yardımlarınıza ihtiyacım var....

canım allah okunan tüm dularının kabl etsin ve inşallah bebişin gelir canım

Hallisna Rabbim sana evladını verir inşallah.Allah kabul ederse bende bu gece 1 adet Yasin_i Şerif okuyacağım.
Kaç tane daha kaldı.Herkes bir bir mi okusun istiyorsun?

canlarımmmm...
ihitiyacım bitti tamamlandı çok şükür.... hepinizden ALLAH razı olsun dualarımızı kabul buyursun inş...
susamuru78 canım,ben adet olmayı bekliyordum zaten ilaç kullanmıştım hatta bunun için..
yarın başlıyorum inş tedaviye,brüksel tüp bebek merkezinde randevumu aldım.. iğnelere yarın başlıyorum.. haziranın 3.haftası bütün işlem bitmiş olur sanıyorum.. eşime babalar günü hediyesini verebilirim sağlıklısıyla hayırlısıyla inş...

insallah cnim benimm dualarim seninlee :Saruboceq: hakkinda hayirlisi neyse o olsun cnimm insallah hayirli haberinidee burdann alirizz :1hug:

canimm kac tane oldu? allahim hayirli sonuclar nasip etsin... daha cok eksigin varmi? banada bitane yazabilirsin... ismiini yazarmisin?

cnm allah tez zamanda çocuk isteyen tüm annelere nasıp etsin
duaların ve dileklerin kabul olur inşallah sevgiler..

Allah okunan tüm Yasin i şerifleri kabul etsin.ben sözümü tuttum,Nebe (amme) de okudum,inşallah seni bu sayfadan takip edip iyi haberini alacağım...

Canım benim.Tedavinin sonucu hayırlı olur inşallah.Bak bu gece perşembe ben yinede
senin için Rabbim izin verirse 1 adet okuyacağım.Senin için ve meleklerini bekleyen anneler için yine dua edeceğim.Hayırlı birgünle başlayan tedavin mutlulukla sona ersin inşallah

halisnacıgım okudum allhım kabul etmıstır insallah. allah yar ve yardımcımız olsun.darısı bızlerın basına.sevinçli haberlerını beklıyorum.a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…