yardımlarınıza ihtiyacım var....

merhaba..

bu hafta tüp bebek tedavisine başlayacağım...
bana 1tane yasin okuyabilir misiniz.. 500kişiye ulaşmam gerekiyor... OKUMA SÜRESİ HAZİRANIN 15'İNE KADAR..

evlenmeden 10sene boyunca tedavi gördüm sürekli tekrarlayan kistler yüzünden.. 3defa laporoskopi yapıldı ama sürekli tekrar etti kistler en son 4.ameliyatta sağ yumurtalığım ve tüpüm alındı.. sonra evlendim.. ilk aydan itibaren tedaviye başladık 3defa aşılama oldum hepsi negatif.. şuan 15aylık evliyim.. tüp bebek için ssk ödeme yapmıyor 3yıllık evlilik istiyor.. 3yılı bekleyemiyorum çünkü kalan tek yumurtalığımda sürekli kist üretiyor...onu da kaybetmekten çok korkuyorum.. öncelikle kendimiz sonra çevremdeki herkes çocuk bekliyor.. eşimin ailesi tedavimi bilmiyor... zordayım... RABBİM feraha çıkarsın inş...

şimdiden hepinize teşekkür ediyor yardımlarınızı bekliyorum....

ALLAH razı olsun hepinizden yardımınızı esirgemiyorsunuz.. yalnız şu var ki kişi başına 1tane yasin okunması gerekiyor.. 1den fazla almak isteyenler var,çok teşekkürler ama 500kişinin okuması gerekiyor...

Okurum okumasına da böyle sayıyla olur mu kardeşim.. din adamları bas bas bağırıyolar bunlar hurafe diye...neyse üzmeyeyim seni..501 olsa olmayacak mı ya da 456 kere...neyse allah sana minik bir kuzu verir inşallah..allah yardımcın olsun..

Okurum okumasına da böyle sayıyla olur mu kardeşim.. din adamları bas bas bağırıyolar bunlar hurafe diye...neyse üzmeyeyim seni..501 olsa olmayacak mı ya da 456 kere...neyse allah sana minik bir kuzu verir inşallah..allah yardımcın olsun..

iyi dileklerin için teşekkür ederim ama inan bana ne bunu irdeleyecek durumum ne de gücüm var..

merhaba ben seckın bende 2 yıldır beklıyorum bebiş 1 tanede ben okuyacagım ıcınde bızede dua et inşallah tutar

merhaba ben seckın bende 2 yıldır beklıyorum bebiş 1 tanede ben okuyacagım ıcınde bızede dua et inşallah tutar
ALLAH razı olsun canım kabul etsin inş.. dualarımda önce hep tüm isteyenler için sonra kendim için istiyorum.. RABBİM kabul etsin cümlemizin duasını inş.. o güzel annelik duygusunu hepimize yaşatsın hayırlısıyla..

mrh canım ınsallh kavusursun bebısıne.bende istıyorum 1 yıldır.insallh gelecek yavrularımz yarın persembe sana aksam dua edecegım ınsallh kabul eder rabbım.bana dadua edın olurmu kızlar ılk halısnaya sonra herkese edecegim.sevgilera.s.bıraz uzun oldu kusura bakmayın.

canım Allah gönlüne göre bir evlat verir inşaallah..ismin hatice galiba...ben de bu akşam sana yasin okuyabilirim canım..

Son düzenleme:
Canım Öncelıkle allah kabul etsın..

Allah sana saglıkla evlat nasıp etsın..

Cnm ben logusayım okuyamam ama annem senn ıÇın 1 yasın okuyacak bu akŞam..

Ve dualar senınle..

canım ben yarın okicaktım ama bugün boş vaktim oldu okudum Allah dualarımızı yasinlerimizi kabul eder inşallah

benide ekle canim arapca deil turkcesini okuyacam senin icin olurmu bilmiyorum ama ins en kisa zamanda olur canim beni cok duygulandirdin senin icin hep dua edecvem

Canim ben gecenlerde bunu arkadasimdanda duydum hatta okudum bile, allah kabul etsin. Ama sormayi unuttum kim diyor illa 500 okunacak diye? Ilk defa duyuyorum nerde yaziyor bu?

X