Anket Yaprak Dökümü'nde Şevket rolünü oynayan oyuncunun değişmesi hakkında ...

Sizce eski Şevket mi başarılıydı, yeni Şevket mi başarılı ?

• Eski Şevket

OY: 82 94,3%
  • Yeni Şevket

OY: 5 5,7%

• Ankete Katılan
    87
Eski Şevket'e alıştığım için pattadanak bu şahsiyet gelince yadırgadım doğal olarak. Ben Menekşe ve Halil dizisinden tanıyordum ve o dizide Menekşe'ye çok çektirmişti çok sinir oluyordum kendisine. Bana göre o dizidede başarılıydı bu dizidede ama onun şanssızlığı çok yerleşmiş oturmuş bir karakterin yerine geçmesi ve haliyle tüm mimikleriyle vs.. ona benzemeye çalışmak zorunda olması. Haliyle bize yapmacık geliyor ama bu bana göre onun oyunculuğuyla alakalı değil. :kahve:

eskisine alismisdik hos ben cok fazla seyretmem ama en sevmedigim yerine baskasini doldurmaya ^calismalari dizide öldürsünler daha iyi cünkü gelen gidenin yerini doldurmuyo bernce
o yüzden avrupa yakasina bayiliyorum gidenlerin yerine yenileri geldi ama farkli karakterlerde

tabiki eski şevket nedenmi çünki biz ona alışmıştık sanki şevketin abisi gibi duruyor.birde kabadayı tipli şevket karakterine yakışmıyor her halde torpille girmiş

hiç rol kesemiyo ya:)) zaten bi dizide oyuncu değiştimi çok kötü oluyo ya sonuçta alışıyoruz o karaktere bana onun sahneleri hiç inandırıcı gelmio

X