yaptığı test negatif çıkanlar bakabilirmi acaba

BeyazBulut

Guru
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2007
14.882
4.543
kızlar kısa ve özet geçiyorum dün adet olmam gerekiyordu
bugün yaptığım testte t bölgesinin olduğu yerde çizgi var ama nasıl
sanki sivri bir şeyle çizilmiş gibi rengi çok çok açık bir renk kafamı karıştırdı
acaba bu t bölgesinin yeri mi yoksa test pozitif mi
negatif çıkan testinizde hiç böyle bişey görmüşmüydünüz :44::44:

okadar test yaptım şimdiye kadar bu ilk defa başıma geliyor kızımdan önce yaptığım negatif testleri hatırlıyorum hiç böyle bişey yoktu yada ben hiç dikkat etmedim :44:

ay hiçmi test yapıp ne gatif çıkan yok :KK53:
sadece sorum bu negatif bir testte t bölgesinin yeri belli oluyormu yoksa pürüzsüz mü oluyor ?

ay hiçmi test yapıp ne gatif çıkan yok :KK53:
sadece sorum bu negatif bir testte t bölgesinin yeri belli oluyormu yoksa pürüzsüz mü oluyor ?

yaptığım testlere göre söylüyorum tamda pürüzsüz olmuyor gölgeden çok çok daha silik gibi oluyor

$1.jpg

canım böyle birşeyse hamilesindir bu benim testimdi ama malesef hatalı bir testti

öncelıklle hakkınızda hayırlısı olsun benımde ılk basta o t bölgesı cok cok silikti hatta acaba çizgimi cekmıslerkı dedim kendımce sonra bekledıkce sabaha kdr koyulasmıs sonra kanda pozitif cıktı. 11.97 y di beta hgc

canım ben bunu zar zor görmüştüm eğer böyle bile değilse testten kaynaklanan bir gölgedir inşallah en kısa zamanda çift çizgiyi görürsün...

tek çizgi negatif... aynı çizgiden yan yana iki tane varsa pozitif...silik olan bendede çıkmıştı ama o sayılmıyor..belirgin olması gerekiyor (ben böyle biliyorum).

ucu sivri bişeyle kazınmış gibi mi yeri?
bence ya hatalı test,ya da negatif..
tekrarlasanız?
hayırlısı olsun..

tek çizgi negatif... aynı çizgiden yan yana iki tane varsa pozitif...silik olan bendede çıkmıştı ama o sayılmıyor..belirgin olması gerekiyor (ben böyle biliyorum).

2. çizgi silik de olsa,pozitif demektir..
gebelik ilerledikçe o 2. çizgi koyulaşır zaten..

Son düzenleme:
kızlar test kurudukça çizgi belirginleşti ama rengi pembe değil sanki gölge gibi :44::44:
neyse çarşambaya kadın doğuma randevu aldım kan testi yaptırıcam yorumlarınız için teşekküler

ben kızımı çok silik çizgiyle öğrenmiştim
zaten bukadar kafamı karıştırmasıda oyüzden eğer kızımda böyle bişey yaşamasaydım negatif diye önemsemezdim

canım sen yine gölge mölge bişeyler görmüşsün benim adetim 5 gündür geçiyor hep tek hep yek valla :KK43: bende yarın gitcem dr a

buarada testin c bölgesindeki çizginin rengide açık pembe önceki testlerimde c bölgesi gayet net kıpkırmızı çıkardı :44:

canım sen yine gölge mölge bişeyler görmüşsün benim adetim 5 gündür geçiyor hep tek hep yek valla :KK43: bende yarın gitcem dr a

:KK1::KK1::KK1: güldürdün beni ay böylesi daha kötüüü emin ol varmı yokmu demekten deliriyorum hiçbişey görmesem yok derim kafama takmam yaa:KK50:

X