YARDIM EDIN BANA

yavruceylann

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2013
338
365
Arkadaslar dualariniza cok ihtiyacim var. Cok borcumuz var aksiliklerde hep ust uste geliyor. Eviniz bankaya teminatliydi borcu odeyemeyince banka evi sattirdi. Simdi geri almaya calisiyoruz. Allah yardimcimiz olsun borclarimizi odememize yardim etsin diye dualarinizi bekliyorum. Babam bunalim da cok korkuyorum Allah rizasi icin dua edin.

Ah ah herşey çorap söküğü gibi gelir zaten..
Allah can sağlığı versin mal mülk hikaye.Size düşen bir görev var dik durun ve ailenizin yanında olun onları kötü bir boşluğa sürüklemeyin keza insan böyle durumlarda gaflete düşebilir.
Allah ferahlık versin biran önce kurtulursunuz insallah.

Allah'a cok sukur hic isyana dusmedim. Zaten aileme moral veren sakinlestirmeye calisan benim. Onlari rahatlatayim derken ben bunaliyorum bazen. Beni en cok uzen baskalarina borclu olmak. Kimsenin hakkina girip zor durumda birakmak istemiyorum. Borclu olmak cok zor. Sabah aksam dua ediyorum. Rabbim butun mazlumlarin ve caresizlerin yardimcisi olsun. Butun aksilikler ust uste gelince yuce rabbimin bizi imtihan ettigini dusunup sukrediyorum halime. Dua eden butun arkadaslara cok tesekkur ediyorum. Rabbim hepiniz hakkinda hayirlisini nasip etsin insallah.

Her sıkıntıyla beraber bir kolaylık vardir muhakkak her sıkıntıyla beraber bir kolaylik vardir.
Rabbim ferahlatsin, bir arkadas da demis bol bol Vaki'a suresi ile Fetih suresi okuyun.
Rabbim dermansiz dert vermesin...

X