yardim lütfen

silam67

SöZ vErMi$TiN bAnA...
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2008
1.160
3
35
arkadaslar bundan iki ay önce sevdigim erkekle iliskiye girdik
adet olmama iki hafta falan vardi ve oldumda gecen ayda adet oldum
ama kendimi bi garip hissediyorum
korunmadik aniden oldugu icin tereddütteyim hala
bazen midem bulaniyor bazende karnimin icinde agrilar oluyo
acaba hamilemiyim ki?
test yapmaya korkuyorum sonuc pozitif cikicak diye

psikolojiktir canım korkuyosun ya ondandır.2 aydır adet olduğuna göre. her mide bulantısı hamilelik olmaz.bende hiç mide bulantısı olmamıştı 9 ay boyunca..

arkadaslar bundan iki ay önce sevdigim erkekle iliskiye girdik
adet olmama iki hafta falan vardi ve oldumda gecen ayda adet oldum
ama kendimi bi garip hissediyorum
korunmadik aniden oldugu icin tereddütteyim hala
bazen midem bulaniyor bazende karnimin icinde agrilar oluyo
acaba hamilemiyim ki?

canım ya dikkatli olsaydın ya inşallah hamile olmazsın bir anlık zevk için hayatını karartma neye güvenipte beraber oldun yarın bigün ne olacagı belli olmaz bana kızma ama seven bir erkek asla sevdigine dokunamaz

canım ya dikkatli olsaydın ya inşallah hamile olmazsın bir anlık zevk için hayatını karartma neye güvenipte beraber oldun yarın bigün ne olacagı belli olmaz bana kızma ama seven bir erkek asla sevdigine dokunamaz

cahillik ettim abla bende istemezdim evlenmeden önce olmasini oldu birden

psikolojiktir canım korkuyosun ya ondandır.2 aydır adet olduğuna göre. her mide bulantısı hamilelik olmaz.bende hiç mide bulantısı olmamıştı 9 ay boyunca..

insallah piskolojiktir abla dedigin gibi kendi kendime kuruntu yapiyorumdur insallah

cahillik ettim abla bende istemezdim evlenmeden önce olmasini oldu birden

sakın olaki bundan sonra öyle bişey yapma erkek milleti ne zaman ne yapacagı belli olmaz bu gün sende yarın başkasında tek dilegim inşallah sonunuz evlilik olur

sakın olaki bundan sonra öyle bişey yapma erkek milleti ne zaman ne yapacagı belli olmaz bu gün sende yarın başkasında tek dilegim inşallah sonunuz evlilik olur

insallah bende bunun icin gece gündüz dua ediyorum bizden yana sorun yokta ailem biraz karsi geliyorsenağlama

canım sakın kacayım deme her zaman ezilirsin ohhh ne güzel bide kac gel diyoor inşallah hamile olmazsında yazın dügün yaparsınız

kacmam zaten büyük konusmus gibi olmayayimda her zaman karsiyimdir egerki hamile kalirsam o zaman kacarim diye düsünüyordum cünkü baska carem yok ailem kesinlikle karsi istemiyorlar onunla evlenmemi

kacmam zaten büyük konusmus gibi olmayayimda her zaman karsiyimdir egerki hamile kalirsam o zaman kacarim diye düsünüyordum cünkü baska carem yok ailem kesinlikle karsi istemiyorlar onunla evlenmemi

adet günün ne zamn sakın aceleci davranma

16sinda gelmesi lazim iliskiye girdigimiz ay 21inde gelmisti gecen ayda 16inda

önceki ay 21 miş sonraki ay 5 gün öne gelmiş 16 sında olmuşsun buayda 11 i falan olacak herhalde onu demek istedi..

X