Yaramaz'ın fotoğrafları:))

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Kardelen

Nothing’s gonna change my love for you
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2008
122.538
2.965
Bu da benim Yaramaz'ımın fotoğrafları...Yaramaz 1 yaşında, öptüğümüzde kendini baştan sona kuyruğunun ucuna kadar temizleyen titiz bir kızımız..:asigim::nazar:
img0044an.jpg

sevsinler Yaramazını dünürüm
Fındık'ı da koy buraya ama kıskanmasın sonra kaydirigubbakcemile3

ay allah bagıslasın kızını ya allahım ayırmasın ben kedileri çoks eviyorum benimde vardı oğlusum orjinal tekirdi okadar yakısıklıydıki ama dr um yasak koyduğundan evden uzaklastırdık simdi asla dokunmam yasak kus kedi balık kedi köpek vs vs.... bütün hepsine ..okadar özlüyorumki oğlumu ama dokunduğum an ölümlük bi hasta olaak hastaneye yatırıyolar. ay ne zaman böle bi resim görsem yüreğim sızlıyo allah sizin yanınızda yaşlandırsın kızınızı .eger sağlık sorununuz yoksa asla bırakmayın . sevgilerimi yoluyorum kızınıza kokulu kokulu öpün benim için

ay allah bagıslasın kızını ya allahım ayırmasın ben kedileri çoks eviyorum benimde vardı oğlusum orjinal tekirdi okadar yakısıklıydıki ama dr um yasak koyduğundan evden uzaklastırdık simdi asla dokunmam yasak kus kedi balık kedi köpek vs vs.... bütün hepsine ..okadar özlüyorumki oğlumu ama dokunduğum an ölümlük bi hasta olaak hastaneye yatırıyolar. ay ne zaman böle bi resim görsem yüreğim sızlıyo allah sizin yanınızda yaşlandırsın kızınızı .eger sağlık sorununuz yoksa asla bırakmayın . sevgilerimi yoluyorum kızınıza kokulu kokulu öpün benim için

Ayyyyy çok üzüldüm tatlım sevipte dokunamamak ne kadar kötü bi şey..Sağol duaların için canım..Ben küçüklüğümden beri kedilerle içiçeyimdir çok şükür bi sağlık sorunum yok..Öperim tabi kokulu kokulu hiç merak etmeopuyorumnanaktan

Nevbahar benim ben tanıdınmı öğrencinsırnaşık şey

Anaaa üyeye hiç bakmamışım kedi yada evcil olunca insanlara bakmıyorum:roflol:

Demek kedin vardı haaaa:mymeka:Baştan deseydinya lostta torpil geçerdimzemuszemus

Tamam kafadan geçtin sen artıkzemuszemus

Ama bir şartla her hafta foto isterim:umursamaz:

ellerimi yıkayı geldim Yaramaz onu yememe izin verir mi acaba? cokacimcoook kaydirigubbakcemile3

Hele bir gösterme zedelerim valla:mymeka:-tatlicadiarzu-

:mymeka: öğrenciler haraca kesilir mi, mesleğimizin adını kötüye çıkaracaksın :roflol:

Ama haraç foto olduğuna göre kes nevkafam kes :jeyyar:

ellerimi yıkayı geldim Yaramaz onu yememe izin verir mi acaba? cokacimcoook kaydirigubbakcemile3

:mymeka: öğrenciler haraca kesilir mi, mesleğimizin adını kötüye çıkaracaksın :roflol:

Ama haraç foto olduğuna göre kes nevkafam kes :jeyyar:

Evet yufkam kızma ya:gitme: Haraca bağlamazsam foto koymaz sağlama alalım işimizi:lepi:eek:puyorumnanaktan

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X