Yardım edin lütfen...

Canim benim hersey insanlar icindir herkesin hayati cok farkli kotuluklerle dolu arkana bakma yuruyemezsin ebeveynlerin sorunlari ile birak kendileri ugrassin sen bir bireysin guclusun hirslisin ve unutma ki Allah kaldiramayacagi yuku kuluna vermez kendini gelistir basini. dik tut hayat senden korksun

Son düzenleme:
Şimdiye kadar kabul etmiştim kafama takmıyordum ama bu sene sınav streside eklenince artık dayanılmaz oldu bu sorunlar benim için..

Şimdiye kadar kabul etmiştim kafama takmıyordum ama bu sene sınav streside eklenince artık dayanılmaz oldu bu sorunlar benim için..
anlıyorum seni. keşke yardım etmek için elimden bir şey gelse ama biz de boş öğütten başka bir şey veremiyoruz sana. mümkün olduğunca uzaklaştır aklını ailenden, aklına geldiler mi ya kitap oku ya müzik dinle. soyutlamaya çalış kendini.
imkanın varsa bir uzmandan yardım almaya çalış, belki o sana bizim bilmediğimiz bir yöntem gösterir sınava odaklanman için. okuldaki rehber öğretmenine falan danışsan

Haftaya psikologdan randevu aldım.ama sevgili babam psikolog ücretini duyunca ben veremem alanı versin dedi.sanki onun yüzünden bu halde değilmişım gibi

Sen niye hep bi onu bi onu kovdun ki evden ?
Senin kovmaya hakkın yok.
Ailenin psikolojik sorunları var.
Bunlara yakın şeyler benim ailemde de var

Ne diyeceğimi şaşırdım. Anneanne, dede, büyük baba, babaanneden falan yardım iste tatlım. Ve bunları kafana takma. Sınavın senin için çok önemli. Sınavına çalış. Üniversiteyi kazanınca tarı zamanlı bir iş bulur çalışırsın. Nerede yaşıyorsunuz? Ev kendinizin mi? Babanın maaşı yok mu?

Yardım isteyecek kimsem yok iki tarafta pek ilgili değil. Nerde yaşadığımı söylmeyeyim .ev kendimizin. Babamın maaşı da bize yetecek kadar var. Zaten maddi ihtiyaçları babam karşılıyor

Anneniz babanız evli siz ise evlatlarısınız onların ilişkisine bu kadar karışmaya hakkınız yok. Hele evden kovmaya hiç hakkınız yok. Bak işte ikisi de gitmiş kalmışsınıs öyle. Tamam çok kötü şeyler yaşamışsınız bu yaşta ama yapmanız gereken şey inadına daha başarılı olup kendinizi kurtarmak başka yolu yok

Yardım isteyecek kimsem yok iki tarafta pek ilgili değil. Nerde yaşadığımı söylmeyeyim .ev kendimizin. Babamın maaşı da bize yetecek kadar var. Zaten maddi ihtiyaçları babam karşılıyor
Ankaradaysan ve paranız yoksa yarı zamanlı iş önerecektim sana, ondan sordum :) Ev sizinmiş. Babanın da maaşı varsa takma anneni. Ne yapacaksın. Giden gitmiş. Annensiz idare edeceksin. Benim de başıma geldi bu. Hiç arama anneni, ne yaparsa yapsın. Ama madem işe gidiyor ben senin yerinde olsam iş çıkışı fark ettirmeden takip ederim nerede kalıyor diye. En azından şüphelerini giderirsin. Bir yanlışı varsa da konuşmazsın olur biter. Üzülme böyle şeyler için. Para sıkıntınız olmasından iyidir.

Babamı ben kovmadım o kendişe rahat etmek için gitti annemi de tartışma sırasında bi anda ağzımdan çıktı. Ama daha öncede dedim benim çocukluğumdan beri ya annem babamı ya babam annemi evden kovar insan ister istemez etkileniyor

Ankarada değilim. 9 aydır takip ediyorum servisle gidip geliyor ve servis evin önünde indiriyor yani ise gidip geliyor

Servisle eve döndüğü icin servisten inmedigi zaman nerde indiğini bilemem yani servisini takip etme şansım yok
O zaman yapacak bişey yok. Annen aramıyorsa sen de onu arama bence. Yaptığı hatayı anlar döner eve. Anne çocuğuna dayanamaz. Ne söylerse söylesin. Böyle şeyleri kafana takma. Evde kimse yokken otur bol bol ders çalış

Anneniz ve babanız kendi kararlarını verip sonuclarına katlanabilecek yaşta insanlar. Siz sadece sınavınıza odaklanın ve geleceğinizi kurtarın bence. Bu saatten sonra ne anne ne baba değişmez yani.

Arkasi yarın gibi okudum.bundan sonra annenle didismeyi birak derslerine çalış okulunu bitirmeye gayret göster işini bul o evden ayrıl hayatini kurtarmaya bak sen sürekli anneni takipte aklin hep onda olursa okuluda bitiremezsin.bak annende babanda seni sucluyorlarmis kocaman insanlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…