Yardım edin lütfen..!

Tabi ki var ama annem oraya gittiğimde ben bakmam evine git dedi 2 sini birden kreşe nasıl vereyim ki kreş fiyatları neredeyse 2 maaş fiyatı tutuyor iki çocukla

sizi öldüresiye döven adam başka kadınlarla mı konuşuyor???? oha ben şok oldum yani inanılmaz bişey. nasıl yapar bunu?

Şikâyetçi oldum zaten ta o zaman da hatta mart ayının 10 nunda mahkememiz var kamu davası açılmış ben istesemde geri çekemezmişim esimde kendi elimle yaptım eşim bir şey yapması ailem kabul etmez diye bende öyle bir yola baş vurdum diyecek mişim mahkemede

öyle mi diyeceksiniz peki mahkemede?

Yok çocuklara karışmaz biz küsken 10 gün onda kaldılar kimseye baktirmayip kızımın bezini bile kendisi değiştiriyormuş evde kalmışlar babaannesigile falanda götürmemiş ki oda bakmaz zaten sevgi bitti çünkü hiç bir şey değil belki ama aldatma konusu beni öyle bir soğuttu öyle bir zoruma gitti ki hala hazmedemiyorum o derece sevgide ne ki

öyle mi diyeceksiniz peki mahkemede?
Mahkemede ben öyle demesem bile sadece para cezası alırmış oda cüzi bir miktar olurmuş su anda aynı evde yaşıyoruz öyle deyip eve gelsem bana ne yapar kim bilir aslında o şikayet falan da boş 20 gün uzaklaştırma verdiler ne polis geldi ne kontrol ettiler haberlerde görüyoruz cat cat vuruyorlar kadınları kendiside bana diyor haberde falan öyle bir şey çıkarsa bak seninde sonun böyle olur rahat rahat hayatımı yaşarım zannetme diyor

bu adam sizi döverken çocuklar nerdeydi?

sizi öldüresiye döven adam başka kadınlarla mı konuşuyor???? oha ben şok oldum yani inanılmaz bişey. nasıl yapar bunu?
Aynen öyle birde annesi beni arıyor sen telefonunu niye karıştırıyorsun dilini uzun ediyorsun diye bende çıldırıyorum tabi o her b*ku yesin afedersin benim dilim olamasın ses çıkarmayayım ama ben telefona baktım diye dili uzun olsun benim tırnağım gelmeyecek kadınlara ne güzel konuşuyor benide azarlayıp duruyor kızlarıda görseniz zaten ne dediğimi çok iyi anlarsiniz

Yanımızdaydılar

o zaman siz bi dönüp anneliğinizi sorgulayın.
anneniz istememiş ama babanız arkanızdaymış. akrabalarınız sahip çıkmış, abiniz yanınıza gelmiş. ama siz çocuklarınızın yanında sizi döven adama geri dönmüşsünüz. mantıklı mı?
kızınız muhtemelen ilerde şiddeti sevgi zannedecek ve kocanız gibi bi adamla evlenecek. oğlunuz da muhtemelen kocanız gibi bi adam olacak.

Yanımızdaydılar

lütfen polisi veya 183 ü arayın. gerekli prosedürü onlar daha iyi bilir. farklı bir şehirde kimlikleri gizli tutup bir sığınma evine yerleştiriyorlar bildiğim kadarıyla hatta kimliklerinizi bile değiştirebilirsiniz hem kendinizin hem çocuklarınızın. bence sizin hikayenizde aldatma kısmı hafif olan kısım şiddet gösteren hem fiziksel hem psikolojik hapis hayatı yaşatan tehtidler savuran öldürme planlar yapan adam (adam denir mi bilmiyorum) neden aldatmasın ki. bir de diğer kadınların güzellikleri çirkinlikleri falan bence takılacağınız son şeyler olmalı. oğlunuz bunları görerek büyüdüğü için ilerde karısına aynı şeyleri yapabilir veya kızınız bunları görerek büyüdüğü için kocasından şiddet aldatma vs birşeyler görürse annemde yaşamıştı demek ki hayat böyle diyip sindirebilir. aynı şeyleri çocuklarınızda yaşasın ister misiniz? kızınız da kocasından şiddet görsün aldatılsın ister misiniz? oğlunuz karısı boşanmak istedi diye karısını öldürüp hapse girsin ister misiniz?

eğer bir adım atmazsanız siz ve gelecek kuşaklarınız hemen hemen aynı şeyleri yaşamaya mahkum.

155 veya 183 arayabileceğiniz iki numara.

Son çare o zaten değmeyen 5 kuruş insanlar için canıma yazık değil mi 2 çocuğum neden annesiz kalsın ki onu o anlık sinirle yazmışım

eşinizin eve birkaç saat dönmeyeceği bir anı kollayın ve yanınıza değerli olan şeyleri alın sadece kıyafet eşya falan yük etmeyin ki evden çıkmanız kolaylaşsın.
tabi bir yerlerden yardım isterseniz.

Evlatlarının arkasında durmayan ailelerden hele ki annelerden nefret ediyorum. İnsan doğurduğu kızı hergün şiddet görürken aldatılırken sahip çıkmalı. Kınamıyorum büyük konuşmak istemiyorum ama kızımın tırnağını kıran olursa mahvederim onu.

O evde dayak yiyerek alditilarak esir Hayati yasayarak yasamak annenle kavga etmekten dahami iyi sizin o eve geri donmeniz bunlara sebep olmuş çünkü adamın g....tu kalkmış kusura bakma elin adamın her pisliği ni cekiyorsunda seni dogurup büyüten annenimi cekemiyorsun kavga et yuzsuz ol ama babanın evinde ol daha iyi boşan bence artık bu nedir ya pislik herif

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…