Yardiminiza ihtiyacim var

Kumsal_88

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2017
28
12
35
Slm nasil anlatayim bilmiyorum nerden baslicamida bilmiyorum ama en bastan alalim 6 ay önce biriyle tanistim istemedim onceleri guven yoktu bende kimseye karsi ama kader kismet iste konusmaya basladik ve öyle bi güvenli konusmasi vardikki o guveni aldim ve beraberdik kendisi gece hayatina düskün bol bayan arkadaslari olan birisiydi ilk dönem herseyi birakti nummara degisti o ortamlara gitmedi tabbi ara ara giti kuzenleri zorladi fln yani 2 defa gitmisligi oldu cokta tartistik o siralar neyse yani bi sorunumuz yoktu sosyal medya hesaplari kapandi yani baya bi guveni aldim ki kendisi cok cabuk parlayan kizginlikla herseyi yapabilen resti ceken gururlu bi insan ve ayni vende öyleyim aslinda tartismalarimiz cok oluyordu tabbi okadar kiz ortamlarindan cikinca fln kiskancligim cok oluyordu acaba birine yazarmi fln ararmi derken bu olaylar hep böyle devam etti cok supheciydim bikac kere buyuk kavgalar oldu kendi kiskancliklar benim kickancliklarim yeri geliyordu 3 -5gun konusup görüsmezdik tabi yine barismalar olurdu önceleri bana cok zaman ayiran kisi hata hergün görüstügüm kisi yavastanda olsa umursuzluga basladi ha tartismalara girmez ama birde tartisirsa tmm olaylar kötüye giderdi derken tartismalar gundelige döndü tabbi benden kaynaklanarak kiskancliktan dolayi ama onun yüzünden oluyordu gecmisinde bayanlarla yasadiklarini anlatinca bendede hep süpheler olusuyordu anlatma dedikce bana yarin birgun duyunca bisey olmassin sen benim özelimsin seni sevgilim degil karim diye glrüyorum diyordu bana herseyi yasakliyor ama zamanla kendide cok benimle zaman geciremiyordu isten dolayi bense evde ondan bi haber gelecek yada cikip gelir fln takinti yaparak merezim o oldu sanirim oda bunu istiyordu öyleki 2 saat yazinca artik nerde neyapiyorda yazmiyo supheleri hep aklimi kurcaliyordu okadar anlatikki insani hep o suphe kemiriyo cok seyler yasadik cok konusmadigimiz oldu taki bi kac gun öncesine kadar eski sevgilisi nummari bulup aramis oda bana söyledi bisey saklamazdi sifreleri telefonu hep bendeydi neyse ben bayanla konustum tabi kavga ettik sevgilimle ayrilmaya kalktim yine savundu etti kendini berber kaldik... 2-3gun sonra eski sevgilisinin bayan arkadasi aradi biseyler konustu tabbi ben cildirdim ve bu böyle olmaz yeter dedim ben yapmiyorum sen neden konusuyordun degince resti cektim nryi degismeden yazma diye ertesi gun bisey olmamis gibi aradi yazdi cvp vermedim bir gun sonrada yazmam aramam dedi ve ben cildirdim 2 kaltaga beni degisiyorsan senin sevgin batsin deyip cekildim aradan bu ise bikac gun sonra whatsappten bana block cekmis benim haberim yok ertesi gun ozelden arandim ki kimse aramaz özelden normalinde bende blocku görünce bunu aradim dedim ne hakla ve neden yaptin böyle biseyi ki genelde her kavgamizda ya o ceker ya ben ki zaten benim icin o nryi degismedi icin bitmisti ama kiskirti bende aradim ki genelde yapiyo böyle ben ariyayim diye sordum evet yaptim cunku sen bana ya oyle ya böyke dedin bana güvenmiyosun benim gözüm senden baskasini görmüyo sense onalra takiliyosun benden onlara bisey cikmaz ben seninleyim ve hep öyle kalicagini seni deliler gibi sevdigimi biliyorken böyle gelme dedi yani beni sucladi tabi ben yine geri adim atmadim onu kabul etseydim sonrasinda olacaklarida kabul etmem gerekirdi bugun iki bayan yarin yine ayni ortamlar olacakti derken ertesi gun ben bunun esyalarini arkadasina birakacagimi yazdim ve biraktim at cöpe fln dedi geciktin artik verdim bile dedim hediyesi ve bi kac giyme essalari vardi bu ertesi aksam aradi ve sen ona neden biraktin bukadar rezilikmi yapilir fln diye saydirdi bu hareketinle gözümden dustun vs.. dedi fln bende yazdim cvp vermedin götürüp biraktim sen alirken neden ariyosun kavga cikariyosun dedim sesizcesine al ve bitsin dedim kendine yediremedi bunu basladi yok yeni hayatim olcak görceksin yeni manita yapcam fln dedi iyice sinir etti bende tel arkasindan iyi macoluk yapiyosun dedim yüzüme söylede göreyim dedim tmm geliyom esyalarida sana kapak olsun diye yola aticam senin yaninda dedi ve geldi attida ki kendi esyasiydi neden öyle yapti anlamadim yani bana getirdi ardindanda basti arabaya gitti hic bisey demeden tabbi o sira icerisinde kizginliktan sinirden bi ben ariyorum bi o telefondada birbirimizle atisiyoz bende aradim neoldu yüzüme söylicektin dedim güldü fln yok sinirden gülpyorum bittiyse bitti fln yapti bende sen esyalari biraktinda ben daha son sözümü söylemedim dedim ve araba camina egilerek yüzüne tükürdüm sinirlendi ne hakla tüküyosun fln dedi bin arabaya fln tabbi binmedim eve geldim bi kac defa gecti aradi yok seni birdaha zaten görmi em fln yapti tmm iyi bisey degildi ama o hep öyle derdi yanlisim olursa yalanim olursa gln yüzüme tükür bende hakliyken aslinda beni haksiz cikarmasina deli oldum ve tutamadim .. ardindan zaten nrmi degiscem fln lara gecti gicik etmek icin bende ayrilik msjini yazdim hakkim varsa helal olsun fln mutluluklar diye buysa ertesi sabah bana yazma fln yapti yok nr degiscem bende barismak degil son nsji yazdim dedim ve bitti dedim son sözümüde söyledim by yazdim o ise git basimdan yazma flnlara gecti hala kavga aramaya caliysordu sanirim simdi kizlar sizce kim hakli kim haksiz yani iki gundur aglamaktan ondan bundan dusunmekten cildircam hakliyken haksiz etti beni ve o harekete kadar geldi.. sizce neyapar simdi yani bana hep senden vazgecmem fln kimsenin yaptiamadigini sen yaptirdin herseyden uzaklastim adam oldum kimse icin heleki bulmusken kaybedemem diyorken neden böyle oldu.. kavga etmedende bitebilirdiki ben sesizdim taki o arayana kadar hani cözemedim seviyormuydu oynuyormuydu ve kimin bitirdiginide anlamadim kimin hakli oldugunuda yani karisik bana yardimci olun kizlar kafam karisik bundan sonra yüzüne tükprmemi kaldiramayip bisey yaparmi intikam fln sevgisi nefrete dönüsürmu yani sonrasi ne olabilir sevgisi böyle cabuk bitermi vazgecermi bana takilirmi... neyapar yani yada burdaki amaci neydi ...? K.bakmayin baya bi uzun oldu ama icimi dökmek istedim herseyi anlatimki ona göre cvplar alabileyim ...

Bu ne Allah aşkına yazarken arada paragraf yapın gözlerim acıdı okurken. İnat etmesem bitireceğim diye yarıda bırakacaktım ama neyse bitirdim:işsiz:

Kusura bakmayın ama saçma sapan bir sürü olaylar, kavgalar, eski sevgili aramaları, yüze tükürmeler, yollara eşyalar atmalar vs.nasıl bir ilişki yahu. Bırakın kim haklı kim haksız aramayın daha da böyle sevgilik mi olur.

Uzak durun kendi hatalarınızın da farkına vararak önünüze bakın.

Uzagim zaten ama o takilirmi bana evet baya bi karisik iliski bende dogru bisey yaptigimi savunmuyorum sadece o öyle diyordu yanlisim olursa ve cok oldu bende onun dedigini yaptim son olarak

Paragraf,satir başı yani bi kac bolume ayirmak,

Okudum,ikinizdede hata var tabi ama sen cok cok abartmissin. Cok fazla yuz goz olunmus bi iliski. Nasil olur bilmiyorm

X