Yardımınıza ihtiyacım var

Siz orgazm oluyor musnuz, zevk alıyor musunuz? Eşiniz sevişmeyi biliyor mu?Bence öncelikle bu sorunları çözün zira çocuk olursa çözülemez hale gelicektir. Cocuga değil 40 yıl sürebilecek cinsel hayatınıza odaklanın.

Lütfen yardımcı olmayacaksınız yazmayın yaa gerçekten bu konuda yardıma ihtiyacım olduğunu düşündüğüm için sordum normal mi diye
Normal hissetmemeniz, spermler olduğu gibi geri gelıyorsa evet bu bir problem

Eşinize masturbasyon yaptırın ya da siz eşinize masturbasyon yapıp sperm miktarını kendi gözünüz ile görün. 3 gün cinsel perhizle 2 - 5 mL normal değerler. En az bir tatlı kaşığı kadar olmalı.
İlişki sonrası silinirken sperm görmüyor musunuz?

Eşiniz boşalırken vücut hareketlerinden boşaldığını hissedebilirsiniz diye düşünüyorum. Hamile kalmak istiyorsanız da doktora bir görünün bence.

Malesef görmüyorum işte silinecek hiçbirsey olmuyor çünkü

Sanırım boşalmadığını bu yüzden hamile kalamadığını söylemek istiyor .çocukla alakalı olan bu ama kendini ifade edememiş .
İçine boşalırsa ayağa kalktığın zaman akar canım .ya da peçeteyle sildiğin zaman ıslaklığı görürsün .

Bazen banada öyle oluyor ama herzaman değil bence sperm miktarı ile alakası olabilir zaten canlı spermler içeri akıyor giden gidiyor geriye kalan akıyor akmasa bile geriye kalan idrarla gidiyor böyle şeylere takılmayın çocukla bir alakası yokki ilişkiye girip deneyeceksiniz yada tedaviye başlayacaksınız fakat acele etmeyin doğal yolla olur bence

Malesef görmüyorum işte silinecek hiçbirsey olmuyor çünkü
Eşinizi masturbasyonla boşaltın ve miktarı kendi gözünüzle görün. Ya da gördüyseniz miktarı en az bir tatlı kaşığı kadar mı?

Haklısın az evvel yorum attım buraya öyle düşünemedim galiba bitek sen anladın arkadaşı ama öyle olsa bile neden affedersin bir erkek boşalmasın ki? İkiside çocuk düşünüyor çok enteresan ..

İlişki de Boşalamayan erkekler de var , arkadaşımın sevgilisi mesela 3,4 yıldır boşalamıyormuş,ama kıza her defasında boşaldım diye yalan söylüyormuş

İlişki de Boşalamayan erkekler de var , arkadaşımın sevgilisi mesela 3,4 yıldır boşalamıyormuş,ama kıza her defasında boşaldım diye yalan söylüyormuş
Ohaaa ayy çok pardon oha çok ayıp oldu ama ayy inanmiyorum bir insan neden yalan söyler ki hadi tamam o çocuk yalan söyler sevgili olduğu için başını belaya sokmak istemedi belki ama evli erkek çocuk istiyorum deyip niye boşalmasın bence sperm miktarında sıkıntı var gibi geldi bana

utanıyor heralde adam söylemeye . En son kız mastürbasyon yapmasını istemiş adam baya bi denemiş zevk suyu gibi bi ıslaklık olmuş ,kafam dağınık bu aralar diye geçiştirmiş . Evlenmeyi düşünüyorlar ama adam boşalamadığını kabullenemiyor. Sanırım sperm sayısı dediğimiz olay bu adam da sperm bitmiş

Çok teşekkür ederim yaa anlatamadım derdimi gerçekten Allah razı olsun

Çok teşekkür ederim ifade edemedim kendimi bir türlü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…