Yardımcı olurmusunuz?

zaten türkiyedeki devlet hastanelerinde utanmasalar anestezisiz ameliyat yapacaklar.. sanki anestezi maliyetinden batacak hastane. çoğu ülkede en iyi hastaneler devlet hastaneleriyken türkiyede donuk balık suratlı sekreterlerle dolu değişik garip ruhsuz biyer. allah kimseyi mecbur etmesin maddiyattan dolayı bunlara maruz kalmak çok zor. eğer yapabiliyorsanız sgk anlaşmalı özel merkezler var az fark alıyorlar kesinlikle bunları tercih edin internetten araştırıp arayıp sorabilirisiniz. ayrıca hangi doktor denk gelirse ne demek insanın vücudu konusunda söz hakkı vardır hasta haklarında doktor seçme hakkı diye bir şey var ama tabi kime şikayet edeceksiz. kadın istiyorsanız kesinlikle kadın doktor bulun sıkıntılı bir işlemde maksimum rahatlıkla girmiş olursunuz. ayrıca çevremden duyduğum kadarıyla kolonoskopi öncesindeki diyet yaşa cinsiyete kiloya vs göre ayarlanıyor ve çok önemli çünkü yetersiz bağırsak temizliği olursa net görüntüleme olamadığı için işlemi tekrarlamak gerekiyor. geçmiş olsun.
Teşekkür ederim malesef dedikleriniz aynen geçerli hastane konusunda..Sgk anlaşmalı hastane ücreti de çok dediler canım üstte yazdım.Uygun özel varda benmi bulamıyorum yoksa hepsimi bukadar pahalı?..Son bi yer kaldı pazartesi arayıp soracam inşaallah düzgün biyer bulurum..

Devlet hastaneleri anestezi yapmıyor
özele gitme durumunuz yoksa
araştırma hastanesine gidebilirsiniz
biraz zor o yüzden bayılmanız daha iyi olacaktır
merak etmeyin açıp bakmıyorlarmış
üstüne bir örtü örtülüyor
hemşire hazırlıyor doktor ekranda bakılıyor sadece
çok geçmiş olsun
Evet devlette bayıltılmıyomuş ve daha biçok şey..Araştırma hastanesini aradım kolonoskopi yapmıyoruz dedi..Tabi başka bi araştırma hastanesi yapıyo olabilir henüz onları aramadım..Sadece ekranda bakılıyo olmasına sevindim..Bakalım gitmek zorunda kalırsam orda nasıl bi uygulama var..Teşekkür ederim geçmiş olsun dileklerin için..

Evet devlette bayıltılmıyomuş ve daha biçok şey..Araştırma hastanesini aradım kolonoskopi yapmıyoruz dedi..Tabi başka bi araştırma hastanesi yapıyo olabilir henüz onları aramadım..Sadece ekranda bakılıyo olmasına sevindim..Bakalım gitmek zorunda kalırsam orda nasıl bi uygulama var..Teşekkür ederim geçmiş olsun dileklerin için..
Biraz araştırsan uyguna yaptırabileceğin bir özel hastane bulabilirsin

X