Yardımınıza ihtiyacım var tarafsız gozlerinizle

Üşenmedim okudum herşey çok saçma.

Yani düşündüm ama inan ki olabilir belki dedim çünkü bu kadar uzun bı hikaye yı üsenmeden yazmisss...

Maşallah ömrünüzün yarısı hamile geçmiş. Tek atışla her seferinde tutturmuşsunuz. Bereketli topraksa demekki

Beğendim ancak bazı yerlerde boşluklar vardı. Baldızla pavyon keyfi kısmı saçma geldi. Ama genel olarak bakarsak akıcı ve anlaşılır olmuş.

Puanım: 8/10

Kendinizi biraz daha geliştirmelisiniz ama başlangıç için bayağı başarılı bir fake çalışması, tebrik ediyorum

Valla kibledim.
Insanlara fake demeyin fake demeyin diye bir konu da tutturmustum
Sizin ki bildiğin hikaye

Wattpad'e bunun lise versiyonunu yaz tutar. Lisede geçsin olaylar pavyon yerine, zira çok ilişkilerden anlamıyorsun. Burada birkaç BDV konusu okuyup uyarlamaya çalışmışsın da tutmamış. Kendi bildiğin ortamlarda senaryo kur, lise mesela.

Senaryo veya gerçek
Haram yaşamın bedeli eşiniz pavyon gidiyo ve siz melek gibi iyi niyetle karsiliyorsunuz pavyona giden ne için gider bide sasirmissiniz kadınlarla fotoğraflarını görünce çok saçma maalesef zenginse zengin kara toprak paklar onu ancak boşan
Gerçekse tabi

Çokk korkunc bir adammış allah sana sabır versın canım çok üzüldüm. Allah kımseyı çok verip azdırmasın.

Esim bana bakmıyor olsun yine de mutluydum .akşama kadar pavyon da ama çok iyi baba.yanagimdan opmuyor 3 cocuk düşünüyorum.hamileyim eşimle pavyona gidelim.içiyor ama bana villa alacak.arabamı sattı evde yabancı bakıcı var .siz iyi misiniz alkol kullanan siz misiniz.ne yaptığınız ne düşündüğünüz belli değil.eşi bizden önce siz tuhafsiniz.ben hayatımda böyle konu açan insan gormedim.trol sunuz galiba.

9 aylık hamileyken eşinle pavyona gittin,
Kız kardeşini kollasın diye eşinle pavyona gönderdin,
Doğum yaptığın gün eşinin pavyona kutlamaya gitmesi senin için sorun olmadı ama pavyonda 100.000 lira harcayıp sana doğum hediyesi almamasına bozuldun.
Hayal gücün muazzam gerçekten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…