yardımcı olur musunuz?

Yani öğrendiğim de çöktüm hayattan koptum ama hersey Allahtan dedim. Bi de çok garip şekilde içimde aşırı umut var sanki tüp bebeğe bile gerek kalmayacak gibi. Sadece kendimi kandırıyorda olabilirim bilmiyorum ama şimdilik kendimi toplamami sağlayan tek şey bu. iyi dileklerin için cok teşekkür ederim

Maalesef bebeğimin kalbi durdu. Pazartesi kürtaj olacağım
Çok üzüldüm çok geçmiş olsun bende iki gün önce bebeğimi kaybettim çok iyi anlıyorum sizi. Gerçekten çok zor. Rabbim yardımcımız olsun dayanma gücü versin inşallah yeni güzellikler nasip etsin Mevlam cümlemize

Cok geçmiş olsun size de rabbim gonul ferahlığı versin

Sayfa böyle hikayelerle dolu kuzum, hepsi tedaviyi bırakıp hamile kalmışlar, bu hikaye senin neden olmasın inşallahhhh en hayırlı zamanda gelir canım benim

İyi geceler. Canım ben hem bir sağlıkçı hem bir tüp bebek annesi olarak söylemek isterim ki amh düşüklüğü anne olmana engel değil, sadece daha az yumurta toplanmasına sebep olur ki bunun da çözümü havuz yöntemi denilen birden fazla yumurta toplama işlemi yapmak. Yani bu ay yumurta toplandı bir süre sonra aynı süreç tekrar yapılıp daha fazla embriyo elde etmek. Bu başarı şansını arttırır. Takviyeler kaliteli yumurta ve sperm için veriliyor sonrasi sağlıklı gebelik için. Bu süreçte seninde kullanabileceğiniz şeyler var tabi ki. Acı kısmına gelirsek hiç yok denemez bu seni kandırmak olur var ama az, hassas biriysen karnından yaptığın igne bile acıtır yoksa tek biraz acı veren kısım yumurta toplama o da adet ağrısı kadar bir gün sürmeyen ağrı ve dolgunluk. Diğer arkadaşın dediği gibi iyi bir merkez bulmalısın bunun içinde iyi bir dr ve laboratuvar olmalı. Bu süreçte en en en önemli şey ise psikolojiniz.

Çok ama çokkk teşekkür ederim canım benimm, o kadar kötü şeyler duydum okudum ki, bu söylediklerin ilaç gibi geldi.. şimdilik iyi bir merkez buldum gibi kısmetse adetim ikinci günü gideceğim o da herhalde 24 veya 25i oluyor, en büyük korkum çok yumurta toplananamamasıydı bu havuz yöntemini bilmiyordum çok teşekkür ederim tatlım, umarım bir gün buraya çift çizgiyi gördüm sağlıklı şekilde yazabilirim bu arada yumurta toplama ve transfer işlemi için ne kadar izin almalıyım işten? Ben bir de uçakla gidiş heliş yapacağım bu sırada

İyi akşamlar canım. Bak daha bugün bir yorum okudum bir arkadaş 0.04 amh ile hamile kalmış Rabbım yeter ki ol desin. Olmayacak yok.
Rabbım hayırlı haberlerini de sana yazmayı bize okumayı nasip etsin.
Ben tüp bebek yaptırırken burada çok farklı hikayeler okudum ve çoğu beni çok korkuttu ama ümidimi kaybetmedim hep ilk denememizde olacak dedim. Temmuz ayında ikinci çocuk için 5. Gün dondurulmuş embriyo tranferi yapıldı, iki gün sonra 2.5 yaşındaki oğlum havale geçirdi bir hafta hastanede yattık. Yok dedim bu embriyo tutunamaz ama Rabbım nasip etti, kalbini geç duyduk hep hayırlı sağlıklı olacaksa nasip et Allah'ım diye dua ettik 10+0 da kontrolde kalbinin durduğunu öğrendim. Başta çok üzüldüm ama toparladım ilaç ile bir hafta önce düşük yaptım. Her şey biz insanoğlu için bazen bizim şer bildiğimiz hayr olabiliyor. Bebeğim belki doğsaydı özürlü olacaktı, biz bilmeyiz ama Allah biliyor.
Sana da inşallah bu yıl içinde hayırlı haber almayı ve vermeyi nasip edecek.

Vitamin takviyeleriyle amh 0,01 ile gebe kalabilenler var. Menopoza girmediyseniz yumurtlama varsa her zaman umut vardır

Çok üzüldüm kuzum benim, zamanı değilmiş minnoşumuzun, en güzel zamanda gelecek sürpriz yapacak sana.. inşallah dediğim gibi olur gülüm ve ben de buraya mutlu haberi yazarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…