Yara yaktıranlar lütfen yardım

canım bende geçen kasım da yaktırdım..dr.söylediğine göre yara bayağı büyükmüş..bana ne iğne nede başka bir şey yaptı..yakma işlemi inan canımı acıtmadı acıtan tekşey şu rahimi açan aletti..:senağlama:
korkmana gerek yok..allah korusun başka şeylere sebep olur..inan en fazla 10 15 dakika sürdü..arkasından biraz kanama oldu çok değil sadece bir iki damla kadar..
rabbim yardımcın olsun...

gerçekten yara yakıldıktan sonra bebek olmuyor mu? alla allaaa bana dr.söylediğine göre hamile kalınabileceği yalnız hamile kaldıktan sonrada tekrar yaranın açılacağını ve yeniden yara yakma operasyonu olacağından bahsetti..ama yara hamileliğe engel değil dedi bunu üstüne basa basa söyledi......

canım korkuttun beni şimdi bilmiyorum ne yapsam acaba dondurtmak mı daha mantıklı ne yapayım bır akıl verın arkadaslar bayagı bır strese gırdım şimdi.......

merhaba tuuba öncelikle çok geçmiş olsun benim bir arkadaşım da 2 gün önce gitti doktora çok korkuyordu ama işlem bitince boşuna korkmuşum dedi.bu arada arkadaşım yaktırma değil dondurma işlemini yaptırdı.aradaki farkı ben de bilmiyorum ama korkma derim.tekrar geçmiş olsun

gerçekten yara yakıldıktan sonra bebek olmuyor mu? alla allaaa bana dr.söylediğine göre hamile kalınabileceği yalnız hamile kaldıktan sonrada tekrar yaranın açılacağını ve yeniden yara yakma operasyonu olacağından bahsetti..ama yara hamileliğe engel değil dedi bunu üstüne basa basa söyledi......

Canım nette biraz araştırırsan görürsün.Özellikle hiç doğum yapmamış bayanlara önermiyorlar.Rahim ağzında daralmaya neden oluyormuş ve spermlerin geçişini engelliyormuş..Allah yardımcımız olsun ne diyelim.:1no2: 3 ay oldu bende beklemedeyim inşallah gebe kalırım......a.s.
Yara yakma işlemindende hiç korkmayın arkadaşlar korkunuz gereksiz yere ben titreye titreye gittim ama ay dedim bu kadar kolaymış demek..:dilcikar:İş onu sonrasında korumak.Kendini sıcak tutcaksın ve doktorun belirlediği gün boyunca ilişkide bulunmayacaksın..Hepinize geçmiş olsun..

songulcum dondurmada acı oluomu bana bıraz yardımcı ol yarın doktara gıdıorum bıraz kararsızım cvp beklıorum

nbr bayanlar dun yara dondurttum hıc acı hıssetmedın doktor dontturmanın yakmadan daha ıyı dedı ve suan cok akıntım oluo 1 ay ılıskı yasak ve altan fıtıl verdı adet gorup bıtınce gel dedı ınsallah ıyılesır o zamana

arkadaşaım yaktırmadan önce ne kadar zaman tedavş gördün.ben dede yara varda ben doktorun verdiği,tabi farklı doktorlara gittim üçüncü ilaçları kulllanıyoru.çok korkuyorum yaktırmaktan falan inşalllah geçer.

İlaçla geçmesi çok zor canım.Bir an önce git yaktır.Acımıyor korkma ben senden çok korkuyordum...Geçmiş olsun.

arkadaşım madem ilaçla geçmiyor bu doktorlar neden ilaç veriyorlar ben üçüncü antibiyotiği kullanıyorum.diyeceksinki bunu git doktora sor doktorada sorucam ama sizede soruyorum neden acaba?

Bir umut demekki bazen geçiyomuş ama nadir.Hemde yakılacağı için rahmi hazırlıyo arkadaşım..

bende dun yara yaktırdır korkma o kadar korkulacak bışey yok. banada ılk once dondurucam dedı doktorum sonra yara çok buyuk yakım dedı.ve sonuç dun yaktırdım.aynı kaynak işne benzıyor.kendını benım gıbı strese sokma.kısa suruyor.hadı sana kolay gelsın.....ben bu sıkıntıyı çok şükur atlattım.hadı darısı başına.

Merhaba arkadaşlar
bana da doktor rahim ağzında küçük bir yara olduğunu söyledi.Ben daha henüz doğum yapmadım. Bu yarayı yaktırsam mı diye düşünüyorum. Bazı doktorlar yaktırmanın bazıları ise doğum öncesi yaktırmamanın iyi olduğunu söylüyor. Acaba hangisi doğru?

Merhaba arkadaşlar
bana da doktor rahim ağzında küçük bir yara olduğunu söyledi.Ben daha henüz doğum yapmadım. Bu yarayı yaktırsam mı diye düşünüyorum. Bazı doktorlar yaktırmanın bazıları ise doğum öncesi yaktırmamanın iyi olduğunu söylüyor. Acaba hangisi doğru?

Canım doğum yapmadıysan dondurmayı öneriyolar.Çünkü yakılma işleminden sonra rahimde daralma oluyomuş.Yinede doktorunla iyice konuş.İçin rahat etsinn.Geçmiş olsun...a.s.

korkma canım bende de yara vardı fındık büyüklüğündeydi bir sene ihmal ettim ceviz büyüklüğünde olmuş.yaktırdım hiç hissetmiyorsum ama kokuyor çok pis bir kokusu var korkma canım yaktırma işleminden sonra dr .um antibiyotik ve fitil verdi tekrar kontrola gel dedi ilaçlarımı kullandım ama korkudan gidemedim ihmal etme derim..

canım öncelikle merhaba ben yeni katıldım aranıza öncelikle şu konudan başlamak istedim 12 mayıs 2008 tarihinde yaramıyaktırdım 23 mayısta kanamam başladı dpktora gittipimde herşeyin normal olduğunu söyledi fakat içimde bir şüphe kaldı ve profösör doktor buldum tam 23 gün boyunca kanamam durmadı ve en sonun kandan gidecektim korkusunna kapıldı ist zeynep kamile gittim ve beni yatırlar oraya meğerse yakan doktor damarımı patlaşmış bakın arkadaşlar okadar zor günler geçiridm ki bana profösörümb asla biz yakmıyoruz iğne tedavisi veriyoruz dedi.sakın yaktırma hatta ist buldaysan sana o doktorun ismini vereyim ve yakıldıktan sontra hala şuan bile inanılmaz akıntım var hiç geçmedi bana ulaş bir problem olduğunda geçmiş olsun

merhabal birşey sormak istiyoum yaktırdıktan sonra hal kıntısı devam eden arkadaşlar varmı acaba benm 3 ay olduda hla geçmedi varsa yazarsanız sevinirim.

a.s.arkadaşlar ya bişey daha sormak istiyorum size bnim yaram vardı yakıldı fakat idrara çıkaraken kötü bir koku yalıyor etrafa acaba sizdede öyle bişey varmı.

X