Yardımınıza, tecrübelerinize ve düşüncelerinize ihtiyacım var!

Canım, sen bilirsin tabi ama böyle sevdiğine bağlı erkek pek bulunmuyor haberin olsun. Ben 1 yıllık evliyim ve eşim bana iyice bağlansın die yapmadığım şey kalmıor. Sevilmek güzel şeydir bence tadnı çıkar..

canım arkadaşların hepsi çok güzel şeyler yazmışlar seni seven biriyse bence hemen ayrılmayı düşünme pişman olurum diyosun demekki sen de seviyosun o yüzden onunla konuşma yoluna git anlayacaktır bence seni ellma çok güzel şeyler yazmış tadını çıkar bu sevginin zor bulunan birşey çünkü evlilik olayında zaten taraflar birbirine anlayışla yaklaşmak zorunda konuşup bir orta yol bulabilirsiniz bence

Sevilmke güzel ama sevebilmek de güzel, seviyorsan tadini cikar, ama sevmiyorsan oyalama.
Monotonluk seni rahatsiz ettigini cok iyi anliyorum , bende öyleyim birir cok üzerime düstümü sikilirim,
bu oyunu fazla sürdürme sende duygularini dile getir, ve kendinde ödün verme, su ana severek onun icin birseyler yapiyorsun, ama ilerde bu vaz gectiklerin icin onu sorumlu yaparsin, ve kedinde ilerde üzülürsün, sen hayatini alisik oldugun sekilde yasa, onunlada paylasarak tabiiki.

Kızlar ben 24 yaşındayım. Her zaman ciddi (ciddi derken, gelir geçer diye sorumsuz davranmadığım) ve kısa olmayan ilişkiler yaşadım. Şu an benden 4 yaş büyük biriyle 5 aylık bi ilişkim var. O kadar seviyo o kadar seviyo ki, daha önce böylesine ne kendimde ne çevremde tanık olmadım. :sm_confused: Bütün gün elimi tutsun, yanımda otursun, üstüme düşsün ona yeter. Ama ben çok bunaldım artık. senağlama Lütfen bunu şımarıklık olarak görmeyin. Çünkü inanın alakası yok. Çok uğraştım alışmaya. :çok üzgünüm: Yalnız yaşıyo ve yanında ben olmayınca ne dışarı çıkıyo, ne arkadaşlarıyla görüşüyo. Ben çok sessiz sakin evde oturmaya alışkın biri olarak büyütülmedim ki. O böyle yaptığı için, üzülmesin diye ben de arkadaşlarımla görüşemez oldum. Arkadaşlarımla çıkacağım zaman, bunu öğrenir öğrenmez sesi, yüzü hemen düşüyo. Ailem onu çok seviyo, onunkiler de beni. Evlenme planları yapıyoruz gayet ciddi olarak.:1shok: Ama ben her gün her gün saatlerce dayanamıyorum artık bu dinginliğe anlıyomusunuz? Artık verilmicek şeylere tepki verir oldum. Çoğu şeye tahammülüm kalmadı. Kendimi tanıyosam eğer, gerçekten çok sıkıldım bu tekdüzelikten, monotonluktan. Huzursuzluk yaşamaya enerjim ve yüreğim artık dayanamadığı için ses çıkarmamaya çalıştım ama nereye kadar? Sürekli bi tartışma halindeyiz şimdi. Ayrılırsam biliyorum pişman olucam, çok üzülücem.senağlama Bunun başka bi çözümü olmalı. Dayanamıyorum lütfen bişiler söyleyin. :çok üzgünüm:

Sen dışa dönük bir insansın anladığım kadarıyla,beraber olduğun insanda sevgi kelebeği modunda...Tabi zıt kutuplardasınız.O tüm gün romantik takılsın istiyor sende eğlenmek yada onunla farklı şeyler yaşamak hareketli bir ilişkiyi paylaşmak istiyorsun.Eğer olayı doğru anladıysam inanki bende hiç sevmem böyle sevgi kelebeği modunda olmayı.Herşeyin yeri zamanı var.Sevmesi çok güzel ama yeri geldiğinde hareketlide olmalı ilşki,gerektiğin çatır çatır tartışılmalıda.Yani tüm duygular eşit ölçüde ve ayrı ayrı zamanında yaşanmalı.En iyisi sevgilinle konuş,ona kırmadan anlat bunları.Çünkü evlilik bambaşka bişey aynı evde 24 saat yaşamaya başladığında sıkılabilirsin.Kötü bir evliliğin olmasındansa ya baştan herşeyi düzeltmek yada kesip atmak en güzeli.Bol şans...

vallahi kadınlar genelde ilgisizlikten şikayetçi siz ilgiden değişik geldi bana.herşeyin fazlası zarar biliyorum ama sanki başka bişey var bence yeteri kadar duygularınızdan emin değilsiniz evlenmeden önce işte dersin hayatımı paylaşacağım adam.sanki siz o mührü vuramamışsınız evleneceğiniz adama dah.en azından çabuk evlenmeyin.sonra bu karakter farklılıkları çok sorunlar yaratıyor.a.s.

ayrılmak mantıksız geldi bana
önce bir oturun konuşun
madem seninle olmaktan mutlu birlikte aktiviteler yapın,
yada arkadaşlarınlamı vakit geçirmek istiyorsun ona söyle ben birazda arkadaşlarımla vakit geçirmek istiyorum,sadece ikimiz olmaz de.yada sende bize takıl de (hani kızlı erkekli grup halindeyseniz)
onlarada ihtiyacım var,konuşacaklarım var de,güzel bir dille anlat
sende haklısın aslında sadece sevgiliyle gezmek dolaşmak bir süre sonra sıkıntı verir
bayan arkadaşlarla vakit geçirmeninde farklı bir tadı var tabiki
bunları onu kırmadan anlatırsan seni anlayacağını düşünüyorum
sonuçta seni seviyor ve mutsuz olmanı istemez değil mi?

ALLAH yardımcın olsun sen onu bu şekilde bırakıp gitmedin bilki mevlada seni bırakmıyacaktır...

Evet onu gerçekten bırakmicam bırakamicam imera. Çünkü bu iki gündür günlerim gerçekten çok kötü geçiyo sabrım deneniyo sanki. Bu kötü günlerde hayatımda onun gibi birisinin olduğunu bilmek inanılmaz güzel ve huzur verici, ona sığınmayı çoktan sevmişim bunu hissettim. :asigim: Onun ilgisini sadakatini bağlılığını düşününce kendimi çok güvende hissetmeye başladım. :asigim: Geçirdiğim stresli ve karanlık anları biraz da ona ve ilişkiye yükler olmuşum aslında. :çok üzgünüm: Neyse ki sayenizde büyük bi hatadan döndüm. :Saruboceq: Sizlerin de söylediği gibi çoğu kadının aradığı şeyi ben 5 aydır azalmayı bırakın gün geçtikçe katlanarak artan halde yaşıyorum.:nazar:Yapmam gereken tek şey buna sahip çıkmak ve tadını çıkarmak.:asigim::nazar::asigim:
a.s.

X