yardim lütfen

ilişki üzerine adet görmüşsün..ama bazi kadinlar hamileyken adet görebiliyor..ama normal adetten farkli oluyor bildigim kadariyla..daha az ve daha kisa oluyorsun..bu stresten kurtulmanin tek yolu test yapman..hayirlisi neyse o olsun hakkinda..

Cnm bence daha fazla zaman geçirmeden hemen bir tahlil yaptir..egerki hamileysende inş. Degilsindir bir an önce tedbirini al

sonuctan cok korkuyorum ya onun icin cesaret edipte doktora gidemiyorum

tesekkür ederim hepinize yorumlariniz ve yardimlariniz icin özellikle acem kizi abla sana cok tesekkür ederim zahmet verdim sana benimle ilgilendigin icin
pazartesi günü gidip yaptirayim testi
insallah hamile degilimdir
bu konu beni cok yipratti 2 ay icinde

canım ya ALLAH büyüktür ALLAHIM yar ve yardımcın olsun her zaman yanındayım unutma sen içini rahat tut karamsar olma bana iyi haberini en kısa zamanda ver

tesekkür ederim hepinize yorumlariniz ve yardimlariniz icin özellikle acem kizi abla sana cok tesekkür ederim zahmet verdim sana benimle ilgilendigin icin
pazartesi günü gidip yaptirayim testi
insallah hamile degilimdir
bu konu beni cok yipratti 2 ay icinde

canım kardeşim sana zarar gelmesini istemiyorum bunuda itiraf edeyim sana kanım cok kaynadı

sılam yarın yine senin yanındayım unutma elimden gelen ne varsa yaparım sana kardeşim

benimde kanim sana cok isindi ablacim cok tesekkür ederim hersey icin fikirlerin icin sana mutlaka haber vericem tabi korkudan ölmezsem:KK43:
hamile oldugumu söylerse doktor o zaman tamamen yanarim iste

sılam ben cıkıyorum iki gündür uyumamışım gözlerim cok kötü oldu öglen görüşürüz ALLAHA emanet ol hep dua et bende eddicem sana

tamam abla hayirli geceler iyi uykular sana :) öglen gelirim yine seni bulurum burda öptüm abla

benimde kanim sana cok isindi ablacim cok tesekkür ederim hersey icin fikirlerin icin sana mutlaka haber vericem tabi korkudan ölmezsem:KK43:
hamile oldugumu söylerse doktor o zaman tamamen yanarim iste

o üşünceleri kafandan sil at hamile degilsin içime öyle doguyor sakin olmaya calış ALLAH büyüktür canım ALLAHIM herşeyin en iyisini bilir biraz rahat ol bana iyi haber vermek için koşa koşa gelceksin topige:eek:klava:

o üşünceleri kafandan sil at hamile degilsin içime öyle doguyor sakin olmaya calış ALLAH büyüktür canım ALLAHIM herşeyin en iyisini bilir biraz rahat ol bana iyi haber vermek için koşa koşa gelceksin topige:eek:klava:

icine dogan insallah dogru cikar ablacim cok sagol yarin büyük gün:Saruboceq:

rahatim abla simdi iyiyim zaten geceleri cogunlukla korku cöküyo icime ya hamileysem diye...yanliz kaldigim zamanlarda geliyo aklima yani

X