Yardımcı olurmusunuz?

Güleryüzü bıraktım,ilgilenip düzgünce açıklama yapsalar keşke..
Hamileyken farklı bir durumum vardı plesanta bağı ile ilgili.Dedimki EA hastaneleri çözer bu işi.Koskoca doç.dr bile durumu bilip açıklayamadı.Neyse kıydım verdim özele parayı adam gibi doktora gittim rapor bile yazdı doğumda oluşacak komplikasyonlar için.Velhasıl dediğine katılıyorum.İstanbulda mısınız?
Türkiye hastanesini öneririm.Ben çok memnun kalmıştım belki sizede yardımcı olurlar.Birde gaziosmanpaşa Bilge var oraya da bir sor derim.

Reçete verdiler..O güne kadar içmem gereken ilaçlar var.Birde o gün lağman yapmam gereken bi ilaç var..Ancak ne bol su içmem gerektiğini nede hangi gıdaları yemem gerektiğini açıklamadılar..İnternetten araştırdım..Bende devlet hastanesinde iyi doktorlar olduğuna inandığım için gittim ama bana denk gelmedi..

Ne kadar önemli seyler değilmi doğru düzgün açıklama yapmıyolar ya..Ben Ankaradayım canım..Ankarada özelde düzgün bi hastane önerisi olan arkadaşlar yazar inşaallah..

Canım dediğim gibi, ben 2 yıla yakın hastane ortamında çalışan birisi olarak özel hastaneleri çok iyi biliyorum. Müşteri gözü ile bakıyorlar hasta değil. GerekSİZ tahliller istiyorlar. Onu geçtim gereksiz yere ameliyat yapmak istiyorlar. Ben 20 yaşındaydım burnumdan ameliyat yapmak istediler özelde, et var diye 3 tane devlet hastanesi doktoruna gittim yok öyle birşey dediler ki yoktu zaten ne nefes darlığı ne başka şey. Yani boş yere olacaktım. insanlar özelleri fazla büyütüyor gözünde.

Evet o da var..Bazıları başka hastanede yapılan tetkikleri bile yeniden istiyo..Bikaç haftadır özel dişçiye gidiyorum röntgeni muayenesi diş çekimi dolgusu impilantı derken o kadar masraflı ki..Tanıdık iki dişçi arasında gelip gidiyorum,hiç yardımcı olmuyolar,normalde indirim istemem ama okadar tuttuki indirim istedim sürekli gittiğim halde kuruş indirmediler..Keyfimden mi istiyorum..

Keşke İstanbul'da olsaydın, sana çok iyi bir doktor önerirdim. Devlette, eli bile o kadar hafif ki dişçi fobimi yendim sayesinde. :) Çok geçmiş olsun bu arada.

Keşke İstanbul'da olsaydın, sana çok iyi bir doktor önerirdim. Devlette, eli bile o kadar hafif ki dişçi fobimi yendim sayesinde. :) Çok geçmiş olsun bu arada.
Sağol canım..Dün çektirdim dişimi ağlayarak eve geldim..Keşke istanbulda olsaydım..Bu ara bütün sağlık sorunları bir araya geldi napıcam ya..Kendimi yük gibi görüyorum eşime karşı..

Arkadaşlar özel bi muayanehaneyi aradım,bana dedikleri muayane 300lira,kolonoskopi 700 lira..Deli olacam ya..

geçmiş olsun cnm.bencede özele git ayrıca isteğe bağlı bayıltıyorlar niye acı çekesin sskya bağlı özellerde indirim olur mutlaka güvenebileceğin bir yere git.k.valdem olucaktı gerek kalmadı gerek duysalardaı bayılatacklardı endoskopi ve kolonoskopinin ücreti 250 liraydı özelde.hasteneden hasteneye değişiyor sanırım.ve önceden mutlaka bir diyeti var bol sıvı katı gıda yasaktı kesinlikle ve bağrsak boşaltımı olmanda şart ama evde lavman tek başına yapma sakın onuda hastenede yaptırman lazım basit gibi görünen bişey ama tek başına yapılmaması gereken bişey.

Sigortaya bağlı ücret ikinci aradığım hastane ve sigortalı hali 50 lira muayane,450 lira kolonoskopi..Ne yapacağımı şaşırdım ya,lağmanı hastanede yapmamı tavsiye etmiyolar..eczacı böyle dedi en azından..hastanedekiler de doğru düzgün bişey demediler...işlem esnasında bi ihmalkarlık olurda operasyonda geri dönüşü olmayan bişey olur diye korkuyorum..kayınvalideniz istanbulda mı, ben ankarada arıyorum canım...

yok cnm izmitteyiz biz.kendi başına yapılması lağmanın yanlış diye biliyorum ben yinede sen bilirsin tabi.hastenen doğru bilgi vermesi lazımdı ilgenmemişlerki hiç.

zaten türkiyedeki devlet hastanelerinde utanmasalar anestezisiz ameliyat yapacaklar.. sanki anestezi maliyetinden batacak hastane. çoğu ülkede en iyi hastaneler devlet hastaneleriyken türkiyede donuk balık suratlı sekreterlerle dolu değişik garip ruhsuz biyer. allah kimseyi mecbur etmesin maddiyattan dolayı bunlara maruz kalmak çok zor. eğer yapabiliyorsanız sgk anlaşmalı özel merkezler var az fark alıyorlar kesinlikle bunları tercih edin internetten araştırıp arayıp sorabilirisiniz. ayrıca hangi doktor denk gelirse ne demek insanın vücudu konusunda söz hakkı vardır hasta haklarında doktor seçme hakkı diye bir şey var ama tabi kime şikayet edeceksiz. kadın istiyorsanız kesinlikle kadın doktor bulun sıkıntılı bir işlemde maksimum rahatlıkla girmiş olursunuz. ayrıca çevremden duyduğum kadarıyla kolonoskopi öncesindeki diyet yaşa cinsiyete kiloya vs göre ayarlanıyor ve çok önemli çünkü yetersiz bağırsak temizliği olursa net görüntüleme olamadığı için işlemi tekrarlamak gerekiyor. geçmiş olsun.

Devlet hastaneleri anestezi yapmıyor
özele gitme durumunuz yoksa
araştırma hastanesine gidebilirsiniz
biraz zor o yüzden bayılmanız daha iyi olacaktır
merak etmeyin açıp bakmıyorlarmış
üstüne bir örtü örtülüyor
hemşire hazırlıyor doktor ekranda bakılıyor sadece
çok geçmiş olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…