Yardım eder misiniz? Ne yapacağım ben?

geçen sene tanıştım malesef kendileriyle, canım ben her yolu denedim valla reklamında bile oynarım detan maxi üstüne tanımam, kapı arası delik balkon girişi her tarafa sık, böcek görürsen bırak gitsin çünkü yuvasına gidecek ve daha fazla böcege sürtünüp onlarıda öldürüyo, bi ay falan her sabah cesetlerle karsılastım sonra minicik olanların cesetleri ve en son bitti Allah'ıma şükür, 6 ayda bi sıkıyorum şimdi nolur nolmas diye, çünkü yumurtası marketten aldıpımız b, selpagın üztünden bile gelebiliomuş, dert etme dediğimi yap canım

işe yaramıyor ben hem tabletini hem de köpüğünü aldım ama hiç bana mısın demedi:eek:

arkadaşlar bu böcek olayını bende yaşadım çok iğreç bişeyler siyah sarı mahluklar.lojmanda oturuyordum 5 yıl çektmek zorunda kaldım ne yaparsan yap bir süre kayboluyorlardı tekrar çıkıyorlardı. :çok üzgünüm:yinede bir çözümü vardır belki .

annemde kokusuz ddt aldı aktardan.çoçukların ulaşamaycağı heryere serp beyaz renkli.ona değen her böcek ölüyor.annem hamam böceğininin kökünü kuruttu.ama sabır 1 kaç ay lazım çünkü .

a.s.canım merhaba bende aynı kabusu yaşadım ve daha dün eve ilaç yaptım o dediğiniz ilaçlar kalörifer böceklerini öldürmüyor ben tarım ilacı kullandım ancak eczanelerde satılmıyor zirai ilaç satan yerlerde var ama inanın kesin çözüm bu bir yıl süreyle eve karınca bile giremiyor hadi kolay gelsin görüşmek dileğiylea.s.a.s.a.s.

evet ilaçlıcaksın canım arkadaşım ama ilaçlamak yeterli değil akşamları yatarken ortalıkta kırıntı ocakta yemek artığı ve bunun gibi şeyler bırakmayacaksın özellikle gece çıktıkları için gece ilaçlama yapman daha tesirli olacaktır ama başka dairelere kaçma riskine karşı komşularınında ilaçlamaypması çok çok daha tesirli olacaktır kolay gelsin..

kötükedihüsovalla bendede wardı bende raid tablet aldım allahıma şükür çok etkili ama 3 ayda 1 yenilemen gerekiyo büyükler öldü ceset falan yok ama gece buluşmalarımız bitti ama yavrularını emanet ettiler bana bende onlara gözüm gibi bakıyorum (bu arada körüm deermişim) öldüremiyorum onları katil olmak istiyorum bütün yöntemleri denedim ama nafile yavrularınıda yanlarına göndermrk istiyorum bi uçak bileti lutfen

yerden sıstmalıl bir evim var
kalorifer yanmaya başladıktan sonra
kalorirer böceğı deniyormuş onlara onlardan olmaya başladı
ne yapmam gerek onlardan kurtulmam içinnn:uhm:

neyle karşı karşıya olduğunu çok iyi biliyorum ,
tüm ilaçlamalrı ve kapsülleri v.s hepsini defalarca sürekli denedim ama hiç çözüm olmadı daha sonra jel yem aldım ondan çok memnun kaldım hiç ama hiç kalmadı ne ölüsü ne dirisiyle karşılaşmadım bir daha.bu linktende ulaşıp bilgi edinebilirsiniz.

www.tarkoilaclama.com.tr/Resurun/gel2.jpg

X