yaptığı test negatif çıkanlar bakabilirmi acaba

ya benimde genelde baya baya atmaya başladı aslında benimde gitmem lazım dr bu ayda reli olursam hemen gidip baktırıcam canım.senin içinde hayırlısı olsun ilk çocuk ta yaptığım hevesi ve hayal kırıklıklarını yaşamak istemşiyorum.ilkinde stresten 9 ayda hamile kaldım bu sefer oluruna bıraktım hayırlı zamanda hayırlısı diyorum canım.senin içinde böle olmalı allahaşükür 1 tane evlatlarımız var

tabi canım haklısın allah evlatrımızı bize bağışlasın biz zaten henüz tam olarak korunmayı bırakmadık ki
benimm hiç öyle düşüncem yokken hiç yaşamadığım belitiler düşündürdü beni yoksa aklıma bile gelmez :))
ben kardelene gonopheneyle hamile kalmıştım yumurtlama porblemim var dı adet göremiyordum allaha şükür ilk ilaçda kaldım
sanırım yine aynı sorun var bakalım muaynemi oluyum doktor ne diyecek

beyazbulut bugün farklı iki test daha yaptım , ikisinde de çizgiyi açık pembe olarak gördüm, yarın dr.a gidiyorum inş. hayırlısı olur ...

bende bugün doktordaydım usgde baktı kist yok emin olmak için kanda gebelik testi istedi sonucu yarın alıcam
ama ben sanmıyorum olduğunu hiçbir belirtim kalmadı ben kızımdan öncede böyleydim doktorada söyledim yumurtalıkların gebelikten önceki durumuna geri dönmüş dedi
kan testinden sonra adet söktürücü kullanıp yasmine başlıyacağım 1 yıl kullanmamı söyledi tekrar bebek istediğimde kızımda olduğu gibi gonopheneyle hamile kalıcakmışım

kızlar kısa ve özet geçiyorum dün adet olmam gerekiyordu
bugün yaptığım testte t bölgesinin olduğu yerde çizgi var ama nasıl
sanki sivri bir şeyle çizilmiş gibi rengi çok çok açık bir renk kafamı karıştırdı
acaba bu t bölgesinin yeri mi yoksa test pozitif mi
negatif çıkan testinizde hiç böyle bişey görmüşmüydünüz :44::44:

merhaba bende aynı dertten muzdaribim benim adet olmama 1 hafta var fakat kasıklarımda sancı var die dün test yaptım dediğiniz gibi çok çok silikti gölge gibi bi anlam veremedim

çoook silik bi pembe de olsa pozitif oluyor diye biliyorum. ama gri bi gölgeyse çizginin yeridir. en güzeli başka marka bi test alın sabah ilk idrarınızla deneyin kızlar.

bne bugün kan testimi aldım negatif kızlar adet gününüz gelmeden yapmayın test filan insan daha çok strese giriyor

X