YARDIMINIZA İHTİYACIM VAR

Bugün kahvaltıda neler yediniz ben kahvaltıda kendimi tutamıyorum sarelle yemeden duramıyorum?

• Bende öyleyim

OY: 0 0,0%
  • Ben yemem

OY: 3 100,0%

• Ankete Katılan
    3

Minikminion

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2015
3
0
26
:mad:Bugün kahvaltıda neler yediniz ben kahvaltıda kendimi tutamıyorum sarelle yemeden duramıyorum sizde öylemisiniz ornegin kek çikolata vs yermisiniz sarelle ..

Kilom 100 üstü olmasına rağmen Her gün sarelle gibi nutellaymış felan sabah kahvaltısında olmazsa olmaza girmiyor. Kilo felan sorunun varsa 21 gün yememeye çalış yada eve sarelle benzeri şeyler alma aldırmamaya çalış . Ben mesela kek çok severim çikolata felan olsun jelibon olsun markete gittim mi gözümü kapatıp geçiyorum :KK45: tavsiye ederim canım ayrıca bence şekerle ilgili bu kan testleri oluyor insulin direnci misal bu gibi şeyler insanı tatlıya dahada itiyor hem onu yaptırman sağlık açısından iyi

Ben çok severim de kilo alırım korkusundan yemiyorum. Tatlı olarak 1 tk. ev reçeli veya bal yerim arada bir canım çok isteyince.

Yardımınıza ihtiyacım var diye başlık atmışsınız ama bunları yiyorum demişsiniz. Bunların kilo aldırdığını biliyorsunuz ve bile bile yiyorsunuz yardım edilecek ne olduğunu merak ettim doğrusu.

X