Gebelik Testlerim | Silik Çizgi

Merhaba,

Bir süredir bebek düşündüğümüz için eşimle korunmuyoruz. Benim bugün regl olmam gerekiyordu. Ancak regl ağrısına benzer ama göğüs ve kasıklarda daha farklı bir ağrı yaşadığım için gebelikten şüphelendim. Bugün çektiğim 3 farklı markaya ait gebelik testini ekte iletiyorum. Silik çizgiler epey kafamı karıştırdı. Eğer olursa ilk hamileliğim olacak o yüzden çok bilgisizim☺️ sizce sonuç nedir? Son regl tarihim 8-12 hazirandı. Yarın kan testi versem pozitif veya negatif sonuç için erken mi olur? Şimdiden çok teşekkür ederim vakit ayırdığınız için

9 temmuzda yani dün kan verdim bugün sonucu aldım beta 207 ile gebelik pozitif çıktı😊 benim gibi olanlar varsa diye bilgi vermek istedim🙏🏻
Saglikla kucagina al benim de ayni sekilde ovulasyondan suphelendim bugu. Test yaptim pozitif yarin kan verecegim 🤗

Çok teşekkür ederim🙏🏻 bugün regl olmam gereken gündü. Son bir haftadır ara sıra ateş gibi özellikle yüz bölgemde bir sıcaklama hissi ve halsizlik vardı. Sonrasında reglim yaklaştıkça regl ağrıma çok benzeyen bir ağrı başladı. Ancak benim regl öncesi sadece karnım ağrır, bel ve kasık ağrımaz. Bu kez son iki gündür karın ağrısı haricinde kasıklarıma arada sancı giriyor. Ayrıca bir de göğüslerimde normal regl döneminden daha fazla hassasiyet oldu, kıyafet dahi değince ağrı yapıyor diyebilirim. Bu şekilde belirtilerim vardı. Yarın kan testi vereceğim umarım sonuç pozitiftir burada yazılan mesajlar gibi☺️
Mrb hangi marka lardj

Sizce bu pozitif mi ?

Eklentiler

• IMG_7782.jpeg
    IMG_7782.jpeg
    46,2 KB · Görüntüleme: 41
Kızlar bugün tüp bebek transferimin 8. Günü gece baya bir kahverengi akıntım olmuş yoğun baya akmış hala devam ediyor normalde regli olmadanda kahverengi alıntıyla başlar 1 yada 2 gün önce kırmızı kana döner adet günümde yaklaştı tedavi görmüş olmasaydım 1 yada 2 gün içinde olurdum bu adet belirtisimi tutunmanınmı

X