yardım, İtalya'da acil balayı önerileri

Merhabalar;

Balayı topicinde Cruise ile tura çıktığınızı yazmışsınız. Bizim de 11 temmuzda Balıkesir'de düğünümüz olacak ve akabinde Balayı için İstanbul'dan İtalya'ya geçmeyi planlıyorduk ta ki sizin yazınızı görüne kadar :) Cruise fikri kulağıma çok hoş geldi fakat nasıl katılabileceğimiz konusunda size danışmaya karar verdim. Siz herhangi bir turla mı anlaştınız? Ayrıca fiyatları ne durumda?
Şimdiden verdiğiniz bilgiler için çok teşekkürler...

pharmacistayse; temmuz 2010 da evlenmişsin, balayında bahsettiğin gibi italya turunu veya yurtdışı gemi turunu tercih ettiniz mi acaba?

Son düzenleme:
Yapmayin kizlar, Italyada balayi kotu fikir bence... Tecrubeyle sabittir.. :KK1::KK1::KK1:Ben Italyada yaptim balayimi.. Roma/Floransa/Venedik/Pompei/Siena/Napoli 7 gunde...:KK35::KK35:

O kadar gezmek cok zor oluyor, zaten dugun hazirligindan sonra cok yorgun oluyorsunuz... Bence Italya, balayi icin cokkk yogun bir program... En iyisi balayinda tek bir otele gidip cok gezmeden kafa dinlemek, esinizle beraber vakit gecirmek...:KK68::KK68::KK68:

Italyaya sonraki tatillerde gidin, balayinda diil...:KK55::KK55::KK55:

bizde italyaya gidicez sanırım ekimde bizimde ama bende emin olamıyorum koştur koştur bi tatil yapmak istemiyorum ama tarih sıkıntılı olduğu için başka alternatif te bulamıyoruz balaıyna mutlaka yurtdışına çıkmak istiyoruz çünkü :S karar vermeedim bi türlü

X