Anket Yaprak Dökümü'nde Şevket rolünü oynayan oyuncunun değişmesi hakkında ...

Sizce eski Şevket mi başarılıydı, yeni Şevket mi başarılı ?

• Eski Şevket

OY: 82 94,3%
  • Yeni Şevket

OY: 5 5,7%

• Ankete Katılan
    87

DingiltereKralicesi

Nirvana
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2008
5.746
10
Tüm Yaprak Dökümü sevenleri büyük hüsrana uğradı... Çünkü dizide Şevket karakterini oynayan oyuncu değişti. Peki siz bu konuda ne düşünüyorsunuz ? CADIARZU

Dizinin yeni bölümü yayınlandı. Sizce eski Şevket mi daha başarılı ve sıcaktı, yoksa yeni Şevket mi?

daha ilk defa oynuyor bugün karar vermek zor, ama ben eski sevketi diziye daha cok yakistiriyordum

bencede eski şevket daha iyiydi belkide gözümüz hep ona alışmış ama yeni şevketin hareketleri yapmacık geliyo bana.....

eski şevketi aslında yakıştırma değilde ona alışmıştık onun için buna ısınamadım desem daha iyi olur.yani şöyle düşünmek lazım dizinin başından bu yana şuan diziye giren kişi şevketi canladırıyor olsaydı ve diziden ayrılıp eski şevkette yeni şevket olup diziye gelseydi o zamanda eskiyi isteyecektik.diyorum ya göz aşinalığı olduğu için yeni şevket sıcak gelmiyor bize.ama bi kaç bölüm sonra ona da alışırız.yeni şevket menekşe ile halil de oynuyordu ve izlerken bir problem yaşamıyorduk.çünkü dizinin başından beri vardı.şimdi sonradan geldiği için bu soğukluk var.alışırız zamanla

isterse en süper oyuncu oynasın o rolü ama ben gene de ısınamam
keşke tamamen çıkartsalardı karakteri bence daha iyi olurdu

bende alısamadım ama tabı bıkac bolum sonra eskı sevketı de unutucam.çunku alısmıs olucaz yenısıne.belkı de yenı sevketı menekse ve halıl dekı kotu karakterı canlandırdıgı ıcın ıtıcı buluyorum.benımkı de huy ıste.ona da alısırız zamanla.

kızlar fark ettinizmi bu yeni şevket eski küçük emrah filimlerindeki boynu bükük tarzında:roflol: hiç uymamış ben gerçekten hayal kırıklığına uğradım:dilcikar:

gözümüz eski sevkete alismisdi,
biraz yagirgadim,
buna da alisiriz birkac bölüm izleyelim hele.

eskı sevket daha ıyıydı..
bu sevketı en son menekse ıle halıl den bılıyorum orda mustafaydı..
ve hıc yakıstıramadım nedense..
sanırım son ızledıgım dızıdekı roluyle tamamıyle ters olmasından dolayı

kızlar ben bu yeni şevkete yani bu oyuncuya bayılıyorum yaaa
çok tatlı bence :asigim:
menekşe ile halil dizisinde oynuyodu önceden de seviyodum
dün diziye bakarken birden görünce nasıl sevindimmmm hihoyyyt
benim kdr sevinen yoktur :)
diziden sogumaya başlamıştım ama artık hiç kaçırmam sırnaşık şey

bu yeni sevket rol gereği sedefle yakınlaşırsa çok üzülürüm..kız o kadar eski şevket için uğraştı,bununla olursa bişeyler yazık olur ...kaydirigubbakcemile3

ben yeni şevketi hiç beğenmedim ne tipini ne oyunculuğunu çok donuk ve trene bakar gibi bakıyor yazık olacak sedefe

hiç yakışmamış diziye. zaten menekşe ile halildeki rolünden dolayı da sinir oluyorum :dilcikar:Çok üzgünüm çoook

bi kere tip farklı konuşma farklı herşey farklı eski şevkette ezik bi adam tipi vardı bunda hiç öyle bir tip yok çok farklılar bence aynı rolü oynayacak bir ikili değil olmamış

ben zaten çok sevilen ve izlenen bir dizide uzun zamandan sonra yapılan oyuncu değişikliğini hiç doğru bulmuyorum.aslında bu yeni oyuncunun aleyhine oluyor, belkide çok iyi bir oyuncudur; ama onu önceki oyuncuyla kıyaslamaktan onun oyunculuk yeteneğini fark edemiyoruz

yüksel aytuğun köşe yazısı:

Kimseyi koyamadım yerine
Yaprak Dökümü'nde Şevket karakterini canlandıran Caner Kurtaran'ın özel sebeplerle diziden ayrılmasının ardından izleyiciler bu hafta aynı karakteri oynayan yeni oyuncu Hasan Küçükçetin ile tanıştılar. Oyunculukta en zoru, devamlılığı olan bir dizide eski karakterin yerini almaktır. Çünkü siz ne denli başarılı olursanız olun, seyirci yadırgayacak ve sizi ister istemez eski oyuncuyla kıyaslayacaktır. Bu nedenle, Küçükçetin'in ilk başlarda hayli zorlandığına şahit oldum. En büyük hatası ise mimiklerini Caner Kurtaran'a benzetmeye çalışmasıydı. Şevket'in durağanlığını, tereddütlü halini, içe kapanıklığını vermeye çalışırken, Caner'i "kopyalamaya" çalışması, oyunculuğunu gölgeledi. Oysa müthiş bir oyunculuk kumaşı var. Menekşe ile Halil dizisindeki Mustafa'yı bir hatırlasanıza... Bu arada Caner Kurtaran'dan da iyi haberler geliyor. Hayatını esir alan o illetten kurtulmak için olağanüstü çaba harcadığını duyuyorum. Bir gün bir bölümde kapı açılacak ve içeri "eski Şevket" girecek. Buna yürekten inanıyorum. Ne olur sen de inan Caner kardeşim...

bencede adam resmen kütük gibi donuk
eski Şevkette bağımlılığı varmış devamlı krize giriyomuş diye duydum ama doğru mu bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…