etkin................................31.LAJOCONDE..............................
46-47.GULYUZUM...........................62.tuliny................................75.nefican........................97.rebeca
17.yabangülüm....................32.lotus_........................................48.sulezehra..................................63.Talya................................76.bahair.........................98.beyazmelek
18.yaren_h...........................33.GökyüzündeDans......................
49-50.huzeyfe................................64.shekercim.........................77.yazici..........................99-100.gypsyesra
19.cnnsnyrt..........................34.ekinsu........................................51.ebrar42.....................................65.nurefsann.........................78.
Kartanesi.....................101.incili_kaftan83
20.es_se..............................35.rufeyde serra..............................52.bebis02....................................66.ZuZuu................................79.nevrosky......................102.maviumutolsun

103.serenalar......................116.wannababy............................126.Gülüm_se.................................136.karde..............................
104-106.caneylom...............117.seckin38.................................127.burser.......................................137.Pili.................................
107.beyazgelincikk.............118.ecetuba84..............................128.kayra42.....................................138.burcu_87........................
108.ibolya...........................119.{k] {n} [k]................................129.mevzey.....................................139.Ceylin_naz....................
109-110.vildangel...............120.Fadik......................................130.gulayyusuf................................140.kelebekafyon1...............
111.nicole78.......................121.aysequl..................................131.zelis82.......................................141.todisch..........................
112.karatay........................122.selvinur..................................132.zaman.......................................142.mehtap gülü..................
113.cucu-pete....................123.bumuyani...............................133.leptap........................................143.ebru şahin
114.Renniem.....................124.Nur_yine_Nur_........................134._DaRKİNLİFe_...........................144.kuzuzuzubambino
115.sinem26......................125.evros......................................135. decemBer.................................145.HAMSTER

RABBİM hepinizin gönlünüze göre versin inş..

SAYIYI TAMAMLADIM ŞÜKÜRLER OLSUN HEPİNİZE TEŞEKKÜRLER...

canım bende okudum allahım kabul etsin inşallah hayırlısı ile bebişini kucağına alırsın

halıssana canım sımdı haberım oldu...:1hug:
rabbım dularını kabul eder.artık sende basladım demek tedavıyeee..
hersey ıstedıgın sekılde olur..asılama topıgınde kendı elınle yazarsız kendı adıını.
dualrım senınle..
asılama zamnında bızlere destek oldun..sen asılamayla basaramöadın amam..sımdı bebegın sana daha yakın..hayırlısyla saglıkla gelcek mınınklerın

halısna arkadasım inş rabbım dualarınızı kabul eder ve sana saglıklı evlatlar gonderır ayrıca meryem suresınıde okumanı tavsıye ederım bu sureyı okuyup hamıle kalan arkadaslar var,ben vaktım oldukca yasin ve maryem suresını okuyorum ve butun cocugu olmayan arkadaslara dua edıyorum inş rabbım kısa zamanda dualarımızı kabul eder

tamam canım hiç okumazmıyız.. yenı haberımız oldu.. bugün tamam ...

sen de hayırlı sonuclarla gel...
insallah tutar... insallah biz de anne oluruz... iyi haberlerini bekliyoruz.

dün bende okuyup senin için dua ettim canım. ama sayıyı tamamlamışsın. Rabbim kabul eder inşallah.

sayı tamamlanmış ama yinede inşallah bugün okucam yasin senin için...bebeğinin sağlıklı gelmesi için ...Allah yar ve yardımcınız olsun..

canım bende okudum allahım kabul etsin inşallah hayırlısı ile bebişini kucağına alırsın

aminn canım aminn inş...

canım iyi niyetin duan yeter....:1hug:
o listenin en üst sırasına yazıcam kendimi.. okadarcık torpilim olsun ama dimi... inş hayırlısı ile hepimiz sağlıklı bebeklerimize kavuşuruz....

saol canım bilgi verdiğin için.. cuma günleri okuyorum meryem suresini RABBİM kabul etsin inş.. cümlemizin dualarını...

tamam canım hiç okumazmıyız.. yenı haberımız oldu.. bugün tamam ...

sen de hayırlı sonuclarla gel...
insallah tutar... insallah biz de anne oluruz... iyi haberlerini bekliyoruz.

canımmm ALLAH razı olsun sayıyı tamamladım hatta fazlasıyla.. çok teşekkür ederim.. RABBİM dualarımızı kabul etsin... birgün inş bizde anne olucaz az kaldı...

dün bende okuyup senin için dua ettim canım. ama sayıyı tamamlamışsın. Rabbim kabul eder inşallah.

amin...aminnn....ALLAH kabul etsin canım...
tamamladım şükür hiç bitmeyecek sandım ama ne çabuk bitti... bebişlerimizde hiç gelmeyecek sanıyoruz ya onlarda inş böyle çabucak gelir sağlıklısıyla...

canım allah kabul ederse okudum nacizane...inşallah muradın gerçekleşir...

sayı tamamlanmış ama yinede inşallah bugün okucam yasin senin için...bebeğinin sağlıklı gelmesi için ...Allah yar ve yardımcınız olsun..

ALLAH razı olsun canım.. eşimle konuşuyorduk dün,dünyanın tüm yalanına ve yalancılığına sahteliğine inat iyi niyetli insan sayısıda çok...
bunu birkez daha anladım... iyiki varsınız... sorunlarımı bukadar detaylı -ailem haricinde- paylaştığım kişi yok.. ama burada her konuda rahatlıkla sorunları paylaşıp,çözüm bulabiliyorum...
sonra benim güzel umut listem... her defasında bin ümitle girip binbir ümitsizlikle çıktığım uğurlu listem....

rapunzelimin dediği gibi inş bu defa daha yakınım bu defa o listede bende olacağım RABBİMin izniyle inş....

işin diğer bir detayı ise maneviyattan,psikolojiktir belki.. onca yasinlerden sonra dualardan sonra kendimi bulutların üstünde hisseder oldum.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…