Yardım edin lütfen..!

Iki cocuk annesi222

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2017
341
137
• Merhabalar bayanlar uzun zamandır yoktum. Yine dertliyim tabi ben her zaman dertliyim, eşimle 3 ay önce bir tartışma yaşadık ve bana defalarca evden git babanın evine git diye bağırdı dövdü.. ben bağırdıkça daha da dövdü.. bende yeter artık bana yaptığın bu gidişle 2 çocuğu da başına bırakıp gidicem dedim. O an sinirle oda git dedi ama beni zarflıyor bende biliyorum.. ama Dayanamadığım için canıma tak etti götür beni dedim ama çocuklarımı vermem sana dedim görürüz dedi otur sabah götürürüm dedi bende yok şimdi gitmek istiyorum dedim ve biz gidiyoruz ama yolda sen bugun hayatinin hatasını yaptın birilerini arayıp silah istiyor falan bizimkileri vuracakmış bende yaptığı eziyetlerden aldatmalarından bıktığım için ölen ölsün artık umurumda bile değil dedim tabi bana bin hakaret ediyor arkasını dönüp ben cevap verdikçe vuruyor falan babamların üst caddeye geldik buradan öylesini taksiyle git deyip 20 tl uzattı bende istemiyorum dedim geri attım babamlara gidelim ne derdin varsa söyle bende söyleyeyim dedim yok dedi suçlu olduğu için 2 sokak aşağıda beni indirdi tam çocuklara elimi uzattım kapılar açık bastı gitti tabi ben bağırdım ağladım herkes başıma toplantı bir kuvvet kalktım babamlara doğru o anın acısıyla baba çocuklarımı kaçırdı diye bağırarak gittim abim babam komşular herkes geldi abime olayı anlattım beni hastaneye götürdü darp raporu aldım eve geldik 10 gün falan geçti çocuklarımı istedim getirdiler kayınvalidem eve gelmedi ama evin yanında ki parka getirdi bende gittim aldım 2 ay orda kaldım annem beni sığdırmadı her gün kavga ettik ben çalışırım çocukları kreşe göndeririz yüküm olmaz boşanmak istiyorum dedim yok dedi kıyamet kopardı orasida zindan oldu bana bir tek babam arkamda durdu ama ben dayanamadım görümcem gelip seni alacağım dedi fırsat dedim burdada kafam rahat değil dedim en azından cocuklar babasıyla büyür dedim geldim eşimle 6 gün konuşmadık tabi bu arada ailemle amcalarımla çok sorun yaşadı eşim her şeyi anlattım yani iyice büyümüştü olay her birbirine düşman olmuştu neyse sonra eşimle barıştık falan ama yok yere tartışma çıkartıp hep o 2 ay kalmama mi öne sürdü her şeyin bahanesi 2 ay orda küs kalmamdı tabi ben yokken allah bilir kendisi neler yaptı velhasıl kelam ben geleli 3 ay oldu bugün ilk defa gizlice telefonunu açtım ve kız numarası dolu biriyle konuşmuş instagramda başka kızlarla ben karşısında otururken watsapı sessize alıp görüntülü bakıyorlarmış birbirlerine kızla dalga geçiyormuş dediğine göre kızda sağlam ayak değil başı kapalı ama ben actigim gün telefonu tesadüf görüntülü arıyordu erkek ismi yazıyor ama kız resmi var bi açtım kız profil resmi falan türbanlı görüntüde saç açık rezilliğe bak sanki benim kocam onun nikahlı eşi pislikler allah bilir ne konuşuyorlarsa eşim sabah kalktığında hepsini söyledim açıklama bile yapmadı sen o 2 ay yaptığını cabuk unuttun ben unutmam diye su yüzüne çıkmaya çalıştı sadece bir kelime ben onlarla dalga geçiyorum dedi başka da hiç bir şey demedi bunların yöresine göre erkek yapar kadın susar bende bunu yapamıyorum işte gururum kadınlığımı incitiyor kayınvalideme söyledim bir şey olmaz sende olmasin da onda olsun ses etme sen çocuklarınla ilgilen varsin o gezsin tozsun karışma diye konuştu benimle çıldırdım ya hala ağlıyorum sinirden bu nasıl zihniyet nasıl anlayış bilmiyorum esim tabi bu arada bizim kapıya çıkmamıza bile izin vermiyor cocuklar sıkıntıdan patlıyor söylüyorum sen çıkarmıyorsun bırak biz çıkalım diye kıyamet koparıyor dışarıyı görmüyoruz bile ama kendisi her gün içiyor barlarda 3 te 4 te geliyor bizede esir hayatı yaşatıyor daha bide üstelik şu başka kadınlarla konuşması beni aptal yerine koyması beni delirtiyor bunalıma girdim ve intihar edecek dereceye geldim iyice ne yapmalıyım ne olur bana yardım edin ya çıldıracağım ben...

Son düzenleme:
Babanızın evi bu esir hayatından daha mı kötüydü gerçekten. O kadar olay yaşayıp, yüzgöz olup sizi daha önce de aldatmış, şiddet uygulayan eşe niye dönüyorsunuz ki. Bir ömür çekilir mi bu hayat. Dışarı çıkamayan, evde hapis hayatı yaşayan çocuklara da yazık! Birde çocuklar babalarıyla büyüsün lafına sığınma var. Yapmayın,kendinize de evlatlarınıza da o evde kalarak eziyet etmeyin.

Son düzenleme:
ya dayağa aldatmaya rağmen evladına arka çıkmayan annelere çok kızıyorum ... herşeyden önce kadınsın ya,kadın olduğu için arka çık destek ol ... şanslıymışsınız ki babanız insanmış.... keşke annenizi takmayıp babamın evi deyip kalsaydınızda bu insan müsvetesine geri dönmeseydiniz

Ailem koymadı sığdırmadılar iki çocuğu bense 22 yaşındayım ve dayanamıyorum ama o gittiğimde ailemden biri vurulacakti ben gelmesem birine bir şey olur diye korkuyorum ve ordada çocuklarım ses edince babam hemen bağırıyor falan bende dayanamıyorum zaten çocuğumu öyle bir ortamdan kurtarmak için gidiyorum ordada birileri sürekli bağıracaksa rahat vermeyeceklerse ben ne yapayım bi mesleğimde yokki çalışayım keşke gidecek bir yerim olsa kimsede peşime düşmese çeker giderdim çocuklarımı alip

Hadi siz gururunuzu ayaklar altına zaten almışsınız ama çocuklarınızı dayağın , hakaretin , aldatmanın olduğu bir evde büyütmekte niye ısrarcısınız anlamadım. Babanızda arkanızdaymış , kendinizi toplayıp bir düzen kurana kadar annenizi duymasaydınız keşke ...
size üzülmedim açıkçası kocaman kadınsınız , kendi tercihiniz bu hayat .. ama çocuklarınız için kalbim titredi :/

Çok üzüldüm. Ama biz nasıl yardım edelim? Keşke gemiler yakilmisken donmeseydin. O adamdan baba olmaz.

Bende güçsüz olmaktan cesaretsiz olmaktan nefret ediyorum ama koymuyorlar beni çocuklarını ver öyle gel diyorlar
ne hayatlar biliyorum sizinki sadece bahane babanız arkanızda siz daha gençsiniz
çocuklsrınız için herşeyi yapabilir dünyayı karşınıza alabilirsiniz
böyle yaşamak size diğer türlü yaşamdan daha kolay geliyor

2 ay kalmışsın kimseye de birsey olmamış , nasıl oluyor da biri vuruluyor, babam destekci demissiniz konunuzda.

Daha genceciksin birde, babanın bağırması da kötü ama burda her haltı yiyip sizi dışarı çıkarmayan adamla ne yapacaksın, nereye kadar devam edebilirsin. Kayınvalide desen o kötü olsun sen olma diye resmen oğlunun yaptığını nomalleştiriyor, nasıl bir bakış açısı.

Ama o evden kurtulmasın biraz daha güçlü olup, yani bilmiyorum ama ailenin evi, oradan daha kötü olamaz.

Çaresizlik nedir bir tek yaşayan bilir ben kalmaya devam edemedim annemle 24 saat aynu evde dk başı kavga ediyorduk ve esiminde babamı abimi takip ettirdiğini duydum vurmak için yapacak potansiyelde bir insan her gün korkarak geçiyordu vicdan azabından korktum benim yüzünden birine bir şey olur diye kork
Karşıma oturuyor bir de kızlarla mesajlaşmaya devam ediyor çünkü herkes normalleştiriyor oda benim bu durumu kabullenmemi istiyor dün akşam tartıştık yine öbür tarafta çocuklarla yatıyorduk bende korkttugum için yanıma telefonu alıyorum onunla oyalanıyorum geldi kontrol etmeye telefonun karistirmadik bir tarafını bırakmadı bende sen yapıyorsun benide kendin gibi sanıyorsun dedim küfür ederek çocukların yanında koluma yumrukla vurdu cevap vermeyeceksin bana diye sonra biraz ağladım kalk dedim kendine gel deymez böyle bir adama diye maske yaptım aynanın karşısında onu gördü çek git yarın bizimilerlede konuş ben seni istemiyorum artık birazcık gururun varsa gidersin dedi sanki ben aldattım onu sanki ben bir şey yaptım bıktım yemin ederim nankör insan

Sığınma evine gitmeyi düşündünüz mü?

LÜTFEN SIĞINMA EVİNE GİT.
Bu cinsten (ne diyeceğimi bilemedim ) ne baba olur ne koca .
Allah kahretsin bu ....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…