Anket Yaprak Dökümü'nde Şevket rolünü oynayan oyuncunun değişmesi hakkında ...

Sizce eski Şevket mi başarılıydı, yeni Şevket mi başarılı ?

• Eski Şevket

OY: 82 94,3%
  • Yeni Şevket

OY: 5 5,7%

• Ankete Katılan
    87
Dilanaz çok güzel bi paylaşımda bulunmuşsun. aynen katılıyorum, canere benzeme çabası o donukluğa sebep oldu, yoksa iyi oyuncudur menekşe ile halil den biliyoruz. önce hasan küçükçetin oynuyor, yerine caner geçmiş olsaydı onu yadırgayacaktık. dizi bitmesinde aman...

Ya Şevket deilde sanki başka biri gibi bakıorum dizide..çok kötü oldu böle ya insan ister istemez önceki bölümleri arıo..Şimdiki Şevket rolünde oynayan oyuncu Menekşe ile Halil deki o kötü adam deil mi??Hani Menekşenin eski kocası:uhm:

evet canım o, hatta adı da Mustafa imiş sanırım. ben henüz alışamadım yeni Şevket'e :1no2:

eski şevket tabiki :1closedeyes:
bu adam sap gibi duruyor daha bi oyuncu olabilirdi
mimik yok bi defa adamdaşakkıdı

eski şevket rolünü iyi yapıyordu ama çalışma şartlarına uymuyomuş bir yazıda okumuştum zamanında işe gelmiyomuş bence tedavi olsa daha iyi olur onun için yeni şevketede alışırız napalım o gelmese başkası gelecekti bence disiplin önemli yeni gelen şevketin işi zor bir yandan ferhunde bir yandan kadınlar külübünde biz işi zor:enbuyukkk:

ben özellikle bu haftaki bölümün son sahnesinde şevketle ferhundenin arabada karşılaşmasında eski şevketin olmasını isterdim sanki iki yabancı gibi geldiler bana hiç heyecanlanmadım

sonuçta 2 buçuk yıldır alıştığımız için mutlaka bi yadırgama oluyor.
ama zamanla alışıcaz sonuçta.
aman cevriye kaynana değişmesinde işte o zaman çekilmez dizi:roflol::roflol:

nerde eski şevket nerde bu mustafa diziden soğuduk vallah helede eski rolünüde hiç unutmuyorum nekadar ağlamıştım verseler sıkarım gırtlağını

Dizide bölümler yayınlandıkça eski şevketi daha çok arar oldum biz ona alıştık bu tip benim hiç hoşuma gitmedi ses tonu bile bi garip yaonun yüzünden yaprak dökümünden soğudum resmen

eski şevket ematemde tedavi görüyormuş boşuna beklemeyin artık yeni şevkete alışsanız iyi olur ben öyle yapıyorum çünkü napalım çalışma adabı diye bişey var dimi arkadaşlar son bölümlerinde odadan çıkmıyodu şevket farkındaysanız görünmüyordu bile öyle olacağına böyle olması daha iyi bence tedavi olurda kurtulur o illetten bir an önce geçmiş olsun diyorum kendisine çok zor bir şey bağımlılık iradesizlik bence allah kimsenin başına vermesin anne babası varsada sabır diliyorum

Tabikii eski sevket. Menekse ile Halil den beri nefret ediyorum bu yeni sevketten.. Bide cok yapmacik oynuyo ya. Belkide daha isinamadi rolune. Yada ben sevmedigim icin oyle geliyo bana.

ya bende ısınamadım yenisine.....eski şevketin daha mazlum bi görünüşü vardı.sanki hüznünü daha güzel yansıtıyodu.bu yeni arkadaş başta fiziken uymuyo..onda o mazlum ifade yok bence....

ilk haftaya oranla geçen hafta daha iyiydi yada biz mi alışmaya başladık bilemiyorum ama
eski şevket daha iyi aile çocuğuna benziyordu hani beyoğlu diyorlardı ya ona
tam uygundu bu sıfata daha minyon tipli daha temiz yüzlü biriydi
şimdiki şevket eski şevketin tamamen tersi hiç bir zarifliği yok
hiç bey oğluna benzemiyor bence hiç uygun bir oyuncu seçmemişler
özellikle ilk oynadığı hafta bence berbattı oyunculuk olarak biraz biraz açılmaya başladı

ben bu yeni şevket rolündeki arkadaşı hiç beğenmedim.çok masum kaldı şevket rolüne.sonradan girdiği çok belli oluyor.konuşması falan.sanki hiç o kötü olayları yaşamamış gbi.çok başarısız buluyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…