Göz Makyajı Yaptığım Göz Makyajım...

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
eyeliner'ı siyah çeksen bu makyajların üstüne. siyah da rimel sür. zati gözlerin güzel. al sana müthiş bi göz makyajı. :dance: küsülür mü heçç kaydirigubbakcemile

eyeliner'ı siyah çeksen bu makyajların üstüne. siyah da rimel sür. zati gözlerin güzel. al sana müthiş bi göz makyajı. :dance: küsülür mü heçç kaydirigubbakcemile

Siyahı denedim ama sanki bana yakışmadı hiç du bi daha deneyim canım saol öptüm..

gözlerin güzelmiş canım maşallah :)
bence yeşil olanı gözlerinde yeşil olduğu için biraz boğmuş
mavi olanı daha güzel olmuş :)

walla ben çok pahalı kalemlerden almıyorum canım.Ucuzlar daha çok çeşitli ve güzel oluyor her yerdede var..

gozlerın ck guzel tatlım ama goz makyajını heccccc begenmedım :enbuyukkk:

filizim gözlerine nazar değmesin..ama bence de siyah eyeliner kalem rimelle dene, gözlerin açık renk olduğu için kontrast oluşturacak renkler kullanmalısın bence, böylece gözlerinin güzelliği dahada belirginleşir,..mor rengi hiç kullanma derim..Ayrıca küsme normal hayatta alamayacağın yorumları alabiliyorsun burda..sengözlerimebaksanab

Tamamda tatlım sürekli siyahla kullanamamki ben sıkılırım her rengi denemek istiyorum ve kullanıyorum.:KK43:((Ayrıca teşekkür ederim..

güzelim umarım kırılmazsın seni kırmadan eleştirmek istiyorum ..
gözlerinin rengi okadar güzel ki ..ama sen bunları öne çıkarmak yerine sönük bırakıyorsun
cırt renkler kullanma gözlerinde bence misal illaki yeşil ve mavi kullanacağım diyorsan bir de sadece göz altına sürmeyi dene ama bence benim gözlerimyeşil olsaydı çok hafif belli belirsiz siyah bir far ve üzerine siyah göz halemi sürer dumanlı bakışlar elde ederdim ve güzel gözlerin daha da güzel görünür o zman inan zemuszemus

evet canım gözlerin çok güzel çok beğendim ama bir de siyah makyajı dene, nazar değmesin gözlerine bu arada :nazar:

X